Hirdetés

2022. december 6., kedd

Gyorskeresés

(#1) UnA

UnA
Korrektor

Szegény kutyák, nem hiszem, hogy a füldugó lenne a jó megoldás.

(#2) Elf

Elf
tag

Az AfterShok elég hangos ahhoz hogy a forgalom zaja mellet is hallani lehessen?
Bringázáshoz gondolkodok valamilyen hasonlón.

(#3) hcl

hcl
félisten
LOGOUT blog

Respect a kutyabefogadásért :) :R

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#4) Somatom válasza Elf (#2) üzenetére

Somatom
addikt

Azzal körültekintően! Én is azt hittem, hogy majd milyen jó lesz a Huawei Freelace Pro. De, a zajszűrését gyalogláshoz tervezték, a bringás tempó szélzaja élvezhetetlenné teszi az áteresztő módot.

Samsung Note 9 (8/512) Android 9, Tab S7+ 5G

(#5) Elf válasza Somatom (#4) üzenetére

Elf
tag

A zajszűrésessel eleve nem számolok mert tuti nem jó szálzaj mellé.
Csak ennél a csontrezgetéses izénél nem tudom mennyire hallatszik ha közben 20-30-nál fütyül a fülembe a szél. :-)

(#6) futo001 válasza Elf (#5) üzenetére

futo001
senior tag
LOGOUT blog

Számomra megfelelő szélben is, forgalom itt nincs azt nem tudom megítélni. Persze sokat elnyom a zenéből főleg, hogy ezekben mély nem igazán van de valami ott prüntyög a fülben ami tök jó néha. Próbáltam zajszűrős fülessel tekerni de az veszélyes, nem hallod ha jönnek mögötted, próbáltam ambient módban úgy viszont a menetszél miatt zajos. Talán a Libratone Track Air+ volt, ami ki tudta szedni a szélzajt megfelelően ambient módban. De tekeréshez végül maradtam az Aeropexnél, biztonságosabbank érzem és ha fúj is a szél, a zenét akkor is megfelelően lehet hallani.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#7) futo001 válasza hcl (#3) üzenetére

futo001
senior tag
LOGOUT blog

Köszi, van 2 saját mentett agár és mindig van 1-2 menhelyi kirakott. :) Nagyon jópofák és általában elég könnyű velük a a barátságos és lusta természetük miatt.

(#8) Elf

Elf
tag

Köszi az infót. :R
Nem lettem bátrabb arra hogy beruházzak egy ilyenre hátha jó lesz de nem is vetettem el. :DDD
Na majd még meglátom.

(#9) futo001 válasza Elf (#8) üzenetére

futo001
senior tag
LOGOUT blog

Biztos van sporttárs aki odaadja kipróbálni. Én bátran merem ajánlani, szerintem nagyon jó.
A Naenkának van bluetooth/beépített memória kombója, ha esetleg kell a belső tárhely is (pl úszáshoz).
Vagy egy projektoros füles fejpántban, ezt is kipróbáltam, brutál jó csak én útálom, ha van valami a fejemen.
Választék mára kb végtelen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) futo001 válasza UnA (#1) üzenetére

futo001
senior tag
LOGOUT blog

A fülesek nekünk vannak, hogy a minimál techno vagy a Rammstein ne nekik szóljon. :DDD

(#11) UnA válasza futo001 (#10) üzenetére

UnA
Korrektor

Ez jó hír :D

(#12) Khadris

Khadris
kezdő

Ha van tippetek, honnan lehetne LG T90-et venni, megköszöném. Férjem FN4-ese most tört össze, upgrade-elnék neki a legújabbra, de ahhoz képest, hogy augusztusban bemutatták, sehol nem találok, csak amazon (onnan viszont horror a szállítás). Régebbi modell is érdekel, de ha jól tudom, a Plug & Wireless és QI töltés csak ezekben az újakban van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.