Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [GabN73:] God, why?

Hozzászólások

(#1) GabN73


GabN73
addikt

Inkább nem kommentálnám....

(#2) Domxc


Domxc
senior tag

*Oh God, why

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#3) mttssz


mttssz
senior tag

Biztosan nem nyelvtan.

(#4) darál0w


darál0w
Jómunkásember

magyar nyelv és irodalom : 2...jo indulattal :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5) Eastman


Eastman
őstag

-

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) GabN73 válasza Domxc (#2) üzenetére


GabN73
addikt

Bocs, átírjam? :))

Ápdét: azóta már 20an lájkolták :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#7) Löncsi


Löncsi
őstag

Simán jó ez is, örülj, hogy tud írni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#8) bbazs96


bbazs96
csendes tag

Win Diesel: De nem ma(gyarból)!

(#9) Иван


Иван
őstag

Hát kábé ennyit is ér az egész érettségi. :))

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) xdx@


xdx@
aktív tag

Photoshop level 999+ :P

Ügyes gyerek. :))

(#11) GabN73 válasza Иван (#9) üzenetére


GabN73
addikt

Hát, inkább a korosztályommal van nagy probléma... Terveztem hogy írok egy kisebb szösszenetet róluk, de inkább hagyom a fenébe :)

xdx@: Bocs, de ez Paintes munka, ráadásul radírral! :P :P
Hason fekve nem volt se energiám, se kedvem PS-t indítani :))

(#12) Vakegérke válasza GabN73 (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

A korosztályod is egyénekből áll. Néhány ilyen beárnyékolhatja ugyan a képet, de általánosításra nem alkalmas.

Nos, az tény, hogy ebből a szerencsétlenből talán lesz "valaki", és nem fogja tudni, hogy miért röhögnek rajta a kétkezi melósok. Majd bosszút áll érte, és ezért büszke is lesz magára.

Párszor már kifejtettem a véleményem. Ilyen "hejesírrásal" senkit sem szabadna felsőbb osztályba engedni még az általános suliban sem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Eastman válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Eastman
őstag

Ilyen "hejesírrásal" senkit sem szabadna felsőbb osztályba engedni még az általános suliban sem.

A tanárait (vizsgabizottságot) minősíti a kép. Nem az ő hibája. Igénytelen a magyartanára, ennyi. Bocs.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14) GabN73 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


GabN73
addikt

Az a baj, hogy sok az ilyen "egyéniség".

Most beszéljünk vidékről, pontosítsak egy kicsit, a "sötét Szabolcsról", ahol élek.
Hol is kezdjem? Elég züllött a fiatalság. Minden hétvégén csont részegen, vagánykodni a helyi diszkóban. (Jobb esetben csak isznak és nem drogoznak)
Nos, ha itt szétnézek nem sok "egyéniséget" látok. A férfi nem képviselői 90% "gyúr", 70%ának pedig ugyan úgy néz ki a haja mint a másiknak. Persze itt is vannak egyéniségek, a majdnem kopaszra nyírt hajú gyerek, akinek 1x6 cm, 5 centis haja van középen, a többi 3 milissel le van tolva. Kitágult pupillákkal és bizonytalan lépésekkel közelít feléd, hogy beazonosítson, végül is ő egy terminátor, mert hát ő gyúr.
Elnézek balra, a pultnál a kicsit már maffiásabban kinéző egyének: ők már tényleg szedtek fel valamit az edzésből, 40+os karok, fekete feszülős pólók, felnyírt, rövid haj, arany/annak látszó bika/kutyalánc a nyakba, esetleg karkötő. Kocsiban ők viselik az Audi/Merci/BMW vonalat.
Jobbra nézek, akkor látom a gazdag kis kölköket, iPhoneval rohangálni, meg apu kocsijának kulcsával villogni. A sok buta pedig megy utána, csodálva.

Persze, lehet találni normális embereket is, de a számuk sajnos egyre csökken. Ja és ez csak a falusi/kisvárosi diszkók. Debrecenben pl több a gazdagabb gyerek és kevesebb a maffiózó alkat.

Vagy ott a zenei ízlés: Én 3 részre osztanám őket: rocker, diszkós, hip-hop-rapper. Igaz ezek csak a nagyobb részek.
Pl, nem is olyan régen (1-2-3 éve) divatba jött az alter-under-mittomén milyen stílusú zenék. Például ez a szám. Hipszterek.

