Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Áldott Karácsonyt :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nagyon ke:L:Lemes írás. Igaz is, vagy csak agyszü:Lemény? Ha va:Lódi, akkor gratu:Lá:Lok! :K
Ha nem, akkor is, akkor a nagyszerű ideához.

(#3) gabor85 válasza Psychonaut (#2) üzenetére


gabor85
őstag

szablya: Neked is Áldott Karácsonyt! :)

Megtörtént eset, tavaly nyár közepe.
Örülök hogy tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

(#4) gamerkiller válasza gabor85 (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ha tavalyi írás, akkor viszont érdekelne a folytatás is! Amúgy nagyon jó, tetszett! Boldog Karácsonyt! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) gabor85 válasza gamerkiller (#4) üzenetére


gabor85
őstag

A folytatás már kicsit szomorúbb, ha van érdeklődés megírhatom...
Neked is Boldog Karácsonyt ;)

(#6) Thunderzolee válasza gabor85 (#5) üzenetére

Ohh... azt hittem, ez most volt, és Ő a Te legszebb karácsonyi ajándékod.

Hát mindegy, de azért jó volt elolvasni. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) Pantal


Pantal
senior tag

Helló!
Jó volt olvasni az írásod, engem érdekelne a folytatás is, bár sajnálom, hogy szomorú a folytatás :(
Utólag is Boldog Karácsonyt Neked is, és Mindenkinek! :)

(#9) Taknyoshal válasza #52374528 (#8) üzenetére


Taknyoshal
tag

Neked is.

[ Szerkesztve ]

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"-Olyan dilis vagy, –mondta – de örülök hogy végre megtaláltalak."
Ez a mondat nagyon tetszik. Főleg a "végre" szócska. :K
Felér egy vallomással.

Szomorú a folytatás? Ha nem átallod, oszd meg velünk.

Megjegyzem nagyon szépen írtad ki magadból a hangulatot. Szinte éreztem, ahogy az esőcsepp koppan, plattyan a tetőablakon.
Szerintem jó kis írás ez. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) puttputt válasza Vakegérke (#11) üzenetére


puttputt
őstag

Nagyon tetszik. :)
Szépen megírtad.
Nekem is ez (#11) a kedvenc részem.
Nemrég lett volna hasonló alkalmam, kb. ilyen körülményekből kiindulva, hasonló szituációban..., de elbaltáztam - túl fáradt voltam a kezdeményezéshez, csak pár pillantásig meg néhány kedves szóig jutottunk, elérhetőségek cseréjéig már nem. :O :DDD
(Igaz, még pótolható...)

Áldott karácsonyt! :DDD Vagy mit is? :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13) gabor85 válasza Vakegérke (#11) üzenetére


gabor85
őstag

Köszönöm szépen a hozzászólásod.
Nos, a helyzet nemhogy javult, inkább romlott. Sebaj, még bizakodok.
Hiszek a szeretet és megbocsátás erejében.
A rossz részét megírom, ha beleegyezik, és ha ezt rosszat lezártuk.
Szeretném új alapokra helyezni, de október óta valahogy nem sikerül... gondolom fél.
Fél hogy megint megbántom.

(#14) gabor85 válasza puttputt (#12) üzenetére


gabor85
őstag

Pótold gyorsan! És sok sikert! ;)

(#15) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Húúúú....na várjunk csak egy percet..... Ennyi jót nehéz egyszerre feldolgozni! :Y :N
Csak annyit mondhatok, hogy egy élmény volt olvasni. Úgy érzem, ha nem olvastam volna el a történetedet, most vmivel kevesebb lennék... Vmi megmagyarázhatatlan pluszt adtál vele... Hálásan köszönöm! És azt is, hogy én lehetek itt az első női olvasó ( a te jóvoltodból ;) :B ) :R

Szerintem nincs is szebb annál, mikor egy fiú szerelmes! Jóó az is szép ha egy lány, de az olyan 'megszokott' dolog.... De ha egy srác így felvállalja az érzéseit a nyilvánosság előtt és ennyire megnyílik...na aaz már vmi :K :C
Vhogy ez mindig a gyenge pontom volt.... :U Nagyon tetszik ha egy fiú így felvállalja önmagát... :B

Fogalmam sincs miért (talán azért, mert ilyen őrületesen jól fogalmazol... :P ), de annyira izgultam az egész történeten keresztül! :)) Mintha ott lettem volna végig veletek... Szó szerint a torkomban dobogott a szívem!
*Levettél a lábamról;)
És ezek az érett gondolatok és ez a letisztult, felnőttes gondolkodásmód...
Gondoltam, hogy jó lesz a sztori, de hogy ennyireee :Y
Nagyon szerencsés az a lány :K

Nincs kedvenc részem, AZ EGÉSZ A KEDVENCEM! :DD
Úgy érzem a legszebb szavakkal sem tudom igazán elmondani, hogy mennyire tetszett :N
Hahóóóó emberek, hát hol vannak az ilyen mélyérzésű fiúúk?? Ilyen kincset nem szabadna a "képernyő" mögé rejteni!!! :( Hány lány sírna egy hozzád hasonló rendes fiú után.... Hát nem tudjátok, hogy mi, lányok pont erre vágyunk?? :K Tessék kibújni a 'vackotokból'! ;) :((

Azt hiszem én is egy kicsit szerelmes lettem... :B :B ;)

Mégx1 köszönöm Neked :) :R

[ Szerkesztve ]

(#16) tibi666 válasza művésznő4 (#15) üzenetére


tibi666
senior tag

vágytok erre egy fenét.
nektek az kell, hogy bunkók legyenek veletek, megalázzanak titeket. de azért nem hagyjátok ott, mert olyan jópasi. kivéve egy még izmosabb, még gazdagabb, még parasztabbért. jobb esetben 35 éves korotok körül rájösztök, hogy ez egy baromság volt, csak akkor már késő.

na ebből lett nekem nagyon elegem. le is írtam itt és itt.

(#17) művésznő4 válasza tibi666 (#16) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ne haragudj, de nem értek veled egyet... :N
Gondolom a saját szerelmi csalódásodból indultál ki... Nagyon sajnálom, ha így van, de kérlek ne általánosíts, mert ezek, amiket elmondtál nem mindenkire igazak... :(
Ráám biztosan nem! Sőőt, kifejezetten taszít és gusztustalannak tartom ezt a "réteget"... :(( :U
Lehet, hogy nagyon "film-szerűnek" hangzik, de engem nem érdekel se a pénz, se az izom :N Felőlem lehet akármilyen jó pasi, ha közben meg nem lenne jó társam az életben...
Én így gondolom...

[ Szerkesztve ]

(#18) gabor85 válasza művésznő4 (#15) üzenetére


gabor85
őstag

:B Köszike. Sok erőt adott ez a hozzászólás:)

[ Szerkesztve ]

(#19) művésznő4 válasza gabor85 (#18) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én köszönöm, hogy szóltál nekem....;):R

(#20) gabor85 válasza művésznő4 (#19) üzenetére


gabor85
őstag

Lesz rá lehetőség nemsokára hogy szóljak. Csak még egy kis idő a hegesztés... :B

(#21) művésznő4 válasza gabor85 (#20) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Már alig várom....;) :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.