Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Belba


Belba
őstag

Én is csak lebeszélek mindenkit a Fujitsu Siemens notebookokról...

Mi így jártunk :

1. Fujitsu Siemens Amilo D7830 (2004.januárban vásárolva, kb. 250ezer Ft)
- pontosan 1 év múlva (1 nappal a garancia lejárta előtt!) befuccsolt a gép, Serco Kft.-ben alaplapcsere, akkucsere, szerencsére még garanciálisan.
- újabb 1 év használat után megint becsődölt a gép (közben kipotyogott 3 billentyűje is), megint alaplapcsere és akkucsere a Serco Kft.-ben, már nem garanciálisan, kb. 80ezer Ft... :W

Ekkor még abban bíztam, hogy csak mi fogtuk ki így ki ezt a szerencsétlen gépet, próbáljunk egy másikat, hátha...

2. Fujitsu Siemens Amilo Pro V2045 02 (2006.februárban vásárolva, 300,000Ft-ért)
- 2007.májusában becsődölt : se kép, se hang, se bakapcsolni nem lehet, milliónyi fontos adatom vált köddé 1 pillanat alatt!!!
Elvittük a Serco Kft.-be, ahol alaplapcserét javasoltak... :W
Mivel ez megint 80ezer Ft lett volna (lejárt a garancia), inkább nem javíttattuk meg.

Inkább egy "noname" asztali gépet vettem, amivel semmi baj nincs!

Amúgy az egyik barátnőm is 2006.májusában vett egy F.S. notebookot, ami azóta többször volt már szervízben, 1 hónapja végleg kimúlt (naná, hogy nem garanciális!). :((
Ő is inkább egy asztali gépet vett és megfogadta, hogy SOHA TÖBBÉ nem vásárol notebookot!!!! :(

Hogy teljes legyen a kép, azt azért még leírom, hogy van nekünk egy ősrégi "noname" notebookunk (1996-ban vettük), ami az akkuját leszámítva hibátlanul működik még ma is!
SOHA nem volt még alaplapcseréje, se más szervíz-ügye, sajnos csak a processzora, merevlemeze avult el, ami 96-ban szuperjól megfelelt, az ma már kevés...

Nos, én a tapasztalataim alapján elmondhatom : a Fujitsu Siemens feltalálta az eldobható laptopot! 1 év után eldobandó...
(Kár, hogy az árát nem így állapították meg.) :W

TANÁCSOM : mindenki jó messze kerülje el a Fu-Si (én csak FOS-nak becézem) gépeket!!!! :((

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.