Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Jonak igerkezik varjuk szeretettel

(#2) SQX_Barto válasza xmaas (#1) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Még anno overstrike-nak indult és nagyon tetszett az első trailer belőle. Jópofák a karakterek. Kár, hogy csak konzolra jön... A régi név ütősebb volt szerintem :P

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Ahogy elnéztem a videót, rájöttem, hogy utálom a fedezékrendszeres játékokat. Az velük a baj, hogy a folytonos bujkálás miatt, kénytelenek a fejlesztők úgy felépíteni a pályákat, hogy mindenhol dobozok meg ládák legyenek tömkelegével egymás mellett, full logikátlanul a csatatér közepén, hogy még egy targonca se férjen oda hogy elpakolja, de ha pl pont megtámadják őket, fedezéknek pont jók lesznek a dobozok. Az olyan játék ami ennyire ráorientálódik arra, hogy bújj valami mögé majd onnan lőjél kifelé, de szinte minden percben, az valahogy számomra 10 perc után unalomba fullad. Még a mindenki által istenként tisztelt Gears of War is rettenetesen repetitív.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.