Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Gyönyörű lett, most hogy ismét fellendülnek a termék eladások foglalkozhatnak a statikus feltöltődés okozta dupla klikkel, a fellazuló csavarokkal és a nem konzisztens polling-gal.

(#2) #72042496 válasza #16939776 (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez ennyire vacak? Semmi nem tűnt fel ilyenekből, amikor eladtam neked az enyémet.

[ Szerkesztve ]

(#3) Teebor9


Teebor9
tag

Tudtommal az idejekorán azt jelenti, hogy pont időben.

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól néz ki, a pénz meg jó helyre megy.

(#5) Synthwave válasza #72042496 (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyáltalán nem vacak.


Az 50M-es kínai Omronokat (amik eléggé komfortosak, de eddigi tapasztalat alapján nem valami tartósak) ~1 éven belül viszont nem árt valami normálisabbra cserélni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) #72042496 válasza Synthwave (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem se tűnt annak, csak kényelmetlenül kicsi volt. De Duracell írásából vacaknak látszik. Az egy éven belüli kapcsolócsere is csak ezt húzza alá. Egy kategóriákkal olcsóbb egérnél is vicc, ha egy év után már házilag kell tákolni.

(#7) Cucuska2 válasza Synthwave (#5) üzenetére


Cucuska2
őstag

Amúgy ezek a kapcsolók mennyire romlanak? Van egy MX518-am 2009 környéke óta, egy G400-am 2012 óta, és kábelt kellett cserélnem mindkettőn, de a kapcsolók még bírják.
Arra emlékszem, hogy amikor vettem, akkor is az ment, hogy garantáltan elromlik a kapcsoló az egérben és ki kell cserélni. Máshogy kattintok, vagy szerencsém van?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8) Synthwave válasza Cucuska2 (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Romlanak, ez ilyen. Az utóbbi 8-10 évben meg sokkal inkább, mint előtte, szóval nem igazán szerencse ez, csak akkoriban még többet adtak a tartósságra. Volt MX300-am, ami TÍZ év után igényelt kábeljavítást, de a switch-ei még mindig patikák voltak. Vagy az MX500-am, aminek 7 éves korában lett esedékes az új Omron, pedig igen csúnya napokat is látott a ketyere (nem nálam). Vagy a szintén "ősi" MX510-em, ami konkrétan olyanokat is meg- és túlélt, hogy az elborult spanom fullidegből lasszózva átkúrta a szomszéd paradicsomai közé, aztán csóri egér eltöltött ott egy pár esős napot. Vagy ott volt a 7,5 éves MS IME 3.0-m, aminek annyi baja volt, hogy kicsit már lötyögős volt a görgő. Vagy a 9 éves MS IM 1.1a-m, aminek csak két kapcsoló kellett volna, nem több. Vagy a...

Ezzel szemben a GPW-mben 7 hónap után kezdett halódni a bal klikk, de ez kb. irreleváns hosszútávon, hiszen a japán Omronok darabára uszkve 250 pénz (az egér meg ingyé vót :P) .

Mondjuk ebből a szempontból a GPW pont kivétel, mert tudomásom szerint a belső elrendezés miatt nem ideálisak hozzá a D2F-01F-ek, szóval részemről kék Huanókra lesznek cserélve a fő klikkek.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9) b. válasza #72042496 (#2) üzenetére


b.
félisten

Én is versenyszeruen játszottam, sokat agyaltam a G pro megvételen de aztán belevagtam. Azt mondom az utóbbi évek egyik legjobb döntése volt, imádom, gyors pontos kényelmes és semmi gondja egyelőre igaz, csak 4 hónapos.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) Csandi


Csandi
őstag

2 évig használtam g prot versenyszerű fps-re, első batchből is volt nekem ahol összeért a két gomb ha lenyomtad erősen mindkettőt, és a legújabból is. Előtte rengeteg egér megfordult nálam, de ezzel megtaláltam az akkori számomra legjobbat. Az, hogy kicsinek tartja valaki, szerintem csak jó, ahogy RJN mondta, ceruzával is egy vékonnyal ir kényelmesebben és pontosabban az ember nem pedig egy nagy bumszlival, illetve a g pro nem is olyan kicsi, mm710 és UL2 SOKKAL kisebb.

Jelenleg egy viper ultimatet használok, nem volt bajom a g proval csak ki akartam ezt próbálni, jobban tetszik, hogy nem ér a tenyeremhez fingertip grip-el, a g pro hozzáért :)

(#11) hemaka válasza Cucuska2 (#7) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jó kérdés,mert ami most van zowie az már 3 éve a gyári kapcsolókkal van, anno az ss 1.5, előtte a razer da 1 évet bírt.

(#12) nyunyu


nyunyu
félisten

Már azt hittem, hogy lehet kapni oldshool billzethez passzoló színű egeret, de nem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) Synthwave válasza Csandi (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért azt bírom, hogy RJN a próféta. :D


Pedig mennyi baromságot össze tud hordani. Vagy néha csak "kifelejt" igen idegesítő "apróságokat" egy-egy tesztalany esetében.

Maradjunk annyiban, hogy a méret/forma/tömeg triumvirátusa maximálisan szubjektív dolog, de alapvetően fast paced akcióhoz jobb a minél könnyebb egér.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) Strezi


Strezi
őstag

Csinálhatnának belőle egy Product Red verziót is! Baromi jól nézne ki!

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#15) #16939776 válasza #72042496 (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nekem biztos rossz karmám van, vagy rosszul használom az egeret. Egy hétvége alatt felkeményedett a gyári talpa, és akcióban
nem vette be a jobb/bal klikket egyszerre, csak USB-n használva (földelés).
Mivel úgy is talpat, kapcsolót akartam cserélni mindegy volt neki. Az lett a vége hogy antisztatikus szilikon spray-el lefújtam a burkolatot belűről, és a csavarokat beragasztottam, a burkolatok közti rést "kifugáztam".
Csodák csodájára masszív lett, és határozott választ ad a kattintásra, egyforma a két klikk érzete, elmúlt minden baja.
Még a polling rate ingadozására keresnék gyógyírt addig frankón elnettezget vele asszony 500hz-en.

Az 50M-es kapcsolónak a háza lötyög, ha már nem lötyög jó, stabil, csak hangos egy japán omronhoz képest.

Az összehasonlítási alapom egy 80g-os G5 rev.1 ;]

[ Szerkesztve ]

(#16) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Jó a fehér szín, de mégjobb lenne ha megismerkednének már ők is az USB Type C-vel, és a PBT-vel (bár egérben az máshol se divat, de ennyi pénzért lehetne).

(#17) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Tényleg jó célra ment a bevétel. AbleGamersről láttam egy Noclip dokut, egészen más megvilágításba tett dolgokat.

(#18) kavalkád


kavalkád
aktív tag

nem is tudom, vegyesek az érzéseim.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.