Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) 0021666


0021666
tag

hi!nem ajánlom senkinek hogy megvegye a fujitsu siemens notebookot.
2007.febr.12-én megvettem 10 éves létemre saját pénzből 200.000ft-ét a fujitsu-siemens amilo pa1510-es notebookot.
1. hiba:mikor megvettem utánna 1 hónappal betojt az xp
2. hiba:kb 2007 tél környékén betojt a kártyaolvasó a hűtés a cd/dvd író/olvasó az enter beragadt és kiesett a P betű.szerencsére garis volt
3. hiba:február 10-én a gari vége előtt 2 nappal befuccsolt a vinyó.
4. hiba:áprilisban befuccsolt MEGINT a cd/dvd író/olvasó amit mér egyszer kicseréltek és még mindig nem vittem el szervízbe.
1 kérdés:szerintetek kötelesek adni 1 év garit a cd/dvd író/olvasóra?mert télen tojt be és kicserélték d emost se jó.

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#102) pontiak


pontiak
csendes tag

Fujitsu Siemens ről ! egyszerüen !!!!

AZ ELENSÉGEIMET IS LEBESZÉLEM ROLA !!

RÖVIDEN ÉS TÖMÖREN

SZAAAAAARRRRRRRRRRRR
:O :O

(#103) Solt


Solt
csendes tag

Sziasztok!

Van egy FS Amino Li 1718 -as laptopom. (nem kérek részvétnyílvánítást köszönöm :-))
Vista megy rajta. (csak ahhoz adnak drivert, a neten meg semmit nem találtam hozzá, de lehet csak én vagyok béna)

Eddig rendesen ment, de pár napja egyszer csak befagyott úgy, hogy az aksit kellett belőle kivenni.
Azóta az usb halott. az egér és a billentyű is usb-ről ment, most meg sem nyikkannak. A pendrive-ra is azt mondja, hogy köszi, de nem ismeri fel.
Újra lett telepítva, gondoltam az sok mindent meg szokott oldani, de most ez nem jött be.
Még garanciás. Vigyem vissza (szervízbe) vagy van valakinek esetleg valami jó ötlete?

Választ előre is köszönöm.

Solt

Béláim! TŰZ VAN!!!

(#104) Lejszi


Lejszi
senior tag

Erről kinek mi a véleménye:

Fujitsu-Siemens Amilo Pi2512

(#105) damsamu


damsamu
csendes tag

Hi skacok! A pro és kontrába írnék. Három éves Amilo xa 1526-os lapim van. Van benne kb. 120000 km(külföldön dolgozom), napi 10-12 órát robizk szegény, nappal torrentek, este játék, dvd írás stb. Eddig minden porcikája a legnagyobb egészségnek örvend. A gép fullos, ez az első LAPosom, nem tudom számít e, eneszkába soppingoltam, mert csak azt hallom ott jobb minőségű bogarakból van összepakolva, hát eddig ez látszik igazolódni, vagy a kevés szerencsések egyike vagyok. samuka vótam na csá! ;]

(#106) tildy válasza damsamu (#105) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem 5 éves amilo pro v1000em van. Nem recseg nem ropog. Azonkívűl, hogy a hangkártyáját elqrtam (kicsit belerugtam a madzagba amikor a laptop épp a földön volt, ezért rossz az érintkezése, illetve az ac97 driverével valami gond van, mert a mikrofon nem működik, csak akkor , ha újrarakoma drivert, de utána megint csak kb 5 percig jó) semmi baja.
Garis cserében anno fél évesen volt lcd csere (6 hibás subpixel), illetve a gari lejárta előtt dvd olvasó csere (nem nagyon olvasott).
De ennyi.
5 évesen 1 órát bír az akksija.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#107) tildy válasza 7 (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Milyen ismerősök , te yeti ??? ;] ;] ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#108) damsamu válasza tildy (#106) üzenetére


damsamu
csendes tag

Az én gépem aksija normálban kb. 45-50 percet bir, játékkal max 20-at (17" kijelző,AMD Turion 64 TL 56 1.8 Ghz, Ge Force 7600 Go 256 MB, 2-szer 120 GB vinyó,2GB Ram) Viva FuSi

(#109) Atya


Atya
tag

Udv mindenkinek.

