Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Aki tudja mit vesz az nincs félrevezetve.

duree54

(#2) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

2020-ban már könnyebb processzort gyártani, mint dobozt. :)

(#3) Piftuka válasza MeszesKPT (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

Így van. Hiszen a processzorokat nem szükséges hajtogatni. :)

"Aquila non captat muscas."

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ennyire nem szoktak sporolni az cegek. Ennyire nincs penze az AMD-nek?

Nem lehet hogy ezek hamis, vagy kilopott processzorok?

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Subi77


Subi77
csendes tag

Akkor már jobb lett volna egy sima fehér / fekete doboz.

(#6) #16939776 válasza Subi77 (#5) üzenetére


#16939776
törölt tag

+1. Fejjel lefelé kell berakni a hajtogató-ragasztó gépbe a papírt, és akkor a fehér/szürke fele lesz kívül. 0 forint a költsége.

szerk.: Jó, kell a gépsor programozóinak az aszisztenciája, akik kikapcsolják az optikai érzékelőket, ami a "hibás" dobozokat válogatja le a sorról.

[ Szerkesztve ]

(#7) janeszgol válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Semmi ilyesmiről nincs szó. Ha hamis procik lennének, tele lenne vele a net.
Nem a pénz fogyott el, hanem a doboz megrendelés lett karcsú.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Sanya válasza janeszgol (#7) üzenetére


Sanya
nagyúr

kínaiak....

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) sb


sb
veterán

Kérnék egy négymagost.
Hat lett, maradhat?
Csomagoljam is?

(#10) Duck663


Duck663
őstag

A lényeg szerintem nem ott van, hanem itt: "A HardwareTimes információi szerint a dobozcsere oka állítólag az volt, hogy a Ryzen 5 3600-as CPU, év közepére vonatkozó eladásai váratlanul nagyok voltak Kínában" és ennek örüljünk. Lesz bőven pénz fejleszteni az új generációkat és az RDNA-s GPU-ket.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#11) #92253184


#92253184
törölt tag

Egész biztosan úgy állnék hozzá, ha rendeltem volna egy ilyet, hogy inkább várok még két-három hetet, de nekem jöjjön rendes dobozban. :DDD

(#12) duracell89


duracell89
senior tag

Covid Ùr súlya alatt recsegnek ropognak az ellátási láncok. :)

(#13) Yodafon


Yodafon
senior tag

Hát ez fantasztikus... :U

I'm gangsta!

(#14) GodGamer5 válasza #92253184 (#11) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) atus72


atus72
senior tag

Egészen hihető történet hogy elfogyott a papírdoboz :D
:W :W :W :W :W

(#17) jeni válasza sb (#9) üzenetére


jeni
félisten

Igen ,GPU-val kérem

(#18) Kolbi_30 válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Kolbi_30
őstag

De szoktak... Sajnos volt hogy berendeltem +3napnyi alkatrészt mert az mindig necces volt... Azt kaptam a pofára, hogy mit képzelek, fölösleges készlet, csak a pénz áll benne... Aztán kB 2 hónappal később 4 napot állt a részleg mert nem ért időbe hozzánk 1 alkatrész típus... De ha lépsz ellene te vagy a gyökér...

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#19) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Kinában miért furcsa hogy nem az van a dobozban ami a dobozon? Náluk ez a kicci occó megoldás néphagyomány.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20) tibaimp válasza atus72 (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyszerűbb ez a magyarázat, mint azt mondani/bevallani, hogy átfolyt a gyártási/minőségirányítási rendszeren, mint a...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#21) Depression válasza #16939776 (#6) üzenetére


Depression
veterán

Bonts szét egy dobozt a tetejénél és aljánál, és fordítsd ki. Sok sikert!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22) tibaimp válasza Depression (#21) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Utólag ragasztják, táblában érkezik, "kisimítva".
(Legalábbis nálunk, a csomagoló részlegen, a mindenféle kartondoboz úgy érkezett, már csak szállítási, raktározási, logisztikai szempontból is logikus).

