Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Az igeeeeeeen! :C

(#2) veector


veector
senior tag

Nekem ment és úgy ejtettem le. Nem működött utána....
Lehet hogy mégegyszer le kellett volna ejteni?

(#3) Probber


Probber
őstag

Érdekes megoldás. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#4) Oliverda


Oliverda
félisten

It's not a bug. It's a feature. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5) sagesz93


sagesz93
addikt

ezt kell csinálni, dobáld csak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) futo001 válasza Oliverda (#4) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ezt egy programozó kollégám szokta mondani, amikor valami hülyeséget találok a forrásában. :D

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#7) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Hát ez LOL... Micsoda trükkök, de legalább működik. :DDD

(#8) Samus


Samus
addikt

iTunes helyett Sharepod, ezt felrakod a podra, és akárhol elindíthatod, mert nem kell telepíteni sem, alapból portable.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) <NewL>


<NewL>
addikt

én meg pont fordítva gondolom, mármint iTunes ügyileg. ...hogy tudtam régen a winamppla és mappákból zenéthallgatni. rend a lelke mindennek, csak egy kis időt kell szánni rá, megérteni és utána abból zenélgetni. igaz win-en és sem szerettem ennyire, meg egy régi fos p4-esem volt, elég gyatrán futott rajta ...minden:D de itt még véletlenül sem gondolkodtam még, hogy más lejátszót használjak.

There's an app for that

(#10) Psychonaut válasza <NewL> (#9) üzenetére


Psychonaut
addikt

WMP12-nek (de a 11-nek is) ugyanolyan átlátható felülete van, mint iTunes-nak, de a Winampot én is utáltam...mindig is a Win 98-ra emlékeztetett a "szöveges" megoldásaival, meg az undorító színekkel (Winamp Classic).

(#11) <NewL> válasza Psychonaut (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

sosem használtam annyira agybafőbe a WMP-ert:D

de azt szeretem az iPod plusz iTunes kombóban, leszedek valami zenét (szépen rendezem ahogy illik) rádugom az iPodot gépre, és már rá is rakja.
elmegyek haveromhoz, meglátok valami jó cuccot, rádugom a gépére az iPod-ot, és ráhuzom simán ami kell. (most próbáltam ki, 45,6Gb filmet, 17 perc alatt rakott fel, szerintem elég gyors)

There's an app for that

(#12) Viktor77


Viktor77
titán

Nem volt annak semmi baja. Rosszul fogtad.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) futo001 válasza Viktor77 (#12) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

IGEN :C

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.