Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Kemény árak. Szívják a fogukat akik esetleg most vásárolnának és eddig halogatták a napokban.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) novinyul


novinyul
veterán

Na ez nem semmi :Y Gondolom már most a karácsonyi akcióra készülnek :D Micsoda engedmények lesznek akkor. :)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#3) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ez katasztrófa. Éppen tegnap voltunk a csajommal nézni telefonokat nézni neki meg előfizut. Hát így nem veszünk neki semmit egy darabig. :W

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4) HawerKing


HawerKing
őstag

Dragak

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5) halkow


halkow
őstag

soha nem vennék elõfizuval telot sehol, függetlenül sokkal olcsobb és jobb nem kell feleslegesen kiperkálni +50,100k

Alcatel onetouch idol2s the king

(#6) kcsa


kcsa
veterán

PannonTelenor is így csinálta mindig: "akció" előtt áremelés. Gondolom itt is lesz valami, más reális magyarázat nincs.

(#7) kelly416


kelly416
veterán

Nem lehet, hogy csak titkárnő-hiba? A legtöbb árváltozás (már amit néztem), az úgy néz ki, hogy a "kedvezményes olcsó" díjcsomagból kivették a készülékkedvezményt. Mintha emeltek volna az árakon 1-2 ezer forintot (ami még így is csúnya tőlük), a titkárnő meg félreértette és olyan magasságba írta be az összes árat. De ha tényleg így marad, az gatya lesz. Eddig sem igazán kedvezményesen kaptuk a készülékeket, de így...

(#8) #51736960


#51736960
törölt tag

én most tavasszal vettem náluk telót, 2 éves előfizuval többe került volna, mint sima dominóban :U
néha kicsit kaotikus az árszabásuk, de azért igen akciós dolgokat is ki lehet fogni a t-nél, én pölö bagóért vettem az Y300-at.

(#9) g0n21 válasza halkow (#5) üzenetére


g0n21
senior tag

ülj le, egyes.
feleslegesen 50-100 k-t? Azt nem eltelefonálod?
az ember miért ne vegyen telefont harmadáron olyan csomagban, amit kihasznál? Vagy Te füstjelekkel kommunikálsz, vagy visszahívót küldesz? :)

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#10) kengyel


kengyel
nagyúr

Jól felmentek az árak ! Mi történt ,lehűlt az idő :F

kengyel

(#11) gkris3 válasza kcsa (#6) üzenetére


gkris3
tag

Persze, hogy van: ezek idiotak...

(#12) Reignman válasza gkris3 (#11) üzenetére


Reignman
aktív tag

De ennyire? Mi értelme jópár telefonnak egyik napról a másikra 40-50e forinttal növelni az árát? Hogy aztán 2 hét múlva visszanyomják ugyanoda?

Eddig leszarták a hűségidő aláírását, most a komolyabb előfizetésre sem fognak kapni kedvezményt az ügyfelek? Ezek fullban nyomják a kretént...

(#13) Kasya


Kasya
nagyúr

Azok az L-XL-XXL arak es azoknak az egymashoz valo hasonulasa...
Itt az augusztus, nyar vege, gyors emeles....osszel fele ennyit elengednek, karacsonyra meg talan latjuk ujra ezeket az arakat :)

(#14) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

valaki nezze mar meg a legkondit a T felsovezetesnel! szerintem volt egy kis kimaradas, megsult az agyuk es meghulyultek.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#15) Crob


Crob
tag

az azért vicc, hogy az xperia P-met tavaly karácsonykor sokkal olcsóbban vettem, mint most...

(#16) zoo8800


zoo8800
veterán

Elgurult a gyógyszer. :D

rip and tear, until it is done

(#17) ghost364


ghost364
senior tag

Csak egy példa:A Nokia Asha 311 a telenorban kártyásan(!!!)20 ezer.Ott legalább lefelé mennek az árak...

