Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) paramedic


paramedic
aktív tag

Az első képen a nővéred látható? :U

(#2) depmod válasza paramedic (#1) üzenetére


depmod
senior tag

Hát igen, Őrá én is felfigyeltem, hihi :DD

Jó lehet nektek, hogy netes játékhoz core2duo gépet tudtok venni.
Irigylem anyut :))

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#3) easylite válasza depmod (#2) üzenetére


easylite
tag

Sajnos nincs nővérem :))

Egyébként részletre vettük, mert 200000ft alatt a mediaban az összes laptopot meg lehet venni részletre

(#4) burgatshow


burgatshow
veterán

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy a búbánatba megy el 2-3 órát akksiról, amikor az én Toshiba notimban a te akksid kapacitásának duplája van (4400mAh), szintén Core Duo és ez megy el 2 órát (jó esetben).

(#5) easylite válasza burgatshow (#4) üzenetére


easylite
tag

nem tudom h h csinálja de elmegy, de az akksijának még utánanézek, mert csak tippeltem h ekkora :B

(#6) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

és mivel játszik anyuka? :U

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#7) easylite válasza Sh4rKy (#6) üzenetére


easylite
tag

Leginkább netes játékokkal, meg kisebb logikai játékokkal...
De sztem futna rajta a cod2 is(a 4-et nem tudom, nem hiszem)

(#8) easylite válasza easylite (#7) üzenetére


easylite
tag

pedig annyi az akksija, nem tudom h h csinálja, biztos még nagyon új... :F

(#9) Zotya84


Zotya84
őstag

Azzal a két-három órával szerencséd van. mi eladtunk egy ugyanilyet egy kis terheléssel 25 perc körül kilövi magát. Kétszer volt akksicserén, most épp ott tartunk, hogy visszaveszi a nagyker teljes áron, és választunk helyette másikat.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#10) easylite válasza Zotya84 (#9) üzenetére


easylite
tag

Szia!

Értem, akkor neked sajnos pech-ed van, még jó h van rá garid.
Am most néztem meg h nem igazán való játékra mert:

3DMark03:
443 pont(1024*768-as felbontásban)

(#11) Zotya84 válasza easylite (#10) üzenetére


Zotya84
őstag

Nekem nincs laptopom, mert azt, ami nekem kellene, sosem fogom kifizetni...

Az említett gép egy kedves vevőmé. A FSC, aztat mondta, hogy ne is akarjak nagyobb akkut bele, mert egyszerűen nincs.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#12) Empire válasza burgatshow (#4) üzenetére


Empire
tag

Az én HP notimban is 4400as van, és ha programozok akkor majdnem teljes 4 órát bír. Szintén Core Duo (1.73GHz), viszont Centrinos.

(#13) DroneZ


DroneZ
aktív tag

ez az ár nagyon magas de nagyon.....

keresztanyuék vettek a lányuknak egy ilyen laptopot és 100.000 hufot kértek el érte. ha jól tudom akkor az elektro pontban vették, tehát még nem is vmelyik szolgáltatónál ahol egyébként is olcsóbb. tehát a 145-180e ft-os ár nagyon magas, bár tudni kell h a mediamarkt szinte mindenben drágább.

én egyszer akartam ott venni eredeti cod2-es játékot 16 forintért, holott a *bolti ára 12.000 ft volt. végül a netes rendelésnél maradtam ahol a legolcsóbb volt 9990.- + 1100 posta.

*bárhol máshol kivéve a mediamarktban.

[ Szerkesztve ]

(#14) sksporky


sksporky
tag

Hát sztem elég lett volna ennyiért valami jobb minőségű gépet venni,más árúházakba,a média drága,de a hitel miatt megértem.Reméljük örömötöket lelitek benne.Tényleg anyukád mmo-zik :)) ?

Kicsit lehetett volna részletesebb leírás a gépről,terveztem karácsonykor hogy beleugrok én is egy cerkás LI1705-be,de győzött a türelmem :) Ja és programokkal végülis jó érte a 145k

[ Szerkesztve ]

(#15) easylite válasza sksporky (#14) üzenetére


easylite
tag

Lehet h igazatok van h az ár magas, de ez alatt egy kisebb oti volt csak(64mb vga(int.), 512ram, celeron cpu).
Így hitellel viszont nem rossz vétel.

Igaz h a media markt drágább de a hitelhez kell vmi jövedelemigazolás, és a cetelemhez volt papírunk ami ki is volt töltve úgyhogy hirtelen ez volt a lejobb megoldás.

Mien infokat írjak még róla? :))

mmo az mi? :F :Y

(#16) glacious


glacious
addikt

Én úgy tudom, hogy 1Gb memória van benne egy modul formájában, amiből a vga vezérlő lekenyarít 256Mb-ot, valamint 2200-as akksival nekem csak egy órát bír üzemelni.

(#17) easylite válasza glacious (#16) üzenetére


easylite
tag

Szia!

Vszinű h a memo ebben is 1gb mert nincs saját vga-ja csak integrált és ezért 768mb a memo.
Mennyi idős a te laptopod?core 2 duo-s?

