Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [gabor85:] UFO

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Aztakurv@...

(#2) csimav


csimav
senior tag

:Y

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3) eziskamu


eziskamu
addikt

Szerencsétlen mutáns majom. Különben is nem tudok németűl de miért modja azt a fickó hogy zwei tausend und sieben, vagyis 2007? Engem az rémít meg, hogy lehet az emberi tevékenységek miatt néz ez így ki. Nem titkos kísérlet, hanem titkos szemétlerakók inkább.

[ Szerkesztve ]

(#4) rarri


rarri
senior tag

Persze, csak előbb berohant, csinált egy képet a telójával, aztán néma csendben megfojtotta. :U Aha. :U Nem logikus.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jó kis kacsa-hír.
Meg ha igaz lenne, már érthető, hogy az idegenek miért kerülik nagy ívben az embert: három óráig fojtogatta a szerencsétlen párát... :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6) Lenry


Lenry
félisten

2007ben nyírta ki, és még csak most jutott eszébe?
meg miért nem szedik már ki a csapdából szerencsétlent?
meg minek kellett megfojtani?

idióta mexikóiak... tuti, hogy valaki fontos volt, és ez miatt fogja a népe megtámadni a Földet

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) eziskamu válasza Algieba (#5) üzenetére


eziskamu
addikt

Lehet valami hüllőféle, vagy vizi életmódhoz van szokva, az újak között összenőtt bőrt elnézve.Ezért is volt nehéz megfojtani, márha nem kacsa. De lehet valaki egy halott majommagzattal szórakozik, mert a méhen belüli fejlődés során is mintha lenne olyan fázis amikor még bőr van az ujjakk közé feszülve.

(#8) eziskamu válasza Lenry (#6) üzenetére


eziskamu
addikt

Már megtámadta volna. Vagy Obama csak egy biorobot, és már át is vették az uralmat? ;]
Na mindegy 2012-ig van már csak idejük úgy is lépni valamit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) rarri válasza eziskamu (#7) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem médin csajna, és a sorját otthagyták a műanyag figura kezén . :D :DD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10) eziskamu válasza rarri (#9) üzenetére


eziskamu
addikt

Na mindegy, amúgy a cím is megtévesztő, mert nem látták repülni szegényt, az UFO meg ugye az azonosítatlan repülő tárgy.

(#11) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A kis E.T. már nem telefonál haza. Egy csúnya, gonosz (korlátolt) mexikói gazda vízbe fojtotta.
Na, Spielberg, ebből forgass filmet! :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12) gabor85 válasza eziskamu (#8) üzenetére


gabor85
őstag

2012 dec 12? Nem ez a majás jövendölés, miszerint eljő a csúúúúnya világvége? :))

(#13) eziskamu válasza gabor85 (#12) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem hanem a digitális átállás, nem lesz többé analóg tv adás :DD
Persze, hogy a majára mondom :)

(#14) Gergő_ válasza Algieba (#5) üzenetére


Gergő_
őstag

mit kellett volna tennie? behívni egy coronitára vagy zsugázni? :D

(#15) rarri válasza Gergő_ (#14) üzenetére


rarri
senior tag

Talán a kommunikáció ésszerű lenne ilyen helyzetben a kiszabadítás, és a sérült részek ellátása , és fájdalomcsillapítás után. :)

Persze a fájdalomcsillapítást csak akkor, ha tudjuk, hogy semmire sem allergiás. Mondjuk a fű semmiképp nem árthat, és még vidámmá , barátságossá is tenné . :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16) eziskamu válasza rarri (#15) üzenetére


eziskamu
addikt

Én rendőrt hívnék

(#17) Lenry válasza eziskamu (#16) üzenetére


Lenry
félisten

én írnék egy Logout bejegyzést :U
legalábbis ezt szoktam tenni új életformák felfedezése esetén :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) Armahun


Armahun
addikt

ááá, csak valamelyik gyerektől meglépett egy ilyen génmanipulált kiskedvenc :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#19) Fadam válasza gabor85 (#12) üzenetére


Fadam
csendes tag

"2012 dec 12? Nem ez a majás jövendölés, miszerint eljő a csúúúúnya világvége? "

Nem mert az 2012 December 21. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) Armahun válasza Fadam (#19) üzenetére


Armahun
addikt

Az egy körülbelül olyan állása a maja naptárnak mint a miénkben mondjuk a 2000. év

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#21) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha idegen lény lenne a kertemben egy csapdába szorulva, a külső jegyei alapján próbálnám beazonosítani, hogy mégis mi lehet, madár, emlős, hüllő? Aztán megítélve a veszélyességét, zsákot dobnék rá, hogy ne kalimpáljon a kiszabadítása közben. Biztos nem ölném meg! Megvárnám, amíg érte jönnek, és átadnám őt a rokonainak. Persze fotóznék a nulladik típusú találkozás alatt. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22) gabor85 válasza gabor85 (#12) üzenetére


gabor85
őstag

Épp ma hallottam, munkatársamék körbeállták a gépet, aztán elkezdődött az örökös vita a világvégéről, megragadt a fejemben ez a dátum. Marhaság...

(#23) finest


finest
őstag

Nekem gyanús, h ennek a lénynek hosszú farka van. Valami szerencsétlen kis majom, amit megfosztottak a bundájától...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#24) Ice!?


