Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

:Y Azért ez nem semmi.

Nem lehet elkapni azt a "hivatalos" fordítót? :((
Kíváncsi lennék mivel is védekezne..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) joey04


joey04
titán

sajnálatos... bár nem vagyok rendszeres néző, sőt, de akkor is.
kár hogy kiszáll, az meg szégyen, hogy meglopták.
egy pici pozitívumot találni az ügyben bár nagyon nyögvenyelős: ezek a szorgalomból elkészített fordítások általában sokkal jobbak mint a hivatalosak. itt legalább a nagyközönség is jó terméket kapott.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) gabor85


gabor85
őstag

Sőt, ha jól tudom hallás után fordít! És igen, szinvonalasan, rengetegen dícsérik.

(#4) picur220 válasza joey04 (#2) üzenetére


picur220
veterán

Néha tényleg jobbak az ilyen fordítások... Azért bunkóság volt, amit csináltak... Lehet még mindig arra vártak, hogy majd készít újabakat, és akkor abból elkészítit a hivatalos verziót...

(#5) Temesvari


Temesvari
tag

beszaras mik vannak.. ez magyarorszag.

"Imperfection is digital perfection."

(#6) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Azt most nem értem. Miért nem lehet ilyenkor felhasználni azt, amit más csak úgy önszorgalomból csinált? :F Kivett a fordításból egyes részeket és beletette a sajátjába.

Persze meg kellett volna kérdezni róla, de szerintem ez nem egyedi eset. Többen használják mások fordításait .

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Egyetértek, tényleg mocsok dolog : s
Főleg az, hogy valaki a más munkájával keres pénzt!
Imádom a south parkot, bár eddig csak szinkronnal néztem.

Viszont a másik oldal, hogy ha valaki feltesz valamit a netre, amit bárki ingyen letölthet, akkor bizony tudnia kell, hogy ez is benne van, hogy valaki ellopja. Ez a 21. században már nem meglepő dolog.

(#8) puttputt


puttputt
őstag

Igen, tudok mondani olyan sorozatot, amit kb. 3-4 ember fordított január környékétől májusig...- szeptemberig évadszünet -, az "egyik csatorna" pedig milyen érdekes, májustól műsorra tűzte az addig szinkronizálatlan részeket, szép sorjában.
Én is a fordítók között voltam, köszönöm szépen... :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.