(#18) Olcsi


Olcsi
senior tag

Csak úgy mellékesen...ez a gép most a tecso-ban és osanban 99e ft.

(#19) glacious válasza easylite (#17) üzenetére


glacious
addikt

Enyém november végi és celeron 530-as van benne, minden más egyezik, szerintem nem kellene többet fogyasztania, mint egy kétmagosnak.

(#20) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Hi!
Valakinek sikerült már életet lehelni a Wlan részébe?
A lan, és a modem jó, de a Wlan az istennek sem talál hálzatot, míg az access pointom sem talál elérhető cuccost....
Szal nem tudom mitévő legyek...
Esetleg valami 5let?

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#21) glacious válasza Sándor -P20- (#20) üzenetére


glacious
addikt

Attól függ, XP alatt simán megy, más oprendszer alatt még nem próbáltam.

easylite: 441 pont 3dmark03-ban alapbeállításokkal, amúgy filmet nézni is tökéletes(igaz nálam akksiról nem lehet csak egy epizódot), a full HD meg se kottyan neki :D

[ Szerkesztve ]

(#22) easylite válasza glacious (#21) üzenetére


easylite
tag

a tescoban biztos h nem fogsz kapni mert mindet elkapkodták ls azt mondták h nem is hoznak nekik többet, talán majd csak jóval később.
És am is sztem az akciós lehet, én speciel nem akciósan vettem.

A wlan-t nem próbáltam.

(#23) glacious válasza easylite (#22) üzenetére


glacious
addikt

Nem én mondtam a tesco-s dolgot, de szerintem ott celeron 520 + 512Mb RAM + 80Gb HDD formában lehet annyiért megkapni.

(#24) Olcsi válasza glacious (#23) üzenetére


Olcsi
senior tag

Én mondtam, de egyébként tényleg úgy van, hogy 512 Mb Ram és 80 Gb HDD-vel adják. Viszont 1gigás rammal és 120giga Hdd-vel ugyanez a széria 99ért van az osanban, DE csak bizonyos osanokban...sajnos.

WLAN-ra talán megoldás: [link] Ez egy driver pack xp-hez.

[ Szerkesztve ]

(#25) Sándor -P20- válasza Olcsi (#24) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

THX a linket, de innen szedtem le én is még a múlt héten... :C
A Wlanra a megoldás elég durva volt.
Fn/F2..... :W :W :W
Szal csak be kellett volna csak kapcsolni a Wi zsugát... :W

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#26) Olcsi válasza Sándor -P20- (#25) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ejjj...ez bosszantó, de nézd a pozitív oldalát! Legalább meglett a megoldás! :D

(#27) easylite válasza Olcsi (#26) üzenetére


easylite
tag

:DD

(#28) P.e.t.ya. válasza Sh4rKy (#6) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Apukával ;]

(#29) localhost


localhost
Közösségépítő

Pontosítanád a gép paramétereit?
Az, hogy Li 1705 elég kevés, mizonyára Te is tudod és sokan tudjuk, hogy ilyen/olyan processzorral és ennyi/annyi hdd-vel meg ram-mai szerelten is kapható.
Kérek tipusszám mellett modellszámot

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30) localhost


localhost
Közösségépítő

Pontosítanád a gép paramétereit?
Az, hogy Li 1705 elég kevés, mizonyára Te is tudod és sokan tudjuk, hogy ilyen/olyan processzorral és ennyi/annyi hdd-vel meg ram-mai szerelten is kapható.
Kérek tipusszám mellett modellszámot

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#31) Rolandson


Rolandson
csendes tag

Szevasztok!

Ilyen laptop vásárlásán filózok, 60.000Ft-ért
Fujitsu siemens amilo Li 1705
Még 1 hónapig garis a gép, 1 éves.
intel celeron mobil proci M430 1730Mhz
1 GIGA ram (768) 256-ot hasznal a VGA (VIA CHROME)
120-as HDD, Wifis
laptop táskával, töltővel
+ajandek hp 3650 es nyomtató!!!!

Kérdésem lenne,hogy az Xp hez v Vistához a driverek feltelepítésénél volt vmi gixer?
A filmek hogyan futnak rajta tökéletesen nézhető vagy akad... ?
Előre is köszi a válaszokat!

John Rambo forever!

(#32) kiskakas válasza Rolandson (#31) üzenetére


kiskakas
senior tag

60-ert marha jo ar, ez uj,vagy hasznalt? En ujonnan vettem 62 bruttoert a legkisebb 1705-ot, 1.6-os proci, 512m ram.

Vista driverek vannak hivatalosan, XP driver packot pedig ki lehet googlezni gyorsan, minden megy vele frankon. A Wlan-t be kell kapcsolni Fn+F2-vel, mukodik, bar ugy veszem eszre,h 20-30 perc mulva megall az adatforgalom. Atheros 5005 minipci kartya van benne, most raktam fel uj drivert, meglatjuk,ezzel mit muvel.

