Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Egy Xperia SP-t használok, és hogy is mondjam, az X8-am után nem okozott meglepetést a Sony mentalitása. Jelen pillanatban egy főzött ROM-mal használom, mert a gyári szoftver valami nagyon rossz (inkább nem írok erősebb jelzőt). Azt, hogy a határozott ígéretük ellenére nem kaptuk meg a hivatalos KitKat-et, csak hab a tortán. (Ezekből kiindulva a fényképezőgépeknél is hasonló lehet a helyzet)

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#2) Sanyo77


Sanyo77
tag

Én egy xperia z1 compactot használok. 1 év 11 hónap és 1 hét után megadta az akksi magát. A vásárlás után regisztráltam a Sony-nál 1 év plusz gariért, hátha kell majd alapon. Elvittem a hivatalos szervízpartnerhoz, de nem bíztam benne, hogy kicserléik az akkut. És jött a csoda. Minden további nélkül 3 nap alatt javították.

Sajnáltam volna a telót, mert iszonyt gyors, a szoftver még egyszer sem akadt meg. Lefagyásról nem is hallottam.

(#3) mbalint987 válasza Sanyo77 (#2) üzenetére


mbalint987
aktív tag

A szerviz egyébként tényleg korrekt, az SP kétszer járt ott, mindkétszer 1 hét alatt megoldották az összes felsorolt hibáját. De a szoftverhibával nem nagyon tudnak mit kezdeni...

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.