Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Nekem ilyenem van és tényleg nagyon jó.
Aki nem bírja vagy megunta az agybadugós füleseket annak jó választás lehet.
Asszem 4500-ért vettem.

Fold 5

(#2) maláj


maláj
őstag

4k-ért nem is rossz vétel

(#3) plus44


plus44
veterán

K319-et, vagy K317-et nem tesztelnétek? Vagy az nincs az Istyle-nak?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) inkubator


inkubator
tag

Nekem 1 évet és 3 hónapot bírt, most halkult be az egyik oldali, de remélem garanciálisan kicserélik, már dolgoznak rajta. Amíg ment addig tényleg hibátlan volt, csak a felirat kopott meg a külsején. a hangerőszabályzó példaértékű, kabáton keresztül is állítható! :R

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#5) <NewL>


<NewL>
addikt

L alaku vagy egyenes a Jack dugója?
ha egyenes akkor veszek egy ilyet a leharcolt iPod füles helyett, bár nekem az a legkényelmesebb, sosem esett még ki a fülemből.

There's an app for that

(#6) .bableWes


.bableWes
őstag

ha agybadugos lenne, vinném mint a cukrot

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#7) N!tRo


N!tRo
tag

Elsősorban a disco/house zenét kedvelő kollegáktól kérdezném akinek van ilyen, hogy milyen a valódi basszus élménye ennek a fülesnek? Mennyire úgymond "rázza, dübörögteti a fejet"?

My Frist Android Logic Game -[ Frame It! ]- keresd az Android Market-en!

(#8) Bog válasza <NewL> (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szögegyenes ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) Bog válasza N!tRo (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ráküldtem most egy fétlesz számot, ez a maximum, amit hajlandó vagyok meghallgatni ebben a stílusban. Nem tudom, hogy a dübörgésnél mi a szint, nekem bőven tökéletes, bár hozzáteszem, hogy egy agybadugós cucc általában megrezgeti az arccsontokat is, ez azért nem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) N!tRo válasza Bog (#9) üzenetére


N!tRo
tag

Szívesen kipróbálnám mert ennyi pénzért nagyon megérné főleg ha tényleg olyan jó mint amilyennek mondjátok, de sajna Pesten nagyon ritkán járok...

My Frist Android Logic Game -[ Frame It! ]- keresd az Android Market-en!

(#11) .bableWes válasza N!tRo (#10) üzenetére


.bableWes
őstag

ennyi pénzért tényleg ajándék egy ilyen gyártotol, meg ahogy le van irva a kis tesztben, de szerintem egy agybadugos ilyen áronm vagy egy kicsivel több pénz ráforditásával többet nyujt

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12) Barthezz2 válasza .bableWes (#11) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Csak van aki nem szereti az agybadugós változatokat. Nővéremnek is ilyen van, még én vettem neki, és ő is teljesen elégedett vele. Próbáltam én is, tényleg jó kis füles :K

Everybody lies.

(#13) KeNTaGoN válasza Bog (#9) üzenetére


KeNTaGoN
tag

Nem annyira reszletes a teszt, inkabb amolyan elmenybeszamolo. (nehogy megsertodj Bog, csak megjegyeztem)

Egyebkent korrekt fules, majd bringazashoz egyszer veszek egy ilyet.
Most szereztem egy CX400II-t, az azert lenyomja a K315-ot, de sajnos bringara nem jo, mivel annyira kiszuri a zajokat, hogy ha valaki ramdudal, esetleg eszre sem veszem.
Szal bringan jelenleg MX160 :U
Tomegkozlekedesen pedig CX400II :K

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#14) Gubro


Gubro
senior tag

A mikrofon hianyat konnyu megszuntetni ezzel.
Nem draga es tokeletesen mukodik.

(#15) #16820480 válasza Gubro (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk azért 20 dollárért nem is olyan olcsó. viszont van egy baja, hogy megduplázza a kábelhosszot, és az néha kényelmetlen tud lenni. meg elvész az aranyozott dugasz előnye, stb (hacsak nem fehéraranyból csinálják a griffinék :P )

(#16) Gubro válasza #16820480 (#15) üzenetére


Gubro
senior tag

Nekem nem 20 dollár volt. Amúgy az én fülesemnek rövid a kábele, szóval így pont jó. :-)

(#17) #16820480 válasza Gubro (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, tudom, hogy lehet olcsóbban is kapni :D valami 1 font körüli áron láttam HK-ban, aztán találkoztam vele a Heathrow terminálján is, ott már 15 font volt asszem (bár az Philips volt).

(#18) YADA


YADA
tag

Csak hogy legyen enyhe ellenvélemény is...

Nekem van kettő is belőle. Nagyon erőteljesen szól, ahol más gyártó terméke épp csak el kezd szólni ez már üvölt. (tömegben, zajos környezetben, gyengébb jelforrásoknál kimondottan jól jöhet) De ennek ellenére azt kell mondjam, nem az igazi. Első hallásra tényleg lenyűgözi az embert, viszont hosszabb távon egyértelműen irreális és nagyon zavaró a hangképe.
A korábban vett Sennheiser MX660 nagyságrenddel kiegyenlítettebb, sokkal élvezhetőbb hangképet nyújt minden hangforrással. Igaz érzésre csak fél-háromnegyed hangerőt tud, na de azt hibátlanul. Mellékesen többet használom, mégis olyan mintha új lenne.

AKG maradt utcára és hordozni, Sennheiser meg otthon valódi zenére, ha nem akarom zavarni a környezetem a hangfalakkal.

