Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

A Glaciator a VGA hűtés legalja alatt van valamivel. :(
Komolyan. Az 1 slotos 4850 rettenet is jobb...

(#2) GAI válasza D1Rect (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Kisebb kártyákra még talán elmegy, nade egy GTX260-ra...

(#3) netpeti98


netpeti98
addikt

A hivatalos képeken még nem is volt olyan rossz de az csak fotosop. Mármint a gyári képek. :D :D

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#4) D1Rect válasza GAI (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Hangos és nem hűt... :(
Semmire nem raknék ilyet, egy 260-ra meg tényleg büntetés...

(#5) kmisi99


kmisi99
addikt

Szerintem sokkal jobban néz ki mint a gyári csak hát tényleg elég szar hűtőés

(#6) KisTopi95 válasza D1Rect (#1) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Nemrégiben az egik srác itt ph-n hirdetett egy ugyan ilyen kártyát és megmaradt belőle nekem pár szó, illetve mondat részlet:
Sokkal hatékonyabb hűtése van, a referencia hűtőhöz képest -15C° a jobbb szellőzés miatt. Ez a legjobb gtx260. :DDD :DDD Valamit nagyon benézhetett. Erre valami olyan hűtő kellett volna mint az 5770-en lévő vapor-x.

Mit is kéne ide írni?

(#7) GAI válasza KisTopi95 (#6) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Benézte a marketingdumát, mert az ASUS a dobozon hirdeti hogy jobban hűt mint a refhűtő :DDD Bár nem -15 °C-t hazudnak, csak 12-t... :))

Meg a rézmagra is nagyon büszkék, csak azt felejtik el hozzátenni, hogy a refhűtő is rézmagos :DDD

(IMG:http://x-unit.hu/files/products/VGA-GeForce-GTX260-Glaciator-896MB-DDR3-PCI-E-Asus.jpg)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

(#8) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

4870-et is szerelték ezzel a rettenet hűtéssel... :(

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#9) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Sajnos ez az igazság, mivel az ASUS szakemberei nem igazán törekedtek itt a tökéletességre.

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#10) albert8


albert8
addikt

Komoly ilyen szar lesz a gyüjteményedbe? :O

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11) GAI válasza albert8 (#10) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ilyen is kell :) Ez 216 sp-s, majd 192 sp-sből lesz refhűtős (mert abból nagyon nem is volt másmilyen...)

(#12) Chosen válasza GAI (#11) üzenetére


Chosen
addikt

Ref hűtősből EVGA-t ajánlom, brutál jól néz ki szvsz: [link] De a full refet is szeretem, anno 8800 GTS 512-őm is full ref volt, imádtam ránézni a kártyára. :)

(#13) baluka26 válasza h1n1_900 (#8) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem volt olyanom. Semmi problémám nem volt vele, hangos sem volt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14) GAI válasza Chosen (#12) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Jaja, az EVGA tetszik, meg az XFX :) EVGA-ból 260-ast, XFX-ből 280-ast akarok majd szerezni :))

(#15) djculture válasza D1Rect (#4) üzenetére


djculture
félisten

asus 9600gt-n semmi bajom nem volt vele.Isten bizony halkabb és jobb mint az msi két slotos nagy borda és egy nyavadt kis venti megoldása.De mondjuk ilyenre rárakni nem mertem volna,sokszorosa a fogyasztása a 9600gt hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#16) kmisi99


kmisi99
addikt

hát a sapphire vapor-x 4870 es megoldása se volt izmosabb ettől az is csak kis rézmag kis alumínium meg műanyag doboz rá bár ott legalább volt memóriahűtő.

(#17) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

szvsz nem is csak a GPU hűtés elsősorban a gáz itt, hanem a ram és a vrm hűtés teljes hiánya...

(#18) Chosen válasza GAI (#14) üzenetére


Chosen
addikt

Jó terv! :)

(#19) #19617792 válasza Chosen (#12) üzenetére


#19617792
törölt tag

erről jut eszembe: ha van egy ref karim, amin mondjuk ronda a matrica, ha leszedem azt, akkor a gari ugrik?

(#20) Chosen válasza #19617792 (#19) üzenetére


Chosen
addikt

Jó kérdés, nekem konkrétan elkezdett felhólyagosodni, amikor már elég undi volt magam húztam le róla, de megtartottam ha gariban kellett volna.

(#21) 7600 GS


7600 GS
addikt

Volt már ilyenetek? Ha nem, akkor miért fikázzátok? :( Nekem 1,5 évig volt ilyenem, és most a bátyám használja. Idén decemberben lesz 2 éves, és tökéletesen működik.

Első blikkre kis gagyinak tűnhet a hűtése, de eddig nekem semmi bajom nem volt vele, pedig jópár órát izzadott már különböző gamek alatt. Szinte hangtalan, hála a jó ventivezérlésnek. A teljesitményével is meg voltam elégedve, pedig csak szükségmegoldásnak vettem anno. mégis a mai napig használja a tesóm.

Egy szó mint száz: Én nagyon szerettem ezt a kis kártyát, csak dicsérni tudom. :R
( A cimmel meg totál nem értek egyet :( )

Marci

[ Szerkesztve ]

(#22) GAI válasza 7600 GS (#21) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Igen, képzeld: az összes kártyával rendelkezem, amit a blogomban bemutatok! Tehát nem a levegőbe beszélek. Az, hogy csodával határos módon működik, nem jelenti azt, hogy amúgy nem egy csapnivaló minőségű kártyáról lenne szó. A teljesítményét az NVIDIA-nak köszönd, ahhoz az ASUS-nak semmi köze, az összes GTX260-at ugyanígy szeretted volna ez alapján. A hűtését különösebben halknak nem nevezném, bár tény hogy nem is vészesen hangos. Én kb 15 percet járattam, és utána már égette a kezem a VRM rész ha hozzáértem, szóval ennyit erről :)

(#23) 7600 GS válasza GAI (#22) üzenetére


7600 GS
addikt

Mondjuk én egy Thermaltake toronyházban használtam, nekem semmi gondom nem volt a hőfokokkal. ( És nem támadásnak szántam az előző hsz-t :R )

[ Szerkesztve ]

(#24) GAI válasza 7600 GS (#23) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A GPU hőfokkal lehet hogy nem volt gond egy jól szellőző házban, de a VRM-eket csak "kézrátéttellel" tudod mérni :) És akkor a RAM-okról még nem is beszéltünk, amik szintén hűtetlenek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.