Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

"Ez utóbbi enyhén szoktat különösnek tűnik" :D

Ez már közel sem telefon. :(

iPhone 13p

(#2) kcsa


kcsa
veterán

ráadásul régi logós. kizárt :) (oké, nyomtatás kérdése :P )

[ Szerkesztve ]

(#3) #16820480 válasza kcsa (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

ráadásul ahhoz a tollhoz mérve szerintem ez nincs 5,9", vagy nekik marha nagy tollaik vannak. ránézésre nekem inkább 4-4,3"-nak tűnik.

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Fake.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) varga.balazs válasza #16820480 (#3) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

esetleg, ha az egész telefon egy kijelző lenne, akkor elképzelhető. de ekkora tepsi...:D

(#6) catroot


catroot
veterán

Ez a telefon kb. egy szinten van a Loch-Nessi szörnnyel, Jetivel és a Nagylábúval.

És most nem a méretre céloztam elsősorban.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7) kcsa válasza #16820480 (#3) üzenetére


kcsa
veterán

A kínaiak ilyenekkel írnak

(#8) moleculez


moleculez
veterán

ha lessz full hd wp8 akkor az egy nevesebb gyarto lesz, rendszerfrissitessel ( feature: hd support) , es kinevezik ref.telonak.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) #56573440 válasza catroot (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

és a hírből kimaradt, hogy indításkor választható ios, wp8 vagy droid, ezek között menet közben is váltogathatsz, opcionálisan i5 procival és 7970-es atival is kiegészíthető. természetesen akkor ingyen jár a a 2160p-s beépített projektor. kezdő ár 20k, és persze nem belpiacos.

gerillamarketing? ugyanmár ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) kolosanyi válasza kcsa (#7) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez k*rva jó. XD

(#11) BiP válasza #16820480 (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

A füzethez viszonyítva szerintem >5".

Lényeg a lényeg, ha igaz az 5,9", akkor az már bőven nem telefon, inkább tablet, amivel tudsz telefonálni is.
Meg palacsintát sütni ;]

(#12) Ádám16 válasza moleculez (#8) üzenetére


Ádám16
addikt

A MWC-en szerintem bemutatásra kerülhet egy fullHD-s készülék, mondjuk a Nokiától, és nem feltétlen lesz referencia modell. Szerintem évente adnak ki majd ők is egyet, ahogy a Google is teszi, és mivel a 8X az idei, jövő novemberig nem számítok ilyesmire, de persze ez csak az én véleményem.

(#13) dani3l


dani3l
őstag

~6" :F Ez miez? Mar a Note2-nel is rezeg a lec a merete miatt, de ez mar tenyleg hasznalhatatlan lenne telefonnak, tabletnak meg marha kicsi..

"A fotón jól láthatóan egy Windows Phone alapokon nyugvó kép látható..." - Ezen azert nem artana meg csiszolni egy keveset.. :U

(#14) Blyan


Blyan
félisten

Kamu...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#15) amanoba válasza kcsa (#2) üzenetére


amanoba
őstag

ezek a képen szerintem még zte taniák, ha jól tudom létezik fekete és fehér is belőle.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#16) Blyan válasza kcsa (#2) üzenetére


Blyan
félisten

A logó semmit nem jelent ilyen korai időpontban, anno olyan Radar került eladásra (még a megjelenés előtt) az ebayen, amelyen még a kör alakú Windows jel volt. Mindenki kamunak gondolta, aztán kiderült nem az.

(#15) amanoba

Lehetséges, nagyon hasonlít:

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) kcsa válasza Blyan (#16) üzenetére


kcsa
veterán

világos, ezért is írtam hogy nyomtatás kérdése :)

(#18) R081 válasza amanoba (#15) üzenetére


R081
tag

Jól tudod, mert tényleg Tania van a képen.És igen, mindkét színben létezik.

Szerk.: Már ha csak a méretarányokat is figyelembe veszi az ember.

[ Szerkesztve ]

Krav Maga - We train like we fight, we fight like we train.

(#19) Blyan válasza R081 (#18) üzenetére


Blyan
félisten

Kicsit más, nem pont olyan. És mintha ennek alul lenne a töltőcsatlakozója, ahogyan a WP8-nál elő lett írva.
A TANIA-nak oldalt van. Franc tudja, de a kijelzőfelbontás miatt tuti kamu, sőt a maga a telefon sem tűnik akkorának, mint amit ott írnak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Javítsatok ki, ha tévedek, de mintha a wp( maximum 768x1280-as felbontást támogatna...

Nem a lényeg a fontos.

(#21) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Látod, HTC, valahogy így lehet kikecmeregni a gödörből. Senki nem állt még elő W8 phablettel, ha a ZTE időben szállítani tudja, nyerő lehet.