Rocker-diszkó ellentét mindig is megvolt, ha már valaki Gettát' hallgat akkor már egy gazdag drogos senkiházi, ha meg valaki Iron Maiden-t hallgat, akkor már egy igénytelen senkiházi. És ez...ez valami nagyon vicces dolog tud lenni, főleg élőben.

És ez még csak a töredéke...Kultúra szinte egyenlő a nullával (főleg itt, Tirpáklandián), olvasni csak kevesen olvasnak, múzeumokba/színházakba is kevesen járnak. (Az iskolai kényszert most ne vegyük ide)

A lányokról pedig ne is beszéljünk most, az ez jó 2 órás (ha nem több :DDD )

U.i.: A testépítést és a testépítőket nem ítélem el, sőt tisztelet jár nekik a kitartó munkáért. De amit a fiatalság nagy része művel, az csak divatból megy, mert a Józsi is azt csinálja. Bár ha valakinek egy testépítő legenda az ideálja, akkor azt egy kicsit tudom sajnálni.

Nagy vonalakban, és nagyon röviden ennyit tudok írni, még vár rám egy Popper könyv :)

(#15) Zolaash válasza GabN73 (#14) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Azért csak megérne egy misét az a szösszenet, állj majd neki! ;)

Rip and tear

(#16) Gergosz2


Gergosz2
veterán

bazz még én is ötös voltam nyelvtanból pedig az összes humán tárgyat rühelltem.
Azért illene azt a nyelvet legalább elfogadható szinten beszélni/írni amivel az ember napi szinten társalog, kifejezi magát azért ,hogy a beszéde ne 2 szavas röfögésekből álljon.

Itt is Hardveraprón némelyik apróhírdetést egyszerűen nem tudok dekódolni, nem fogom fel hogy mit akar írni a hírdető.
Ha meg küldök neki pü-t azzal sem vagyok előrébb.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17) Zolaash válasza Gergosz2 (#16) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Meg illene nagybetűvel kezdeni a mondatot! ;]
Amúgy igazad van! :R

Rip and tear

(#18) GabN73 válasza Zolaash (#15) üzenetére


GabN73
addikt

Meglátom, még sok könyv és sorozat vár rám :DDD De főleg egy nyelvvizsga, szóval most tanulnom is kéne :B +nemsokára beindul a nyári meló :)

Mondjuk az előző kis irományomban volt egy pár nyelvtani hiba, de most valami hihetetlen meleg van, + mire visszajöttem a wcről már lejárt a szerkesztési idő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) Gergosz2 válasza Zolaash (#17) üzenetére


Gergosz2
veterán

Néha hallom , hogy kommunikálnak egymással a nálam 5-6 évvel fiatalabbak és elcsodálkozom. Oké, hogy menőnek lenni jó de azért mnden második szó ne legyen má bmeg .

(#18) GabN73
nekem is holnap lesz még egy vizsgám ,de ebben a melegben képtelen vagyok koncentrálni :W
Szerencsére a lényeget már az elején letudtam.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20) Zolaash válasza GabN73 (#18) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Kivárom becsülettel, csak jelezd ha kész. Jó lesz ősszel is. :DDD

Gergosz2: Itt is kötőszóként használják a b+-et a 6 évesek.... :F

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#21) GabN73 válasza Zolaash (#20) üzenetére


GabN73
addikt

Ohh, mi ez a nagy érdeklődés? :B

(#22) Zolaash válasza GabN73 (#21) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Semmi extra, csupán az nem tudom eldönteni, hogy a világ lett moslékabb, vagy csak én látom túl borúsan?! Mi is csináltunk hülyeségeket kölyökkorunkban, meg "menőnek" is éreztük magunkat, de mégsem voltunk ilyenek. "Bezzeg az én időmben!" ;]

Rip and tear

(#23) Gergosz2 válasza Zolaash (#22) üzenetére


Gergosz2
veterán

na én is ezt érzem. De nekünk nem dőlt a moslék a szánkból , mert ha kellet odacsaptak néha rendesen :)

Volt osztályfőnököm szavaival élve: egy barom , neveletlen generáció barom, neveletlen gyerekei.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24) Иван válasza GabN73 (#14) üzenetére


Иван
őstag

Igazából mindig is ez volt a helyzet, csak most többet vannak szem előtt. Illetve a mi nagyszüleink is csináltak marhaságokat, most csak szimplán többféle marhaságot csinálhatsz.

