Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MK VII


MK VII
veterán

Az odab@sz.. Egyre szimpatikusabb a Fujitsu... A Tabletje is elég jól sikerült..

(#2) Gus-T.


Gus-T.
tag

Hasonlókép.. a tabletje szimpi.
A hűtése viszont remélem nem a régebbi modellek visítása..

Már nagyon szeretnék egy hasonlót az asszonynak..

Most épp a yoga 500 14" -on gondolkoztam el nagyon..

és abban már csak 3 dolog nem stimmel: )
1nincs vill bilentyűzet,
relatíve nehéz (kb 2 Kg),
egy kézzel kinyithatatlan...

utoljára az a csodazsanéros lenovo Yoga 3 Pro volt ami tökéletes lenne szerény kis igényeimnek :) de az ára, na azt azért nem!

(#3) QwErTy42 válasza Gus-T. (#2) üzenetére


QwErTy42
addikt

Meg egy kicsit hulladék a Lenovo garanciája... Szerintem ez a legnagyobb visszatartó erő. Azon túl hogy a készülékek sem az örökkévalóságnak készültek (hogy finom legyek és nőies...).

Egy S936-ot elfogadnék karira. :DD

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#4) hallador válasza MK VII (#1) üzenetére


hallador
addikt

Nekem mindig is szimatikus volt a Fuji, dolgoytam még egy Lifebook C-vel még 2009-ben, nagyon szimpi kis gép volt.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#5) Khelben válasza Gus-T. (#2) üzenetére


Khelben
nagyúr

A yoga3 pro képes terhelés nélkül is throttlingba futni, a yoga 500 meg egy 100k-s gép anyaghasználatával rendelkezik, a garanciáról nem is beszélve. Szóval egyiket se venném meg. Asus UX303 az első hibrid, ami értelmes.

(#6) korion


korion
senior tag

melyiket szeretnéd bandi?(nekem mindegy) :U ;] fúú de elfogadnám bármelyiket!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#7) #06658560


#06658560
törölt tag

Nagyon szimpatikusak, a képek alapján a tapipad is normális felületű. Egyedül a stylus nem tetszik, valami jobb wacomot szívesebben vennék.

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nagy teljesítmény, de hol a rendes vga? Ha meg nincs minek ide a sok egyéb drága hűtó?

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"Az adattár szerepét ... M.2 foglalatos SSD tölti be"
NVMe vagy AHCI?

[ Szerkesztve ]

(#10) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"DDR4-es rendszermemóriájából pedig 4 GB-ot az alaplapra forrasztottak, de ez SO-DIMM foglalatba tehető modulokkal kiegészíthető egésze 16 GB-ig."
Ha nem 4 giga a másik modul ugrott a dual channel, így sok értelme nincs a 16 gigának.

Az üzemidő nem rossz (persze mint mindenhol ez is csak üresjárati), s pirospont a teljes magasságú kurzorgomobkért. A Fujitsu nem egyike azon gyártóknak akik tiltják a standard vga driver felpakolását, csak a tőlük letöltöttet engedélyezi? Nem gondoltam hogy valaki még gyárt rendes tabletet, ma már szinte mindenhol csak egy "okoskijelzőt" takar ez a megnevezés.

[ Szerkesztve ]

(#11) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy ilyen kis tip-top gépet elrontani a semmire sem jó VGA csatival megbocsáthatatlan bűn.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) -Skylake- válasza pusszycat (#11) üzenetére


-Skylake-
addikt

En az odd-vel vagyok igy. Egyszeruen alig van ertelmes lapos odd nelkul , hogy mi az istennek kell azt a retket eroltetni , fel nem fogom. Most komolyan , 1: ha nagyon kell 10ropiert van kulso odd , 2: komolyan , komolyan van meg ember , aki ezt hasznalja ? Mire ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#13) Dr. Akula válasza -Skylake- (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Amíg azon adnak ki programokat addig igen. (Elvileg a filmeket is, de van itt olyan ember aki fizetett már ilyenért?) Egyébként normáiis notiknál ide lehet mást is rakni, 2. aksit vagy vinyót. A windows 10 az 1. oprendszer amit pendriveon is árulnak, eddig legalább ezért kötlező volt az ODD.