(#18) Reignman válasza zoo8800 (#16) üzenetére


Reignman
aktív tag

Vagy újabb hozzá nem értő Fideszes jóbarát lett a T vezérigazgatója... :C

(#19) gery2123


gery2123
őstag

Szerintem itt valamit nagyon elirtak. Ilyet hogy én egy 21 k kategóriába fizessék ugyan annyit mint egy 6 k-ba! :-D

-- PSN_ID: GerY2123

(#20) ThorsHUN válasza gery2123 (#19) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ott Marcsika mar nagyon keszult a szabira es rohadtul felreutott valamit szerintem...

(#21) Enigmagate


Enigmagate
csendes tag

Szisztok!

Na ezért mentem át a Telenorhoz:)
Grat az árképzéshez TréMobil:)

üdv János

(#22) Gergosz2


Gergosz2
veterán

s3 LTE még mindig jó vétel 89k-ért domino csomgaban.

De amúgy ez szerintem már megszokott T-nál, hogyha több készüléket leakciósznak , rá egy héttel biztos feltolják az árakat.

Meg új készülékekkel is ez a helyzet: megjelenés után pár héttel rendesen feltolják az árukat.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) D.Orion válasza halkow (#5) üzenetére


D.Orion
veterán

Ügyes vagy... Persze ha neked egy okostelefonra nem kell net, akkor vegyél egy sim kártyát és töltsd fel 3 havonta 3500Ft-al, mert csak annyit telefonálsz. Ez esetben az előfizetést nem neked találták ki.

(#24) darvinya


darvinya
titán

Mikor lesz már olyan, hogy a kifizetett telefont ingyen függetlenítik.
Mert így olyan, mint a bérelt telo, ami soha nem lesz függetlenül vettel egyenértékű.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#25) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Galaxy ace 3 LTE-ről még nem hallottam :) Utolsó sor a bekezdésben :R

Iphone 7

(#26) vjungesz


vjungesz
tag

Hát nehéz bármit is mondani, az egész lista szörnyű, de számomra a legdurvább a Sony Xperia Go két éves Mozaik XXL előfizetéssel 57 360 Ft (+57 360 Ft). Na álljunk már meg egy ásónyomra. Egy 1 éves teljesen alap androidos telefonért, XXL díjcsomagban 57360 Magyar Forintot elkérni :Y, hát haljon éhen a T-mobil. Hozzátéve, hogy 50-ért függetlenül bárhol megvehető...

(#27) Silentfrog


Silentfrog
veterán

2 hét múlva meg jön a cikk,hogy soha nem látott módon árat csökkentett a T . :P

(#28) ak76 válasza g0n21 (#9) üzenetére


ak76
senior tag

"az ember miért ne vegyen telefont harmadáron olyan csomagban, amit kihasznál? "

Harmadáron?

"Lg Optimus L9 66960.-" :Y
Mutasd már a harmadárat pls!
Itt csak tízezerrel kerül kevesebbe függetlenül a cucc mint a 2 éves horrortarifával,és a többire is kb ez a jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#29) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Ezek kívánják a pallost a nyakukra szerintem.... :D
A meleg elvette a maradék eszüket is. 1 éve nem tudok venni egy normális telefont értelmes áron a T-nél, közben vetem azóta kettő újat a telenornál a feleségmenek, korrekt áron....(ha már szolgáltatós). Végül lassan ott tartunk, hogy csak és kizárólag a gyári független lesz a megfelelő vétel.

[ Szerkesztve ]

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#30) atosan


atosan
addikt

Azt hiszem betett nekik a hidegfront, vagy bekapcsolva maradt a számítógép a takarító néni meg úgy porolta a billentyűzetet.

Maine coon

(#31) #19158016 válasza vjungesz (#26) üzenetére


#19158016
törölt tag

Lószar / veréb effektus.