Vakegérke: Azért a kétkezi munkások se mennek parasztságért a szomszédba...

Teljesen felesleges ezen vitázni, hogy a fehér vagy a kék galléros munkája a különb, értékesebb, fontosabb stbi. Mindenki tegye azt, amihez ért, amit szeret és akkor nincs gond. Az öltönyös bankárnak is ugyanúgy megvan a helye a társadalomban, mint a vízvezeték szerelőnek.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#25) Zolaash válasza Gergosz2 (#23) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Így van. Minket megtanítottak a tiszteletre (is). Én a kort is tisztelem. A nálam idősebbeknek előre köszönök, nem vagyok bunkó, stb... Ha másra nem is volt jó a sorkatonai szolgálat, de embert faragtak a sok gyökérből. Mindenki megtanulta, hol a helye a ranglétrán.
A harmadikon lakó 21 éves bagarol kölök azt mondta a földszinten lakó kb 60 éves szomszédnak, hogy "kinyírlak te vén szar!", miután az "öreg" kizavarta a hülyegyerekeket a lépcsőházból dohányozni. Persze csak akkor kiabált vissza a takony, miután felért a harmadikra.
Ha én ilyet csináltam volna, az apám szíjat hasított volna a hátamból. Az ő apja szimplán megrántotta a vállát.

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#26) Vakegérke válasza Иван (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Azért a kétkezi munkások se mennek parasztságért a szomszédba..."

Valóban nem. A parasztság viszont sokkal feltűnőbb, ha egy iskolázott emberre vonatkoztatható.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) hdman válasza Zolaash (#25) üzenetére


hdman
őstag

Én azért nem tisztelek valakit, mert idős. Az alap tiszteletet megadom Neki, kedves vagyok, meg ilyenek, de semmi egyéb, ezt a dolgot ki kell érdemelni nálam...

Láttam már elég idős embert kifordulni magából.

Sopron city :)

(#28) Vakegérke válasza hdman (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Annyi elég is, amennyit teszel. Mi több, bár mindenki ilyen lenne.

A kor nem érdem, hanem állapot.
Nem egyszer fordult elő, hogy korosztályom tagjai szemem előtt járatták le magukat. Ezzel engem is megszégyenítettek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) GabN73 válasza Zolaash (#22) üzenetére


GabN73
addikt

Hát én se vagyok egy szent, de azért manapság szerintem többet engednek meg maguknak.

Persze, én is iszok néha, de általában csak mérsékelten, egy jó scotch whiskyt élvezve, esetleg borozgatni, sörözgetni ... De nekem nem az a célom hogy minden hétvégén full KO legyek. Igaz voltam már én is, de ahogy említettem, nekem nem ez a fő célom egy hétvégén.

Egyik dolog: Nem tudják hogy mi az az érték.
Eset1: buli, ismerősöm vitt minket, egy nagyon korrektül becsben tartott Mondeoval, mindig csillog-villog, az apja sokat törődik vele.
Na ugyebár vannak az olyan elvetemültek, akik nem bírnak állni, és élvezik hogy a picsájukat a kocsinak támaszthatják. Na igen, de jelen esetben, elkövetőnk egy 130 kg-s ember, az új farmerjában, ami hátul tele van gombokkal.
Odaszóltam neki, hogy nem kéne, mert össze fogja karcolni.
Válasz: "Ki vagy te nekem hogy ilyenekre utasíts?" - Senkid. Csak amikor azt a hájas seggedet mozgatod, mert viszket a p*csád sz*rás után, akkor bizony a farodon lévő kis gombocskák "reakcióba lépnek" a kocsival, és karcokat ejtenek.
"ÓÓÓ, haggyadmán' nem látszik az meg!"
Miután felállt, kb 2-3 elég látható karc esett a kocsin. Gépi polír még megmentette.

Eset2: Egyik ismerős köröm, "kicsit" ittas állapotban jó mókának találták, hogy a kukák tartalmát távolítsák el, majd gyújtsák fel :DDD De mindez nem volt elég nekik, kb egy fél utcában a virágokat, meg a tujákat kitépték, és szétdobálták :) Aranyos nem? :)

Arról nem is beszélve, hogy nem mindig vigyáznak a dolgaikra: otthagyják, elhagyják, leamortizálják, földhözvágják' me' kell új ... No comment.

