Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duddi


Duddi
aktív tag

Ez egy néptermék lesz.

(#2) jbcs válasza Duddi (#1) üzenetére


jbcs
tag

Mari néni a szabolcsi kisfalujába két tescos szatyorral visz haza belőle a bányász farmjához, természetesen a drágább fajtából.

[ Szerkesztve ]

(#3) haxiboy


haxiboy
veterán

A blokk (és a teljes vízhűtés radistól, pumpástól) ára elhanyagolható az első Titan V megvétele után :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4) X Factor válasza haxiboy (#3) üzenetére


X Factor
addikt

Igen, pont ezt akartam Írni, h. ha ennyiért veszel vga-t, akár játékra, akár munkára, már annyira nem oszt nem szoroz bevizezni az egészet.

Make things work

(#5) edward2 válasza X Factor (#4) üzenetére


edward2
addikt

Én bevizezek bárkinek bármit teljesen ingyen. ;]

(#6) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ez egyenes lesz vagy EK szerint jó az, ha kolbászba van síkolva gyárilag?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7) tntmax


tntmax
aktív tag

Nem kifejezetten olcsó de legalább nagyon drága.

(#8) ttt1 válasza tntmax (#7) üzenetére


ttt1
őstag

Viszont szépen néz ki:)

(#9) velizare válasza Tikakukac (#6) üzenetére


velizare
nagyúr

az attól függ, hogy az esztergapadot kezelő anafaszevics szergej szergejevics éppen hányadik üveg vodkájánál tart.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10) BandiT85 válasza Tikakukac (#6) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Pont erre gondoltam én is, tekintve hogy én voltam az a szerencsés kiválasztott a bumeráng blokkal, ja meg előtte a gyárilag lyukas és csavarodott EK radit és én "nyertem" meg. Híres lettem! :B :DDD

Amúgy nemrég rendeltem Aliról egy Bykski blokkot a Zotac 1080 ti minire kemény 80 pár dollárért (+posta), és meg kell mondjam hogy nagyon meg vagyok vele elégedve, és nem mellesleg még egyenes is volt, nem picit. :K

(#11) t72killer válasza Duddi (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kellett ez, mint apácazárdába a kotonárus. A karit a bányászok max akkor veszik, ha radeon már a gyárban sincs, és a geforceokat is lerabolták. Persze jó bányászni, de kétlem, hogy 4db vega 64 hash-ét hozná.

Játékra meg ugye a titan V nem ideális, nem arra van hangolva - az építész-gépész-stb szakikra meg nem jellemző, hogy vizeznék a céges munkaállomást.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Nyerek a Tipp-Mixen, már veszem is:)

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#13) Jesus_Shaves válasza haxiboy (#3) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Csak nehogy az legyen a vége, hogy olcsóbb lesz a Titan V, mint egy mezei 1080-as itt a nagy bányász-lázban :DD

(#14) haxiboy válasza Jesus_Shaves (#13) üzenetére


haxiboy
veterán

Amíg van mit venni, nincs gond :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) Tidus


Tidus
addikt

Ja, a Szlovén vállalat.
A napokban jött meg az EK-XRES 140 Revo D5 PWM pumpám. Elégedettséggel nézegetem, erre a pumpa alján ott virít a Made in Hungary. Hopp mondom, ez itt készül?

(#16) Tikakukac válasza Tidus (#15) üzenetére


Tikakukac
titán

DDC-D5 hazai. A többi meg jó kérdés, amilyen mostanság a minőség meg a support, nem nagyon érdekli már őket mit kapnak a neten :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17) Tidus válasza Tikakukac (#16) üzenetére


Tidus
addikt

Nekem az EK-ról Taiwan jött le mindig. Szlovénia is újdonság, de lehet hogy én vagyok lemaradva.
Egyébként az XSPC és a Koolance messze jobb minőség, tapasztalat. EK-t csak a neve adja el.

(#18) Tidus válasza tntmax (#7) üzenetére


Tidus
addikt

Más VGA-hoz sem olcsóbb, ebben az árban mennek EK szinten.
De vehetsz drágábban XSPC-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.