(#22) Воланд válasza Bone123 (#21) üzenetére


Воланд
titán

jo, hat a zte sokmindent mondott mar.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) KonZumo


KonZumo
tag

Belegondolva nem lenne szokatlan egy ekkora telefon (note, note 2, vagy éppenséggel ott a galaxy player 5.8). A Zte eddig is minden szegmensben megpróbált ott lenni. Ha e mellé bedobnának egy s4 procit lehet még jó is lenne.

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#24) Blyan válasza KonZumo (#23) üzenetére


Blyan
félisten

Tök kamu, hacsak a ZTE nem reformálja meg egyedül a teljes WP követelményrendszert.
Másrészt, most is S4-es proci van a WP8-ak alatt. :D

(#25) Cyberpunk
Huawei vagy Alcatel, erre vársz, mi? :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A méret már erősen a teteje nekem is. :DDD Inkább valami 5,3-5,5"-os vékony keretes FHD-s gépet várnék ide, akkor talán el is csábulnánk. :DDD No meg persze nem ZTE. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) BiP válasza dreamdancer (#20) üzenetére


BiP
nagyúr

Ahogy a cikkben is szerepel ...

Mondjuk az MS megint csak magát szivatja ezzel. WP7-nél is korlát volt a 800x480, ahogy Androidnál is jó ideig, közben meg már ott tolongtak az ajtó előtt a nagyobb felbontású kijelzők.

(#27) KonZumo


KonZumo
tag

Amúgy a kép eggyértelműen fake, mert az valóban a tania, de maga az ötlet elég érdekes, de abból kiindulva h a titán 2őt is lehurrogták a mérete miatt, lehet h egy év múlva már ez lesz a felsőkategória mérete. xD mondjuk ez elég gáz lenne. Meg am nem mondtam h nem s4 van a többi alatt de a zte hhajlamos egy kicsit olcsóbb procik után nyúlni... :)

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#28) Don77


Don77
tag

DTS hangrendszer ??? Én lemaradtam a 32x polifónikus csengöhangoknál...

(#29) tjb007


tjb007
nagyúr

Valaki túl sok varázsgombát evett.
Az biztos, hogy ők is számolnak egy 6 colos képátmérővel rendelkező telefonnal ha már a Huawei is bejelentett egy ilyet (a kínaiaknál már csak így megy), azt viszont 100 százalékra veszem, hogy nem WP8 fog futni rajta.

(#30) Ati1979


Ati1979
veterán

5,9" ? Ha egyáltalán igaz. :)
Azért jó lenne, ha ebből nem lenne gyakorlat. Lassan a 7" os tableteket fogják ellátni gsm modullal és azok lesznek a csúcs okostelefonok.

(#31) daniel909 válasza spawn21 (#1) üzenetére


daniel909
addikt

jó avatar! :DD

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#32) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Majd meglátjuk milyen lesz. ;]

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#33) Finnugor


Finnugor
tag

Mégegyszer: A WP8 NEM TÁMOGATJA A FULL HD-T!!!!
Értem?

[ Szerkesztve ]

(#34) #56573440 válasza Finnugor (#33) üzenetére


#56573440
törölt tag

és soha nem is fogja shiftnégy shiftnégy shiftnégy
;]

(#35) szojoe


szojoe
csendes tag

http://wp7.hu/2012/11/04/hivatalos-wp8-minimum-hardverkovetelmenyek/

Bocsi hogy beleszólok de a wp8nál már nincsen maximális képernyőméret :) erre egyébként példa a Lumia 920 (1260*768 =/= HD)
Ettől függetlenül a ZTE állandóan kamuzik... pl Mimosa X és társai sorozat :DDD

(#36) btudos válasza szojoe (#35) üzenetére


btudos
veterán

Nem is a képernyőméret az érdekes, hanem hogy az FHD nincs a támogatott felbontások között :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#37) =Mentor=


=Mentor=
őstag

haZugTEam

:U

Engem jobban érdekel az állítólagos Nokia 710 utód, ami a Nokia 830 lesz valószínűleg:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#38) blade zte


blade zte
őstag

5.9 hüvelyk túl nagy csempét eredményez, és használhatatlan lesz szerintem. Sokkal valószínübb az Lg display a maga 4.8-5.0 hüvelykével.

Oppo find 7 astro black

(#39) blueMerle válasza szojoe (#35) üzenetére


blueMerle
veterán

Mindenesetre azért csak kihoztak 60K-ból egy Intel procis telefont... :U

(#40) Plazmacucci válasza blade zte (#38) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja a W8 tabok is olyan használhatatlanok :U

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.