Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Vajon mennyire életszerű az, hogy aki IGP-vel szenvedve akar játszani, az rendelkezik 12 GB memóriával? :)

(#2) E.Kaufmann válasza GAI (#1) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem a munkahelyi gépem ilyen (16 GByte), igaz nem akarok forcázni. Hyper-V-zni szoktam.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#3) GAI válasza E.Kaufmann (#2) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Na igen, de a workstation gépeket jellemzően nem játékra használják :)

(#4) sz.balazs.95 válasza GAI (#1) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ha pl. elbányászódott használódott a VGA, amíg nincs új, több a semminél. :)
Vagy ha valakinek az a mániája, hogy minél kisebb PC-t építsen, amin még lehet játszani :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) Loha válasza GAI (#1) üzenetére


Loha
veterán

Vagy mennyire életszerű, hogy ~20k-t elköltesz egy játékra és 720p minimum grafikán akadozva tolod?
(Igaz csak 8GB ramja volt a laptopban, 12GB-tal biztosan szaladt volna) ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Az intelnél csak a 15.46.05.4771 van fent. Hol van a friss?

frissítés: meglett...csak nem a főoldalon van

köszi

[ Szerkesztve ]

(#7) Darkness válasza BenceShearer (#6) üzenetére


Darkness
aktív tag

https://downloadcenter.intel.com/download/27199/Graphics-Intel-Graphics-Driver-for-Windows-15-47-

akkor kicsit késtem a válasszal... :)

[ Szerkesztve ]

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#8) Silεncε válasza Loha (#5) üzenetére


Silεncε
őstag

Annyival talán jobban menne, hogy a laptopban elég gyorsan elkezd throttlingolni, egy asztaliban talán valamivel jobban bírja, de nyilván ezt az Intelnél sem gondolták komolyan :C

(#9) Lacok válasza Silεncε (#8) üzenetére


Lacok
őstag

De legalább megpróbálták. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#10) Chp válasza GAI (#1) üzenetére


Chp
őstag

Mert abból hatot az IGP-nek ajándékoz. ;]

(#11) twollah1976 válasza GAI (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Kb. egy honapja meg 16 giga rammal Intel IGP-vel (i7-6700) FullHD-ban Doom-oztam (Doom 2016).
Neha azert kellett a fantazia, hogy az most egy hulla ami elottem van vagy egy szorny.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) #20691712 válasza GAI (#1) üzenetére


#20691712
törölt tag

"Futtatható a Forza Motorsport 7 a friss Intel driverrel"
A mai vilagban mar ez is hir. :C

(#13) ddaydome válasza GAI (#1) üzenetére


ddaydome
senior tag

Hello!

Én legalàbb 1 évig toltam az A8-7600-nak az APU-jàval 12 gb rammal, amiből 2gb-t Vramnak àllítottam be. Csak a szülinapomra leptem meg magamat videókarival. Annyira azért nem fontos màr nekem.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#14) hunluki válasza GAI (#1) üzenetére


hunluki
senior tag

760-ról cseréltem 1060-ra és közben rá voltam utalva, 4690k proci. WoW legionben 25 fős raidet simán vitte 60 FPS-el framedroppok nélkül ha mindent lehúztam legalacsonyabbra. Kezdenek amúgy egész használhatók lenni az IGP-k, ha nem grafikamán gémer vagy akkor simán elviszi a mai tucatcímeket egy IGP is alacsony beállításokkal.
Meg nemsokára jön az AMD APU-ja, meglátjuk abból mit lehet kifacsarni. Ha 1080p-ben mediumon stabilan viszi a cuccokat már nagy lesz a vidámság.

(#15) GAI válasza ddaydome (#13) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Jó, de azért az AMD IGP-k jócskán erősebbek az Intel IGP-knél úgy tudom, bár egyikkel sincs komolyabb tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#16) GAI válasza hunluki (#14) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Megint más, hogy egy 12 éves játék elfut rajta játszhatóan, akinek csak arra kell, ahhoz persze elég lehet. De ebben a cikkben egy vadonatúj, és kifejezetten nagy gépigényű játékról volt szó :) Ilyet azért jellemzően nem IGP-vel tolnak az emberek, pláne nem úgy, hogy 12 GB RAM a követelmény mellé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.