Ice!?
őstag

És csak egy képet csinál egy ekkora "felfedezésről", majd vízbefolytja, nehogy esetleg pénzjutalmat, vagy hírnevet kapjon, esetleg tanulmányozhassák.. Valós.. :U

(#25) lorenzen válasza finest (#23) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Itt a német forrás.
A Bildről azért érdemes tudni, hogy bulvárlap, A szenzáció előbbre való mint a tudományos precizitás.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#26) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Videó alapján én inkább valami kis testű majomnak mondanám :U.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#27) madstunt


madstunt
addikt

finest kollégánál a pont.
A Bild az a németeknél az a szint mint itt a Blikk ami mint tudjuk pl egy nappal hamarabb lehozta a pápa halálát mint megtörtént

(#28) puttputt válasza eziskamu (#16) üzenetére


puttputt
őstag

:DDD - Még megbilincselnék a végén, bevinnék kihallgatni, aztán lecsuknák az "anyaszomorítók" közé mi? :D Esetleg megkínálnák egy fánkkal... ;] :N

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29) Móci


Móci
addikt

Én tuti lelőném légpuskával, vagy kapna egy littyó benzint, s egy gyufát. :DDD
Ez meg kamu, az biztos.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#30) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ha igaz lenne, klónoznák.

(#31) akom


akom
senior tag

Ez kérlek szépen KUTYÁNMAJOM, és biztos hogy támadóó pozícióba vót, és azért fojtogatta..

A viccet félretéve az igazságot nem tudhassuk, mert az igazság odaát van ! :DDD

(#32) cooltaifoons


cooltaifoons
újonc

szerintem ez egy majom megnyúzva , esetleg egy megszületés előtt álló kismajom

rttttttttettttttttttttttt

(#33) Lauda válasza cooltaifoons (#32) üzenetére


Lauda
félisten

esetleg egy megszületés előtt álló kismajom

Igy eleg nehezen szorulna a csapdaba. :DDD

(#34) moha21


moha21
addikt

Nicsak rokon. :))

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#35) No-kia válasza moha21 (#34) üzenetére


No-kia
őstag

még tesem születtél meG?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#36) Ice!? válasza moha21 (#34) üzenetére


Ice!?
őstag

Részvétem.:(

(#37) moha21 válasza Ice!? (#36) üzenetére


moha21
addikt

Köszönöm! :R

Nokia: Megszülettem, de a képen látható fajtársammal együtt az Omicron 8 csillagrendszerből jöttünk.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#38) No-kia válasza moha21 (#37) üzenetére


No-kia
őstag

visszamennyéé ;]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Szerintem kamu, legalábbis biztosan nem földönkívüli.
Innen egy kifejletlen kis majomnak tűnik...
(Ami nagyon csúnya és nagyon csupasz...:F )
Mindenesetre elég gonosz feje van. Én nem mertem volna hozzányúlni, az biztos. :( (nemhogy fojtogatni...:U)

[ Szerkesztve ]

(#40) moha21 válasza művésznő4 (#39) üzenetére


moha21
addikt

Amúgy sem tudom, minek megfojtani bele kell vágni egy befőttesüvegbe és még hátha kap érte egy kis pénzt is.:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#41) művésznő4 válasza moha21 (#40) üzenetére


művésznő4
csendes tag

mohácskám, és mivel fogod meg? :U
Én úgy értettem, hogy hozzá sem érnék. egyáltalán!
Mi van ha agresszív vagy megharap? :F
Egyedül biztosan nem állnék neki piszkálgatni... :(

(#42) moha21 válasza művésznő4 (#41) üzenetére


moha21
addikt

Hát a vízbe fojtáshoz is meg kellett fognia, egyébként is csapdában van, szóval már meg van fogva.:D
Amúgy meg elég kicsi valami.
Most az, hogy csúnya, hát a patkány sem szép.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#43) nem_tom


nem_tom
őstag

Valószínű.

De ha valami csoda folytán mégis igaz, akkor készülhetünk a világok harcára. :D

(#44) művésznő4 válasza moha21 (#42) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nem mondtam, hogy szép. :N
Hát azt sem kell fogdosni! :P

(#45) moha21 válasza nem_tom (#43) üzenetére


moha21
addikt

De miért gondoljátok, hogy gonoszok vagyunk?:D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#46) nem_tom válasza moha21 (#45) üzenetére


nem_tom
őstag

:Y Nézd már meg az avatarodat! :DDD

(#47) művésznő4 válasza nem_tom (#46) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Miért, tiszta aranyos a kis lila fejével meg a zöld ruhácskájával. :D:P

(#48) moha21 válasza nem_tom (#46) üzenetére


moha21
addikt

Én legalább vállalom az arcom és nem zacskóban élek. ;] :DDD

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#49) nem_tom válasza moha21 (#48) üzenetére


nem_tom
őstag

Addig jó, amíg nem látják a pofázmányom. :U

[ Szerkesztve ]

(#50) keIdor válasza művésznő4 (#41) üzenetére


keIdor
titán

nem_tom: Az tök jó lenne! Végre nem csak képernyő előtt lehetne lövöldözni az ellenre, hanem élőben is. :C Csak valahonnan egy Master-Chief rucit kéne szerezni, azt mehetne a Halo.

A bejegyzés szerzőjének kérésére moderálva...

[ Módosította: philoxenia ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [gabor85:] UFO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.