Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) paramedic


paramedic
aktív tag

Nemsokára teljes lesz a sorozat. :R

(#2) Depression válasza paramedic (#1) üzenetére


Depression
veterán

Akarod mondani: teljes lesz a kör. :-)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) Vladi válasza Depression (#2) üzenetére


Vladi
nagyúr

Biza, közel a nap! :DD

:R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Köszönet a munkátokért :R rendszeresen olvasom a notin ha nincsen internet a közelben.De olyan kérdésem lenne,hogy szeretnék kivágni egyes részeket a Parcsolj és Uralkodjra gondoltam amely több számban jelent meg.Ezeket a részeket szeretném egybe fűzni és kinyomtatni így könnyeben tudnám olvasni.Ezt miképpen tudnám megoldani vagy lehetséges egyáltalán?

(#5) Vladi válasza qwertly (#4) üzenetére


Vladi
nagyúr

Elvileg lesz online változata a magyar oldalon. Akkor a cikkeket egyesével is lehet majd olvasni, keresni stb. Jól mondom mr. sh4d0w ? :D

De nyomsz egy olyat, hogy nyomtatás oldaltól oldalig és ugyan ott vagy.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6) qwertly válasza Vladi (#5) üzenetére


qwertly
addikt

Szia
Megvannak számok szépen letöltöttem őket de szeretném ha egyes cikkeket kivagdosni összefűzni és úgy magamnak ki nyomtati.Így jobban átlátnám :),gyűjtögettem a linuxos írásokat mert normális naprakész könyvet nem lehet kapni :O.

(#7) Vladi válasza qwertly (#6) üzenetére


Vladi
nagyúr

Könyvek ideje leáldozóban, ha friss leírás kell, akkor azt a neten találod.
Vagy érdemes átfogó könyveket beszerezni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8) sh4d0w válasza Vladi (#5) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Többnyire jól mondod, kolléga :DDD

Kereső funkció nem tudom, hogy lesz-e, de elméletileg lehetőség lesz minden egyes cikket külön-külön megjeleníteni.

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.