Így igaza van Duracellm... kollégának, az is jobb megoldás lett volna, ha igaz az állításuk, ami erősen sántít, szerintem...

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23) IceHole


IceHole
csendes tag

Ahogy nézem a képet, bal alul "2th gen" van, úgyhogy ez a 2200g doboza, nem? Lényegen persze nem sokat változtat, csak szőrszálhasogatás. :D

(#24) Dragon3000 válasza IceHole (#23) üzenetére


Dragon3000
veterán

A 2xxxg az első generáció, a 3xxxg a második generáció, így jól írták a cikkben, az apuk egy generációs lemaradásban vannak.

(#25) KROK640


KROK640
veterán

Ennél rosszabbul ne járjanak.
Egyébként évek múltán ezek a dobozok az érdekességük, ritkaságuk miatt még értékesek is lehetnek.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#26) VirsLee válasza atus72 (#15) üzenetére


VirsLee
őstag

Én is dolgoztam gyárban, ahol megcsúszott az egyik beszállító egy adag színes terméktájékoztató nyomtatvánnyal, amit Lengyelországban készítettek. A termelés nem állt meg miatta, de a termékeket 2 napig nem lehetett lezárni és kiszállítani, mert vártuk a papírokat. Extrán macerás volt tárolni addig őket. :)
Csak szólok, hogy ilyenek vannak és a gyártóra van bízva mennyire igénytelenkedi el a dolgot. A jelek szerint Kínában az AMD bevállalja, hogy igénytelenkedik :D

(#27) joey04


joey04
titán

Nem nagy dolog, viszont nagyon ciki.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) Depression válasza tibaimp (#22) üzenetére


Depression
veterán

Nem tudom, hogy nálatok mit dobozolnak, hozzánk készen érkezik, és csak a tetejét és alját ragasztja a csomagológép, ezt is elméleti kb. max 150 doboz/perccel. [link] Ezeknél a soron történő átcimkézés nem történik sebességvesztéssel.
Fogalmam sincs, hiába kerestem bármilyen eladott, legyártott mennyiséget amd-től, nem találtam, pláne nem Kínában csomagolt mennyiséget.
Dobozragasztó, ami viszont hajtogat, és többet ragaszt, annak a maximális sebessége nem éri el a fenti sebesség 10%-át sem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#29) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

Amerika Huangjai.

igazabol az AMD igy megy elebe a Kinaval szembeni mindenfele embargonak :D

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#30) rigoberto


rigoberto
őstag

Varázsgombát ettek csomagolás közben. ;]

(#31) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

napi AMD/Ryzen "hír"... nothing extra :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) #16939776 válasza Depression (#28) üzenetére


#16939776
törölt tag

&(#21)

Dobozolás, doboz gyártása közé te tettél egyenlőséget, én (#6) -ban, csak a doboz gyártásról beszéltem.

[ Szerkesztve ]

(#33) IceHole válasza Dragon3000 (#24) üzenetére


IceHole
csendes tag

Oh fck, tényleg... Nem szóltam, csendben elsunnyogok. :D

(#34) Depression válasza #16939776 (#32) üzenetére


Depression
veterán

My bad. Értelemszerűen a doboz gyártása és a dobozolás nem egy helyen történik. Ha a csomagoló kifogy, akkor a gyártótól a kifordított doboz sem érkezik meg időben.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#36) Piftuka válasza #92253184 (#11) üzenetére


Piftuka
veterán

Nézd fordított szemszögből!

Mennyire örült az összes érintett tulajdonos, hogy a "Ryzen 5 3200G" (ez szerepel a dobozon) helyett egy jobb, és drágább "Ryzen 5 3600" processzort kapott. :D

Lehet, hogy mindjárt rendelek egy Suzuki Swift-et, csomagolva kérem... hátha a csomagolást lefejtve egy vadonat új Honda Accord fogad! :DDD

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.