Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) kisza25 válasza #45553408 (#2) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Szia üzemidőt még nem mértem le pontosan, sebességbeli problémáim nincsenek vele, eddig még nem tudtam megakasztani semmivel, de komoly dolgokat nem csináltam vele, legfőképpen netezésre, youtube-ra használom. Hétköznapi feladatokra tökéletes, asztali géphez vagyok szokva (i5-3470 8GB RAm és SSD), de amióta megvan a lifebook, csak akkor kapcsolom be asztalit, ha játszani akarok, minden másra tökéletesen kiszolgál:)
Ami tényleg negatívum, hogy a hangszórói csak magasat és közepet adnak, a mély hangok a 0-hoz konvergálnak:P
Böngészés közben 12-ből 10-es fényerőn 3 óra 45 percet jósol a gép még 96%-os töltöttség mellett, egyik nap a melóhelyen nem dugtam be és olyan 9től 12-ig ment úgy, hogy 3G modem is rá volt dugva, mondjuk felváltva használtam az asztalival, de olyan 35% maradt benne mikor elmentem ebédelni,
Amire rájöttem még tesztírás óta, hogy a biosban a hűtésre vonatkozó normál és silent között annyi a különbség, hogy normál állásnál 50 fokig engedi csendben felmenni a processzort, ilyenkor felkapcsol a venti, majd 45 foknál visszaáll és elhalkul, silentnél, ezt 55fokra engedi ott kapcsol nagyobb fokozatra, majd 50 foknál kapcsol alacsonyabbra, változó terhelésnél azért zavaró tud lenni a fel-felpörgő venti, de inkább csak szélzaja van, irodában nem is hallom az alapzajtól, folyamatos terhelés mellett 60fok alatt tudja tartani és a gép sehol sem melegszik számottevően.
Én továbbra is elégedett vagyok vele és mivel a fujitsunak az egyik legjobb a garanciaháttere kis hazánkban, ezért merem szívből ajánlani, nagyon sok gépet megnéztem az elmúlt 2 évben, de anyaghasználatban és hardverben is csak rosszabbat tudok ennél, még drágábban is, ha új gépet veszel, használtakból kapsz jobb anyaghasználatút, meg erősebbet is az üzleti gépekből:)
én kapásból kiterjesztettem a garanciát 3 évre ezzel együtt 120eFt volt a gép.
Teljesítményben a mai U-s processzorok 150eFt-tól érnrk a nyomába, annyiért már adnak i5-U procit, ami még jó hasonlóan jó gép a fujitsu lifebook a 544, a procija i3-4000m kb 5%-al gyorsabb, előnye a 3db usb3.0 (ha kihasználod) viszont szigetes a bill. és a tapipad is megkapta az egybe gomb minden most divatos lenyomható designt azt 130eFt-ért lehet megvenni 2év garival, tehát 20eFt-al drágább, nekem minden inkább a512 irányába billentette a mérleget, most mutat még 3:30 percet miközben ezt begépeltem ide, szóval valósnak tűnik a dolog, persze youtube-al, vagy filmel biztosan jobban merül

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.