A gep egyebkent alapokra, netre, office-ra nem rossz, ramot kell bele pakolni,sztem 2 gigat.
A vga 1giga ram mellett 256megat csip le, ezt a memoria meretet nem lehet biosbol szabalyozni :( 2giga ddr2 meg 5300ft brutto kb, tehat nem penz.

Ami negativum,h csak 1db hangszoro van benne,tehat mono, illetve a gyari 2200mA akku szolidan 1 orat tud.. SMP-LMXXSS6 akkut erdemes hozza venni,ez 4400mA-s, ill a procit is
ki lehet cserelni vmilyen komolyabb intelre, ami tud speedstep-et.

(#33) Amilo_Dani


Amilo_Dani
csendes tag

Sziasztok!

A minap szomorúan tapasztaltam, hogy meghalt az optikai meghajtóm, kérdésem, hogy ehhez a típushoz, csak kifejezetten fujitsu-seimensbe való meghajtót lehet venni, vagy elvileg belemegy minden?!
Azért kérdem, mert ügye a DVD rom tálcájának fedőlapja (remélem érthetően fejeztem ki magam ;), felveszi a laptop formáját... Vagy minden laptop DVD-rom ilyen?

Köszi!

(#34) MolGabi


MolGabi
aktív tag

Amilo Li 1705-ös notebook-omat valószínű eladósorba állítom, mivel nem használom.

1GB Ram, 120 GB Hdd, ill. van hozzá egy plusz akksi is.

Szóval mennyit érhet ?

kösz

(#35) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

ezektől a típusoktól mindenki csak szabadulni akar
ismerős is vett ilyet
nagyon nincs vele megelégedve
optikai meghajtó nem igazán jó és az akksi egy katasztrófa

de megérdemli aki FS siemens-t vesz főleg akit hipermarketbe vesz ilyet

máshol ugyanennyiért sokkal jobb laptopot lehet venni
más nagyobb márkát és jobb terméktámogatással

(#36) PPetya19


PPetya19
csendes tag

Hali!
Van egy Amilo Li 1705-öm. Konfig:
1 GB DDR2 533MHz RAM
Intel Celeron M 520 1.6 GHz 533FSB 1MB L2: [link]
80 GB WD HDD
WLAN

A kérdés az lenne, hogy a Celeron M520 helyére be lehetne tenni egy Core2 Duo T5850-est?
T5850: [link]

(#37) PPetya19


PPetya19
csendes tag

vagy milyen procit lehet beletenni maximum?
Chipset info: VIA VN896

[ Szerkesztve ]

(#38) Potterky


Potterky
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni Amilo LI 1705-ös géppel kapcsolatban.
Szeretnék venni egy kűlső vinyót,de nem tudom melyik fajta lenne jó a géphez.
Sata-s,2.5,vagy 3.5-ös,vagy IDE-s?? Vagy melyik?

Köszönöm!!

(#39) astroerno válasza Potterky (#38) üzenetére


astroerno
csendes tag

Szerintem spórolj inkább a gép javítására, eléggé megszívtam az enyémmel.. :P
Még időben add el! :D(az enyémet már csak a bontó vette meg R.I.P: élt 1,5 évet)

(#40) krokodil67


krokodil67
csendes tag

Sziasztok.A segitségetekre lenne szükségem.Adva egy 1705-ös.Beindul de nincs kép.Az alábbit produkálja a nyomorult.4 csipogás egymás után majd kis szünet,csipogás majd még egy kis szünet és újra egy csipogás.Mivel nem értek ezen a nyelven,elmondaná valaki,hogy mit is jelent?Előre is köszönöm az útbaigazitásokat.

"Senki sem tökéletes csak én próbálok meg annak látszani"

(#41) Enemy


Enemy
aktív tag

up

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#42) Enemy


Enemy
aktív tag

Keresek FSC amilo li1705 müködőképes alaplapot reális áron

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#43) Enemy


Enemy
aktív tag

up

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#44) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Tudom ide már régen nem írt senki,de ha valaki mégis figyelné ezt a topikot,megírhatná hogy a celeronos m 520 típusú laptopba rakható-e második memóriamodul?
Kösz.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#45) peter077


peter077
aktív tag

win 7 drivereket keresek ilyen típusú lapihoz.
win 7 alatt az "fn" billentyűket hogyan lehet működésbe hozni?

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#46) Beethoven


Beethoven
tag

Sziasztok!

Fujitsu Siemens Li 1705 típusú laptopba keresek a lehető legnagyobb teljesítményű Intel Core 2 Duo laptop processzort amit még tud kezelni azaz elbír a gép.
Sok weboldalt végignéztem már de mindegyiken más és más a maximum beletehető proci.
A legtöbb helyen a T2250 szerepel de vannak oldalak ahol a T2450 a határ. De más típusúakat is láttam már. Passz...
A jelenlegi proci 1.6ghz celeron M 520 533mhz
2ghz alatt 3000ft; 2ghz-tól 4000ft-ot szánok max.

By Beethoven

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.