Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gaborbol


gaborbol
őstag

Lehet kommentelni batran :)

(#2) Thunderzolee

..hehhehh... Zsír verda az a járőrkocsi. ;]

A nyeremény meg... hát... :DD
Mindenesetre: :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) gaborbol válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


gaborbol
őstag

Nagyon jol sikerult az "ujraelesztese",iszonyat agressziv a megjelenese az eletben is. Nekem nagyon bejon. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4) cizoe válasza gaborbol (#3) üzenetére


cizoe
őstag

Hangulatos kis írás, végre van valami jó kis külfődiblog. Várom a hasonlókat. ;)

Ja és a fakabátok verdája tényleg durva. :K ;] A nyereményhez meg grat, a helyetekben nevet is változtatnék, sose lehet tudni, h. ekkora összegért mire képesek az emberek. :)

(#5) gaborbol válasza cizoe (#4) üzenetére


gaborbol
őstag

Hetfo unnep volt, kedden mentem eloszor, ilyet szol a fonok, latom ceges polo van rajtad, ezek szerint maradsz meg egy ideig? :DDD

Szeptember utolso hetere New York volt betervezve par napra, de most raktak at a ceges bulit arra a hetvegre, ezert tolodik valamennyit az ut,majd irok arrol is, meg a ceges bulirol is, az nagyon brutalnak igerkezik.

A tulajnak van egy irdatlan nagy birtoka a pusztaban, lesz horgaszat-vadaszat, loveszet, crossmotor, quad, banat tudja meg minden, aztan amikor elzartak a "jatekokat" jon az ivaszat.
Irtak a programismerteto vegen, hogy lehet vinni sajat fegyvert is,szerintem, lesz cucc rendesen mert itt atlag 3-4 fegyvere van majdnem mindenkinek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Thunderzolee válasza gaborbol (#3) üzenetére

Ja, hogy ez valami új verda?
Hasonlit az új Ford Mustangra. Az is bitang jó lett.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) tocsa válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


tocsa
senior tag

Jarorkocsi: ilyen kocsija van a Vanerbilt University rendoreinek is. Kicsit brutal... ;]
A rendorkocsik olyan eros motort kapnak mindig, amit civil modellekbe nem raknak. Pont azert, hogy egy ugyanolyan autot utol tudjon erni.
Franklin-ben es Murfreesboro-ban lattam olyan Sheriff jarorkocsit, ami meg ennel is brutalabb volt, rendesen pimpelve volt (nem rizsraketa modon), meg az amerikaiak is szedegettek az allukat. Egy mall-ban kajalt a csoka eppen, de megallt az elet korulotte :D
Az elol lepjen meg valaki!!! ;]

[ Szerkesztve ]

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#8) tocsa


tocsa
senior tag

A fank kicsit junk food, de rajottem a legjobb felhasznalasi modjara: verseny (futo, triathlon, stb) elotti szenhidrat raktar feltoltesre kivalo! Tele van energiaval, alacsony a rost tartalma. Ugyhogy Krispy Kreme donuts-al fogok feltolteni legkozelebb is :)

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#9) talmida


talmida
Közösségépítő

Köszi a beszámolót!! :R Várom a következőt. :K
Atlantic Cityben még nem voltam (noha New Jerseyt keresztül-kasul jártunk..) Jók a képek is. Helyes a feleséged. ;) Az a ACbeli buszvezető meg valami spéci lehetett, mert nem mindenhol ilyenek.

Kaszinózni veszélyes dolog. :D Mi nem is próbáltuk ki soha, de Las Vegasban is meg Angliában is jól szemügyrevettük, hogy hogy is mennek ezek a dolgok. :D LV egy külön világ. Ott minden e körül forog. Csupa csillogás, villogás, csalogató csábítás az egész. :DDD ... nem mondom, hogy nem érdekes, csak óvatosnak kell lenni. Ingyen (veszteség nélkül) is végig lehet járni/nézni mindent. ;] Egyébként ezek a gépek szerintem úgy vannak beállítva, hogy a jónép ingét-gatyáját ott hagyja :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.