Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Valóban szvsz is a leggyorsabb AGP csatlakozású nvidia videokártyák egyike. Talán még a 7800GS, 7950GT ami ilyen "kaliberű". Izmos jószág a mai napig is. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#2) GAI válasza madmaxxx (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A 7800 GS-el lesz érdekes összevetni, mert az ugyanúgy 16 pipe-os, de a magórajele kicsit alacsonyabb, míg a memória órajele kicsit magasabb :)

(#3) madmaxxx válasza GAI (#2) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Esetleg 1 nagyágyú is bekerül a tesztekbe? :U

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#4) GAI válasza madmaxxx (#3) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ilyet nem rakok be, mert ez nem követi a referencia ajánlásokat

(#5) GrandeP


GrandeP
őstag

Ezt most olyan volt h régen nagyon drága volt a net ... 512 kb/s 11.000 ft-ért.. ma meg már 2k ért van 80 mega...

Szóval teljesen értelmetlen meglátásod volt/van...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6) GAI válasza GrandeP (#5) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nem teljesen értem ezt a hozzászólásod a post mondanivalójának tekintetében... szerintem olvasd át még egyszer :)

(#7) Yutani


Yutani
nagyúr

Gratula a ritka, brutális NV40 kártyához! :R

#tarcsad

(#8) Yutani válasza GrandeP (#5) üzenetére


Yutani
nagyúr

Kijár neked egy...

#tarcsad

(#9) madmaxxx válasza Yutani (#8) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Osztom a véleményed ...

Remélem azért sikerül még 1-2 szép példányt begyűjteni a teszthez. :K

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#10) GAI válasza Yutani (#7) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Köszi! Az a szép hogy a BIOS-a 6800 Ultra Extreme-t ír, és 440/1120-on jár gyárilag... de szerintem csak szórakozott vele valaki mert amúgy egy mezei Inno3D 6800 Ultra :)

(#11) Yutani válasza GAI (#10) üzenetére


Yutani
nagyúr

Akkor rendes BIOS-t bele és legyen sima Ultra! :)

#tarcsad

(#12) GrandeP válasza GAI (#6) üzenetére


GrandeP
őstag

Szóval most az a nagyszám, h régen mikor még "forgalomban" volt, akkor óccsóé vót, most meg h nincs, és gyakorlatilag az ide-s winyókkal együtt döglenek kifelé, ezért a jókat még el lehet adni "drágán"....
Ezért ez most nagyszám....

Tehát most ez olyan kinyilatkoztatás volt ami gyakorlatilag egyértelmű..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13) madmaxxx válasza Yutani (#11) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Így van, úgyis referencia órajelekkel és kártyákkal csinálod majd a vizsgálatot. ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#14) djculture


djculture
félisten

Nekem is volt évekig 6800ultrám,aztán kicseréltem a lapot egy pcie-re és ugyanazzal a 939 es x2 vel de 8600gt vel megtáltosodott minden game.Pedig paraméterekbe úgy nézett ki gyengébb a 8600gt,128 bit vs 256 bites memó busz.

[ Szerkesztve ]

(#15) madmaxxx válasza djculture (#14) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ha jobban megnézzük 2 szériával feljebb volt a 8600GT, mint a 6800Ultra. Sőt az sem másodlagos szempont, hogy a foglalatból is több fesz. jött ki a videokártyának.

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#16) GAI válasza GrandeP (#12) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Látom továbbra sem fogtad fel a post mondandóját, már csak azt nem értem hogy ha ennyire nevetségesnek tartod akkor miért jársz be ide az észt osztani? :DDD Persze mit várok, elég ránézni az aláírásodra hogy kiderüljön az értelmi szinted :C

(#17) GAI válasza djculture (#14) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

a teszt pcie részében lesz majd 6800U és 8600GT is úgyhogy kiderül mennyivel gyorsabb :)

(#18) GrandeP válasza GAI (#16) üzenetére


GrandeP
őstag

Ha válaszolnak, én válaszolok... csak ezért írtam be, de látom, nem bírod feldolgozni az inputot...

Részemről túltárgyaltuk....

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.