[ Szerkesztve ]

(#19) Napfénysüti

Elég korrekt fülhallgatónak tűnik főleg ha tényleg csak 4k körül van az ára.

Més que un club!

(#20) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egy ideje (kb fél év) használok egy ilyen fülhallgatót, íme a tapasztalataim:

- a zsinórja tényleg jó, elég stabilnak tűnik, egyelőre nem keményedett be

- a hangerő szabályzó szerintem felesleges, nekem nem kellene, de ha kell, akkor kényelmes használni.

- a hozzá adott tok pont egy fél centivel kisebb, mint optimális lenne, így én nem használom, mert az egyik oldalán a hangerőszabályzó majdnem teljes szélességében kitölti, így a két végén a kábel - ha nem is törik meg egyből, de - elég éles kanyart vesz.

- a füles szivaccsal szól igazán jól. Addig olyan érzésem volt, hogy a mélyeket egyszerűen elvágták benne, nem torzított, hanem egy bizonyos mélység alatt nem szólalt meg. Ez a szivaccsal teljesen elmúlt, megjött minden hang, így nekem pont optimális, és nagyon-nagyon tetszetős a hangképe. (Abszolút casual felhasználó vagyok, közlekedni kell a füles általában, nem vagyok audiofil, de szerettem volna jó minőséget kapni a pénzemért. Ezt bőven teljesíti)

- a füles külső oldalán van egy rácsozott lyuk, emiatt esőben kockázatos használni. Ez egyértelműen hátrány, mindenki döntse el, mekkora.

- a hangereje teljesen OK, és nekem magas hangerőn sem vettem észre különösebb torzítást.

[ Szerkesztve ]

(#21) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nekem volt egy ilyenem, de abszoltu nem ereztem, hogy jobban megtolna a basszust egy atlagos kis fulesnel (jo, a HTC Desire fulesehez kepest nagyon jo volt, de akkor sem volt az a rendes, duborgos basszus).
Tudom vegyek agybadugost. Nem birja a fulem sajna:(

Jah es kb 2-3 honap utan szetesett, az egyik alkatresze nem lett meg, szal... :S

(#22) mghltkmnd


mghltkmnd
csendes tag

Én majdnem két éve vettem egy ilyet. Főleg azért, mert van egy AKG-m már, egy high end fejhallgató, és hát attól kifolyik az ember szeme, gondoltam, a kis fülesek se lehetnek rosszak. (korábban mindig Sennheisert használtam fülhallgatónak)
Már elsőre feltűnt, hogy mennyire tisztán szólnak a magasak-közepek, és mennyire hangsúlyos a mély. Imádom a hangját, a hangszeres zenékhez tökéletes, és itt a jazztől az extrém metalig mindenre gondolok, mert ezeket hallgatom. Illetve hallgatnám, mert majd' két év alatt kétszer ment tönkre. Mindkétszer a jobb oldali füles. Egyszerűen nem szól. Először tavaly októberben, alig 10 hónaposan. El is vittem az AKG-szervizbe, a Budafoki útra, ahol simán kicserélték, semmit nem kérdeztek. Az eredeti blokkot elkérték, helyette a garancialevélre pecsételtek, hogy a két év garancia a törvényeknek megfelelően újra indul a cserével, úgyhogy ha baj van, azzal vigyem vissza az újat. Egy év után az is elhallgatott, ugyanúgy. Visszavittem nemrég, és közölték, hogy ez a sorozat már nincs forgalomban Magyarországon, mert sok vele a baj, mindenkinél elromlik. Úgyhogy adjak egy blokkot, majd az áráért kapok mást. Csakhogy a blokkot ők kérték el, mikor az előzőt visszavittem. Erre persze nem mondtak semmit, csak, hogy akkor nincs mit tenni...
Annyit akarok csak mondani, hogy jó füles ez, de akinek gondja van vele, figyeljen oda nagyon a szervizes arcokkal, mert erősen inkorrektek.

(#23) kisza25 válasza mghltkmnd (#22) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na f@sza én ma vettem egyet nagyon frankón szól, remélem ez már javított verzió :Y

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24) Quent1n válasza mghltkmnd (#22) üzenetére


Quent1n
senior tag

Ajajjj.... Nekem most szállt el a jobb oldala... De nekem már a kábel lecsúszott róla a jack csati részénél erőteljesen, meg a hangerőszabályzónál is picit meg a bal fülesnél is... Mondjuk mindenhol megoldottam ahogy tudtam, de egy napon elszállt a jobb oldal. Most kértem meg fatert nézzen rá hátha csak a kábellel van a gond, de ha tleg ez a szitu akkor kuka... AKG minőség? :F Én még 7ezerért vettem sajna.

Egyébként jó füles volt de nem hiszem el, hogy nem lehet inkább szövettel borítani a drótot. Vagy úgy megcsinálni a gumiborítást, hogy ne csússzon le. Hihetetlen, hogy még a 14 ropis Sennheiser PC150-esemnél is lecsúzik. :F

Akkor teszem föl a kérdést ha nem agybadugós és 10 ezer alatt a limit árba, akkor mit vegyek?

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#25) flash-


flash-
veterán

sziasztok

érdekelne hogy akinek van ilyen :K315
az mondja el a véleményét hogy mennyire strapabíró?
hány évig bírja?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26) PoLizei


PoLizei
aktív tag

Most vettem egy ilyet, és kellemes meglepetésként ért, hogy a bal oldali darabján van egy kis tapintható pöcök, nem kell a L-R feliratokat sasolni a berakás előtt :C

P*L****

(#27) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Most kaptam meg. Egyelőre számomra tökéletes :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.