En most tobbek kozt az alabbi tipust neztem ki:
http://www.fujitsushop.hu/fujitsu-siemens-esprimo-mobile-u9200.html
Termeszetesen +2ev garanciaval. Amugy erdekesnek talalom, hogy az apple termekekre 1 ev garancia van, +1ev gari cc40K korul van. Ennyire biznak a minosegben?
A masik gep amit neztem egy Dell 500as. ALapbol 3 ev garancia. Erdekes modon ahoz 5-10ezerbe kerul a garancia bovites evenkent. Az 500as olcsobb, mint az FSC 3 ev garival, viszont kisebb, es van Svideo kimenete. (amit em tudom mennyiszer hasznalnek...)

Tudom, most sokan a Dell-t fogjak ajanlani :)

Per pill egy Albacomp Eco sorozatbol szarmazo kovuletet nyuzok(1,5GHz, 256Mb ram - 1,7eves). Szerintem alaplap hibas. Bekapcsolaskor mindig meghiv egy random(3) fuggvenyt, es ez altal adott erteket meghalado bekapcsolasi probalkozasra tudja bebootolni az oprendszert ( ami volt mar 2szer XP, most ubuntu(+belegyogyitott KDE) ).
Amugy recseg-ropog, es a zsaner is megrepedt mar, de ezeket leszamitva megy. Gari meg van ra, (vagyis lesz, amint kitoltom a gari levelet :C)

Ha valaki tud ajanlani egy gepet, 100 max 150 ert, aminel legfobb szempont a hordozhatosag, megbizhatosag, akkor azt szivesen veszem. (neztem EEE-t is, de elriasztott az SSD).
Tevekenysegem: Filmet nem nezek, de pl Wings3D-t hasznalok asztalin :) MSN, net, es egyetlen jatek: Lineage2 ami meg az EEE-n is elmegy.
Otleteket, es velemenyeket is varok a fenn emlitett 2 tipusrol(dell, fusi).

Tisztelet:
Atya

Üdv.: atYa | Megette a kutyam az ido vas foga :DDD

(#110) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Igaz fél éve van FS notim, de komoly problémám nem volt, lehet csak az újabb típusok ilyenek, igaz tiszta Intel terméket választottam amin Win Vista fut.
A telefonos ügyfélszolgálat elég használható, segítőkész, gyors stb. szerintem.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#111) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok, egy pár helyen már kérdezősködtem, de sehol se kaptam válasz, hát itt is beprobálkozom: :R :P

Egy olyan problémám van a FuSi ;) Pi 3540-em el, hogy nem tudom elmenteni a tapipad érzékenységét. Még anno feltettem hozzá a legfrissebb synaptics pointing device drivert, (a legfrissebbet, vistához) hogy legyen "görgő", de se azzal, se anélkül nem tudtam elmenteni a beállításokat, így minden leállás/restart után újra be kell lőnöm a csúszkát a settingsben. Nem egy egetverő hiba, de azért mégis bosszantó. :W

Asztalon egy mx510-et használok a noti mellé, a hozzáillő logitch-es progival, azt eltudom menteni, de az nincs hatással a tapipadra.

Valami tipp? Esetleg ezt a Fusi-nak köszönhetem? :Y

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#112) ROBIKA@ válasza Sidaries (#2) üzenetére


ROBIKA@
csendes tag

szia nekem több mint 4- éve van meg fujitsu siemens v3505 laptopom és semi baja sincsen.gyári aksival is 2-óráig birja :C szerintem akár milyen a laptop,van jó széria és szar.

(#113) fanyarkanyar


fanyarkanyar
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Amilo L2727 gépem, és az
a hiba, hogy ha bedugom az USB-s egeret, és az áramot is, akkor nem
megy az egér. ha csak akkuról megy, akkor minden további nélkül megy.
MI AZ oka? mi a megoldás?
a gép kb 5 éves.
Köszönöm: fanyar

remélem jo heléyre irtam. :)

(#114) AgentSmiths


AgentSmiths
tag

Sziasztok

Hozzá jutottam egy ilyen típusú géphez fujitsu siemens amilo 1310G
A gondom a következő lenne!
Bekapcsolás után kb 5-10 perc alatt kikapcsol a gép.
A procit újra pasztáztam , a ventit kitakarítottam még is túlmelegszik a gép!
Mi lehet vele a gond?

Az élet egy szar játék!De a grafikája nagyon ott van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.