Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

"A válogatott futózenéken túl exkluzív, kifejezetten erre a célra létrehozott dalok is készülnek, többek között Tiesto vállalta, hogy sportoláshoz készít ilyeneket."

Többek között? Milyen lehet a teljes felhozatal, ha ebből pont Tiesto emelkedik ki? :D

Amúgy meg jó az ötlet, de csak akkor, ha be lehet állítani neki, hogy milyen zenei stílusokból válogasson dalokat, különben rögtön dobom a Dunába a telefont, ha zsinórban a hetedik popnyekergést adja be, csak azért mert a BPM illik a lépésfrekvenciámhoz.

(#2) #06658560 válasza Stauffenberg (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Techno után hörgősmetál. :D

"Többek között? Milyen lehet a teljes felhozatal, ha ebből pont Tiesto emelkedik ki? :D"

Guetta?

(#3) Polllen válasza Stauffenberg (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Futáshoz már most is van több playlistjük, akad benne rock zene is, de csak lightosan.

Ez a szolgáltatás gondolom ennél több lesz és nem fogja tiesto-t tolni, ha a kedvencek között csak heavy metal van...:D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) Stauffenberg válasza Polllen (#3) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azt tudom, hogy van sok ilyen "gyári" playlist, de inkább sajátot készítettem. A legtöbb tele van Kanye West, Rihanna meg hasonló előadók csodálatosan gyönyörű alkotásaival. Kösz nem. Az Adrenaline Workout playlist mondjuk pont nem ilyen, de nem vagyok az a fajta aki szeret Slayer mellett futni.

"Ez a szolgáltatás gondolom ennél több lesz és nem fogja tiesto-t tolni, ha a kedvencek között csak heavy metal van..."

Ha abból indulok ki, hogy a zeneszámról indított rádió milyen hatásfokkal tud annál a stílusnál és hangzásnál maradni, akkor simán elképzelhető, hogy a legnagyobb AC/DC rajongónak is bead egy kis Miley Cyrust. Maradjunk abban, hogy ebben a Google Music sokkal jobb, de most talán javítanak ezen is, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#5) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#4) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Meg különben is: Minek bármilyen más playlist ha fent van a TOP GUN soundtrack? :DDD

(#6) Polllen válasza Stauffenberg (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen a google megoldása magasan veri a többieket az ízlés követésében. Persze ez érthető, a google az adatgyűjtésből él. :P

A Kanya meg Rihanna lassan átköltözik Tidal-ra, ahogy Jay-Z felvásárolta, a főoldalt el is öntötték ezek a sztárok...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) Stauffenberg válasza Polllen (#6) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Kár azért a szerencsétlen Tidalért, de ha emiatt elkotródnak a többi zenei szolgáltatásról és egy helyre gyűlik az összes fuxos Gucci pufikabátos nyekergő idióta, akkor sokkal boldogabb hely lesz a világ. :)

(#8) daczkó


daczkó
aktív tag

:R Megéri a havi 10 fontot.

/ignore wwenigma

(#9) #24737024 válasza daczkó (#8) üzenetére


#24737024
törölt tag

10 font? :Y Máltai VISA kártyával havi 6.99 eurót fizetek. Ez mai árfolyamon pont a fele annak a 10 fontnak... Ennyivel gazdagabbak a britek, vagy csak ennyivel több adó terheli a digitális zeneszolgáltatást? :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.