(#32) kbyte1024


kbyte1024
addikt

A t mindig is horror volt. Vicc amiket csinal.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#33) Classius


Classius
aktív tag

Lehet drágult, viszont az utóbbi 1-2 hónapban olyan szinten leadták az árakat a legtöbb LTE képes készülékekre, hogy hihetetlen. Aki látta pl az Xperia SP árait, az tudja miről beszélek.. :U

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#34) Silentfrog válasza kbyte1024 (#32) üzenetére


Silentfrog
veterán

Mindegyikre ezt írjátok! :DDD

(#35) kbyte1024 válasza Silentfrog (#34) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem:-) de lassan ott tartunk hogy függetlenül olcsóbb lesz:-)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#36) Silentfrog válasza kbyte1024 (#35) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ó nem lassan, rengeteg telefon van ami függetlenül olcsóbb. :K

[ Szerkesztve ]

(#37) ThorsHUN válasza Classius (#33) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Vagy egy honapja a 135K-s HTC ONE-t domino kartyaval...

[ Szerkesztve ]

(#38) sanyijedi


sanyijedi
őstag

ez komoly :S

évekig T-nél vettem telefont, mert hogy "biztos" kézből és hogy jó áron.. de 2 éve nem vállalok hűséget és nem is fogok.

valami akció vagy átszabás biztos lesz, nem véletlen ez a logikátlan árazás.

pl.: S3 LTE dominóval 90e netről rendelve, 2 év előfizetéssel 96 :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#39) blade zte válasza Silentfrog (#34) üzenetére


blade zte
őstag

Sajnos épp ez a gond. Ígyis-úgyis megveszik, mert mindegyik szolgáltató drága. Itt nem lehet szó arról, hogy egy ekkora országnak drága. Közösen szépen megegyeznek, hogy senki sem viszi ennél, meg ennél lejjebb. Majd ha gazdagabb emberek/ország leszünk, megszokjuk, ez soha nem lesz alacsonyabb, soha nem lesz akár pl. az AT&T-s ára sem.

Oppo find 7 astro black

(#40) culas25


culas25
tag

Szerintem ez valami hiba. Ezzel totál hazavágják a magasabb előfizetési hajlandóságot. Vagy csak szimplán mindenki a konkurenciánál vesz telefont.

(#41) Peterson_


Peterson_
addikt

Gyá!
Szerencsére mostanában csak kíváncsiságból figyelgetem a T-s árakat...egyre durvább húzásokat engednek meg maguknak.
Szerencse, hogy nem most kell telefont vennem magamnak.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#42) danikollar


danikollar
őstag

Megártott nekik a múltheti kánikula? :Y

(#43) B1T3


B1T3
addikt

Samsung Galaxy Mini
két éves Mozaik XXL előfizetéssel 16 560 Ft (+16 560 Ft)

Samsung Galaxy Y
két éves Mozaik XXL előfizetéssel 16 560 Ft (+16 560 Ft)

Nagyon jó humorérzékkel áldották meg a cég dolgozóit. :)

(#44) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ez vagy valami rohadt nagy rendszerhiba (én legalábbis nagyon remélem, de ezt azért csak észrevenné valaki), vagy nagyon elgurult a gyógyszer. Ennek abszolút semmi értelme...

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#45) savoo


savoo
addikt

Szerintem egészen biztos, hogy valami hiba csúszott a rendszerbe.

(és valaki ki lesz rúgva :P )

[ Szerkesztve ]

(#46) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Itt most érvényesült a nagy meleg?Meghülyültek... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#47) walden


walden
csendes tag

Novemberben lejár az előfizum...utána soha többet tééé.

(#48) atike


atike
nagyúr

Melegük van... :D Ennyi. Valami messzire gurult.... :D :D :D

Egy magyarázat lehet, mégpedig az, hogy majd 2 hét múlva jön valami nagyszabású akció, aminek keretében jó sok árcsökkenést lehet bemutatni (miközben még mindig a régi ártól is drágábban adják majd).... :U

Pff....

Józsi bácsi meg beszalad, hogy venni akar telefont, és az LG most de jó, mert 40 ezer helyett most csak 25... Közben meg 20 volt 3 hete... :P

(#49) Ádám16


Ádám16
addikt

Ekkora ostobaságot... Remélem befürdenek ezzel a stratégiával.

(#50) mnmlst


mnmlst
tag

(mint kulfoldon elo kerdenem, hogy) ez most komoly, hogy meg mindig aruljak a lumia 800-ast (es ennyiert) vagy az 820 akart lenni es elirtak?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.