Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Hát öregem gratula ehhez a kártyához, tényleg nagyon szép! :R

#tarcsad

(#2) GAI válasza Yutani (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Köszi :) A 8800 GTX után a 7800 GTX a kedvenc kártyám :))

Ez volt az a két csúcskártya, amit anno megjelenésükkor azonnal megvettem.

[ Szerkesztve ]

(#3) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

akkor, amikor ez a kártya volt non plusz ultra, pont az élien komputersznél töltöttem az életemből 4 hónapot..jó volt arra, ha másra nem is, h lássak érdekes dolgokat, az akkori informatika világából.. javarészt hardverszinten, persze
sosem felejtem el, bejött egy emberke - akiről később kiderült, törzsvásárló és mindig a legjobb és legdrágább dolgokat veszi meg az aktuális kis gépecskéjébe otthonra -, és a 4600+ amd meg pár kiegészítő mellé két 7800gtx-et számláztunk le neki.. nem volt gyenge, a számlán szereplő szám sem
memóriát nem vettünk, beszélt valami muskinról nekünk, nem nagyon vágtuk mi az.. (akkor még)

(#4) GAI válasza Tibiajax (#3) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

én is újonnan vettem meg anno megjelenésekor a kártyát, igaz nekem csak 1 db-ra tellett :DDD

(#5) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Anno tőled vásároltam 1 full dobozos és hibátlan ASUS EN7800GTX vga-t. Sajnos már nincs meg, de az élmény örök marad. ;)

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#6) GAI válasza madmaxxx (#5) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Ez is dobozos, viszont drágább volt mint amennyiért neked eladtam anno :W :DDD

(#7) madmaxxx válasza GAI (#6) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Manapság már sajnos az értékesebbekért elég sok pénzt elkérnek. Ha szerencséd van olcsón is hozzájuthatsz 1-2 darabhoz, bár akadnak megfizethetetlen példányok is.

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#8) 7600 GS válasza madmaxxx (#5) üzenetére


7600 GS
addikt

Na erre nagyon szívesen lecsapnék, mert ekkor még tudtak Asuséknál dobozt tervezni, meg tényleg egy kuriózum ez a kártya. :R Ami (szerintem) utoljára ekkora kuriózum tudott lenni, az a 8800 GTX. Sosem fogom elfelejteni azt a kártyát, nekem is volt egy Asus variáns.

(#9) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Hát végül lett ebből is :D

Mit is kéne ide írni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.