Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

BGK-n mondjuk annyival jobb, hogy a hök csinált egy oldalt ahol vannak a segédletek(néhány könyv is, bár tényleg csak pár):)

(#2) moha21 válasza Alexios (#1) üzenetére


moha21
addikt

www.kando.tk ;)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#3) Alexios válasza moha21 (#2) üzenetére


Alexios
veterán

na az klassz, úgyis valszeg átmegyek villamosmérnökire jövőre :DDD

(#4) moha21 válasza Alexios (#3) üzenetére


moha21
addikt

ahh FAIL, azt hittem te írtad a bejegyzést /csak az avatart néztem / :D
Mindegy csak password-el meg user-al lehet felmaszni ide, akinek kell pm-ben elküldöm.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) Alexios válasza moha21 (#4) üzenetére


Alexios
veterán

gondoltam hogy csak jelszóval van, bánkin is le van jelszavazva, bár szerintem aki oda jár az ki tudja találni:D

(#6) futo001 válasza moha21 (#4) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Igen, ezt eleinte én is használtam, nagyon király. :)

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#7) mm779


mm779
tag

Köszi a leírást! :R

Még két kérdés felmerült bennem:

1. Diploma okiratba beleírják ha az ember levelezőn végzett? "Úgy hallottam", hogy ha valaki levelezőn szerez diplomát az hátrányba kerülhet azzal szemben aki nappalis volt(állásinterjú esetén). Régen még tudom, hogy beleírták hogy levelező, de mostanság nem tudom mi a dörgés.

2. A havi 3 nap az kimondottan laborgyakorlatokból áll? És hogy telik egy nap: reggel 8-tól este 8-ig vannak foglalkozások? Ismerősöm a BME-n villanyos nappalin és mesélte, hogy nekik rengeteg labor/mérési gyakorlat van, bele lehet ezt sűríteni 3 napba? :U

(#8) futo001 válasza mm779 (#7) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nincs mit.

1. Úgy tudom belekerül. Hátrány minimális, ha van egyáltalán. Most kezdem a 4. félévet, már mérnökként foglalkoztatnak, igaz rendelkeztem szakmai jellegű tapasztalattal.

2. Reggeltől késő estig bent rohad az ember, főleg 3. félévtől. Automatizálás labor 21:35-ig van kiírva. :D Félévenként van 1-2, max 3 labor.
Persze kevesebb a labormérés mint nappalin, de van.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.