Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Így másnap átfutva elég hosszú szösszenet lett. Nem is tanultam szinte semmit. :) Mondjuk nem is kéri senki számon, lehet ezért nem is stresszelem magam.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#2) KukkSteve válasza futo001 (#1) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

JAja :).
De megérte elolvasni ;) nem lett rossz cikk. Hasonló cipőben járunk, nekem most is tanulni kellene, helyette phzok. Az a baj hogy az utóbbi időben elég sokszor van így :S.
Már régebben kértem tőled linket, de már nem tudom hogy hová lett. Lehet hogy megcsinálom a Gen. Y modot, tudnál nekem leírást küldeni a flash-hez?

A számom az adatlapomon. ;)

(#3) tom956ster válasza futo001 (#1) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Thanks for the article!
Na de komolyan, köszi a leírást, majdhogynem többet nyertem belőle mint a mobilarénás cikkből...
Telefonváltás előtt állok, most egy Galaxy Spicát hajtok, de nagyon csábító a Dia, feleségemnek már volt, minden full gyáriban, nem is "bántottam", nem én használtam.
De, ha sikerülne úgy megoldani a diámat (már ha lesz) mint a tiéd, akkor lehet hogy megelégednék vele, (főleg a kijelző mai napig nagyszerű 640*480 as felbontásával :D )
Mégegyszer köszi az írást, esetleg nem gondolkodtál el az android 2.1 tesztelésén a telefonon?
:R

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#4) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Örülök, hogy tetszett és hasznosnak találtátok.
Ha segítség kell, írjatok privátot nyugodtan, ott hamarabb észereveszem. :)
Androidot próbáltam, de iszonyatosan lassú, és elég hiányos még.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#5) ginobácsi


ginobácsi
csendes tag

Tudom, hogy már úgyis késő. Lehet, hogy már a Htc Diamondot nem használja senki, vagy már más romok a menők, de nem nem értek egyet a cikkszerző Sone romokkal kapcsolatos megjegyzésével!
Nálam pl. csak a Sone romok voltak az igaziak! Mondhatni hibátlanok voltak. Hát csak ennyi. Most olvastam csak ezt a cikker.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.