Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) actival63


actival63
aktív tag

Állítólag egy magyar cég gyártja nekik a szivattyúkat. Nem tudom igaz e a hír.

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#2) #29810176 válasza actival63 (#1) üzenetére


#29810176
törölt tag

Igaz. A honlapjukon is ott van: the pump made in Hungary.
(Webshop)

(#3) XmoD


XmoD
aktív tag

Csak így tovább. Szívesen látunk szerintem jópáran még "vizes" cikkeket. :)

(#4) Cixot válasza #29810176 (#2) üzenetére


Cixot
újonc

Erről lehet tudni valamit kicsit bővebben? Melyik cég lehet a beszállító?

(#5) #29810176 válasza Cixot (#4) üzenetére


#29810176
törölt tag

Írj az Ek-nak hátha válaszolnak.

(#6) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ha ilyennél az egyik derékszögű sarkában vidáman gurgulázik egy nagyobbacska buborék akkor az mennyire baj? (Linus 7 gamer 1 PC-s videóban láttam..)

+ mi a víz útja helyesen ezen keresztül?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) proci985 válasza ledgeri (#6) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nem nagyon, de a pumpa kitolja a buborekokat. a 7 Gamer 1 PC elegge restriktiv rendszer volt, ez normal rendszereknel kevesbe problema.

viz utja kb mindegy, par fok elteres van a kimeno es a bejovo resz kozott egy 300Wos videokartyaval is.

Cixot: EKWBtol direktben is meg tudod rendelni, en azt ajanlanam.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8) ledgeri válasza proci985 (#7) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) DaveJr válasza Cixot (#4) üzenetére


DaveJr
őstag

Rajta van a pumpa matricáján:

Honlap

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#10) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Jók az értesüléseitek, a szivattyú (jobban szeretem így hívni, a pumpa működési elve más) a valaha LAING néven futott cég Cegléden található szivattyúgyárában készül.

(#7) proci985: Tody56 foglalkozik itt a PH!-n vízhűtésekkel, nekem ő szokta intézni. Jó néhány EK blokkot tart is raktáron.

(#3) XmoD: Az arra érdemesekkel biztosan fogunk a jövőben is foglalkozni, szavaid tehát meghallgatásra találtak.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#11) DajaPécs válasza Cixot (#4) üzenetére


DajaPécs
csendes tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.