Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Bazz, motorral nagyon vigyázni.. :( Pont ma beszéltem az unokabátyámmal az évekkel ezelőtt történt balesetéről. Kb. olyan széles úton várt a lámpánál, hogy több kamion is elfért volna, full egyedül az úton és hirtelen hátulról egy másik motoros kb. 100-al elsodorta a lábát, majdnem leszakadt. Na most ezt magyarázza meg valaki.. a srác (elég fiatal volt, húszas évei elején járt) arra hivatkozott, hogy nem égett a hátsó lámpája, pedig igen, még az index is ment.

[ Szerkesztve ]

(#2) malwy


malwy
senior tag

Ááá pont most kellett a Civik alacsony aljával a meredek lejtőn elhúzódni a kamiont előző kamion elől -.-
Épphogy nem akadtunk fenn a növényzetben. :W :(

(#3) .bableWes


.bableWes
őstag

tegnap elött este jövök haza nagymamámtol szürkületben. jofajta utak vannak szvsz 60al jobbra-balra kerülgetem a kátyukat majd egy kb 4km hosszu egyenes szakasz viszonylag jo utfelülettel. nyomom is a kiskocsinak 110et mentem majdláttam a sávomban szabályosan közlekedö kb 6embert, rendesen kivilágitott mellényben, index, kikerülöm öket megyek tovább.
'hál' istennek" a szar utaknak egy kátyut elkaptam és a jobb elejét megdobta a kocsinak és valamire a fényszoro rávilágitott. na akkor satufék, nézem mi az. kb 30 tesó részegen ott kolbászolt az uton. kivilágitatlanul végig az uton. ha nincs a kátyu elütöm öket, mert nemláttam.

neked is szerencséd van :K

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#4) Probber


Probber
őstag

De utálom az ilyen figyelmetlen embereket!

Egyik évben nyáron indultam haza munkából, péntek, jön a hétvége, jóérzés, normál tempó, hová siessek. Beértem egy faluba, utolértem egy ~30-al tötyörgő kék Opel Astra-t. Előtte egy biciklis tekert, de láttam, hogy nem állt szándékában előzni, nem indexelt, nem húzódott ki a sáv bal szélére és nem tiltotta semmi az előzést. Kicsaptam az irányjelzőt, és lassú tempóval előzésbe kezdtem. Erre minden előjel nélkül ő is előzni kezdte a biciklist, de úgy, hogy én már az autós mellett voltam. Már teljesen a szembesáv szélére mentem, pár centire voltam az ároktól, fostam is, hogy becsúszok az árokba a motorral. Visszadobtam egy sebességet és ahogy tudtam kilőttem onnan. Láttam az autós fejét is, valószínű abban a pillanatban nem látott engem, pedig igazán erős hangja van a motoromnak és az ablaka mellett mentem... :((( Ahogy elé értem, be is vártam és ami a csövön kifért mutogattam neki, hogy rádöbbenjen mit is tett majdnem.

Szóval átérzem az ilyet és rohadtul utálom én is az ilyen felelőtlen embereket.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.