Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A C# ma nagyon keresett, emellett C++-ot is érdemes tanulni. C#-hoz kezdésnek ezt, C++-hoz pedig ezt ajánlom (az időtartamra vonatkozó rész a címben ne tévesszen meg), mindkettő jól leírja az alapokat. A Visual Studio-nak vannak ingyenes Express változatai (C# és C++ is), ezeket érdemes használni. Ha később ezzel akarsz foglalkozni, akkor valószínűleg VS lesz, a régebbi IDE-ket már annyira nem preferálják, ezek megfelelnek nagyobb projektekhez is; menedzselés, stb. Ezek után gyakorlatilag bármelyik középhaladó könyv jó.

Már ebben a munkakörben dolgozol, vagy csak szeretnél? Kicsit zavaros a bejegyzés számomra, vagy csak késő van. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) futo001 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Zavaros lehet, nekem is késő van. :)
Hasonlóban dolgozok, de gépspecifikus (GenRad/Teradyne ICT) a nyelv, hasonlít picit a C-re és az Assembly-re. Tavaly a Kandón jött a C, megtetszett, programozni szeretek, hát gondoltam átlépem a korlátokat. Írogatnék magamnak, és a munkahelyemre is lenne egy csomó ötletem.

Köszönöm a hozzászólást, megnézem a linkeket.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#3) futo001 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Hm, Te vagy a második, aki C++-hoz ezt a könyvet ajánlja. Így tuti felhajtom valahonnan.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.