Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) futo001 válasza totron (#27) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Én teljesen megértem a felháborodásot (lehet nem jó szó, nem jutott eszembe megfelelőbb) és nem is veszem személyesnek. Megkérdőjelezhető az ár/érték, hasznosság, az irány amifelé a felhasználokat vagy társadalmat mozdítják az ilyen termékek, környezeti hatások, stb. Részben azért is írtam meg az egész sztorit, mert azért ez valahol engem is kiakaszt, hogy itt tart az ember. Ezért sincs márka/típus említve, mert nem ajánlónak szántam, nem is lenne pofám ajánlani, nemhogy árulni. De én szeretem. :D

A sous-chef, ahogy előttem is írták arra utal, hogy egy gép segédmunkása lettem a konyhában - mégha a sous-chef valójában nem is segédmunkás de a hierarchia hasonló. A marketinget nem tolom ezt félreértetted, nem tudom mivel próbálják ezeket eladni, nekünk sose próbálták, az ügynök csajt is leráztuk hogy nem kell nekünk szöveg meg bemutató, nem is hallottam róluk előtte, mi a lehetőséget láttuk meg benne ami (talán) segítheti jó irányba mozdítani az étkezésünket. Ez majd 1 év után derül ki, ha akkor már csak a sarokba lesz félretolva, akkor ökörség volt megvenni. Ha nem és akkor is használatban lesz, akkor mindegy is mi motivált és milyen pro-kontrákat állítunk sorba mivel használva van.

Hosszú távú racionális konklúziót ennyi idő alatt én sem tudok levonni egyelőre. Nemrég játszottunk ahol kérdéseket kellett feltenni amiket mindenki megválaszol. Az egyik kérdés életem legrosszabbul elköltött Forintja volt. Lehet ez kerül az első helyre a következő játéknál, meglátjuk. :)

Az időspórolás viszont egyértelmű, persze nem a rendeléshez képest. Párom már készített vele olyat amit máskor is csinált, véleménye szerint sokkal gyorsabb a géppel, a chowderre azt mondta hogy kb 2x ennyi idő alatt csinálta máskor. De ez megint függ attől mit csinálsz, nem jó mindenre. Szerintem egy manhattan steak sokkal gyorsabb wokban mintha külön készíted a szószt és a krumplit a gépben. Lehet tévedek, nem tudom hogy készül csak a végeredmény alapján nem tűnik ideális ételnek a gép számára.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.