Másik: felelőtlenség
Oké, én is fiatal vagyok, néha csinálok őrültségeket. 4en ültek mellettem, egy ismeretlen szakaszon 110nél megcsúsztam. Nem direkt, nem is a sebesség a lényeg. Mondjuk úgy hogy szerencsénk volt, ugyan is az az út keskenyebb mint a többi. 4x keresztbe vágta a seggét a kocsi, csúsztunk egy jó 50 (ha nem több) métert. Nem számítottam rá. Csak a kocsi úgy gondolta hogy a kanyar elején elkezdi kitolni az orrát :) Azért azt tegyük hozzá, hogy egy Swiftről beszélünk, 140es vagy hanyas gumival. Egy 200+ös gumival nem lett volna semmi. Bár nem éreztem magam felelőtlennek, inkább csak figyelmetlennek, de ez csak rávezetés a következőre:

Ittas vezetés: gondolom nem kell bemutatni, a fasza gyerekek azt hiszik hogy részegen is megy a vezetés. Persze hogy megy, egyenesen egy fának. Ezt most nem kommentálnám, ez az igazi hülyeség. Főleg ha be is ülnek mellé.

Motorozás: Na. Először is: védőfelszerelés hiánya. Bélukának van pénze megvenni az 1000res sportgépet, de ruhára már nincs. Nem baj, tangapacskerban toljuk a kerekezést, meg megyünk egy szál póló+rövidnaci kombóban 200 felett. Ja, és mindezt úgy hogy ülnek mögöttünk.

Apuci kocsija: Megkapja a gazdag kölke apuci kicsit sportosabb, bikásabb kocsiját (vagy vesznek neki egyet), egyből szól a haveroknak hogy vázááp, itt a verda, mehetünk pinázni. Oké oké, de előtte nézzük meg hogy mit megy, mer' há' na, csak tudjunk már valamit a gépről. Meg is van a baj, lakott területen belül/belvárosban 150, egy rossz kanyar / gyalogos / kutya stb, már is nem biztos hogy kiszáll valaki élve...

És ezek megint csak szösszenetek, még mindig vagy egy rakat ... :)

(#30) Иван válasza GabN73 (#29) üzenetére


Иван
őstag

Ezeknek egy része ugyanúgy illik a 25+-os korosztályra is. Ittas vezetés nem csak a fiatalokra jellemző. A taplóság sem.

Valójában nem a mostani generációval van a gond, hanem az előzővel, mert ők neveltek ilyen elfuserált embereket. Az ő felelősségük. Az értékrend, az alapvető illem és a szabályok tiszteletben tartása 95%-ban a szülőkön múlna. Ráadásul minél később kezdik a gyereket ember formájúra gyúrni, annál nehezebb lesz.

A maradék 5% meg nyomoréknak születik, és ha jó hátteret kapnak, akkor is idióta lesz.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31) GabN73 válasza Иван (#30) üzenetére


GabN73
addikt

Legalább 1%-ot szoríthattál volna nekem :O :O :O :O

;] ;]

(#32) Иван válasza GabN73 (#31) üzenetére


Иван
őstag

Nézd, tök fölösleges ezen húznod magad, nem tehetsz nagyon semmit, aki hülye kikerülöd. Én is ezt teszem. Bosszankodni érdemes rajta egyszer, amikor konstatálod, hogy elbszott világban élünk és ennyi.

Utána már tudod, mi a teendő... The game is called surviving. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#33) GabN73 válasza Иван (#32) üzenetére


GabN73
addikt

Különösebben nem izgat a dolog, csak az a szomorú, hogy sok ilyen kerül majd sorsdöntő pozícióba :( Elég nagy gödörben vagyunk. Nem csak a fiatalság butult nagyot. Oké, hülyék régen is voltak, nem is kevesen, de azok legalább nem vallották magukat annyira okosnak :)

(#34) Zolaash válasza Иван (#30) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nem csak a szülőké, a gyereken is múlik. Senkinek sem kötelező gyökérnek lenni.

Rip and tear

(#35) Иван válasza Zolaash (#34) üzenetére


Иван
őstag

Valóban nem. De hát mivel senki se mondta ezt el nekik...

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#36) ferensz


ferensz
senior tag

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#37) Ocarina válasza ferensz (#36) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Én sem.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#38) GabN73 válasza ferensz (#36) üzenetére


GabN73
addikt

Mi sem :D

(#39) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Meanwhile in Hungary...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [GabN73:] God, why?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.