[ Szerkesztve ]

(#14) icp1970


icp1970
senior tag

Lifebook S904 tetszik.FHD kijelzővel szerelt verziót szívesen elfogadnám.

(#15) Alchemist válasza pusszycat (#11) üzenetére


Alchemist
addikt

Business gép, régi céges projectorokhoz.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#16) #06658560 válasza Dr. Akula (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Én rendszeresen.

(#17) QwErTy42 válasza -Skylake- (#12) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ha nem tetszik, akkor rakhatsz a helyére másik meghajtót vagy második akkut esetleg kiveszed és nem raksz a helyére mást csak egy takarólemezt.

(#11) pusszycat Még mindig kismillió projektor megy azzal.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#18) pusszycat válasza QwErTy42 (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A fő,h kifizettetik veled, ha kell ha nem.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) QwErTy42 válasza pusszycat (#18) üzenetére


QwErTy42
addikt

De téged az mégis mit zavar hogy rajta van? :F
Merem állítani, hogy a VGA csati egy forintot nem dob a gyártási költségen, ellenben a HDMI-vel, aminek elég komoly licencdíja van.
Az is elég jó dolog, hogy rárakták a gigabit LAN csatit, mert még mindig sok helyen használják az üzleti környezetben.

Hidd el, hogy nagyon sok ember örül neki, mert nem kell átalakítóval rohangálnia, ha prezentációt kell tartania.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#20) pusszycat válasza QwErTy42 (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pont ezt akartam prezentálni ha véletlenül mégis rászorulnál a VGA-ra. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) QwErTy42 válasza pusszycat (#20) üzenetére


QwErTy42
addikt

Tényleg nem értelek. :/
Téged miért zavar, ha gyakorlatilag nem lesz tőle drágább a gép?
Ellenben sok ember nagyon nem szeretne egy olyan átalakítóval szaladgálni, amiért fizetni kell és amit elég gyakran elhagynak az emberek.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#22) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem mutat jól főleg nem egy ilyen vékony gépen mint ez. Projector meg még nem volt a kezemben sajnos.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) Dr. Akula válasza QwErTy42 (#19) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Az is elég jó dolog, hogy rárakták a gigabit LAN csatit, mert még mindig sok helyen használják az üzleti környezetben."
Otthoni környezetben nem? "Kicsit" gyorsabb a LAN mint a WIFI, noti dokkolójába is kábel megy. WIFI csak a telefonnak van.

(#24) Sir Ny válasza Gus-T. (#2) üzenetére


Sir Ny
senior tag

nem használtam még egy kézzel nyithatót. Jó az?

-

(#25) Dr. Akula válasza Sir Ny (#24) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Persze hogy jó, amíg a reteszt basztatod nem kell a másikkal a notit fogni hogy ne emelkedjen fel az alja is a kijelzővel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#26) QwErTy42 válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ezt a gépet nem otthonra találták ki.
Bár, akinek fussa rája... annak otthonra sem lehet rossz egy ilyen.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#27) Dr. Akula válasza QwErTy42 (#26) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az "otthonra kitaláltat" se, inkább a szeméttelepre. Ettől függetlenül az UTP kábel sebessége otthon is nagyobb mint a wifié.

(#28) QwErTy42 válasza Dr. Akula (#27) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ezt egy percig sem vitattam. Csak a témához írtam a korábbiakat.
Nálam is amióta huncutkodott a router, 10 m utp kábel rulez.
Asszonynak meg jó arra a wifi, hogy a telefonján menjen a facebook.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#29) hallador válasza Dr. Akula (#27) üzenetére


hallador
addikt

"Az "otthonra kitaláltat" se, inkább a szeméttelepre."

PLUSZ EGY

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#30) Sir Ny válasza Dr. Akula (#25) üzenetére


Sir Ny
senior tag

és ez jó?

-

(#31) Dr. Akula válasza Sir Ny (#30) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Talán nem?

(#32) EyElEs?! válasza Khelben (#5) üzenetére


EyElEs?!
tag

A pro 3 tényleg nagyon gyenge proci téren, de most vettem helyette 500-14et, skylake, 3 év gari, két videokártya, világítós billentyűzet, erős processzor, az anyaghasználat csak a kéztámasznál érezhető, hogy gyenge, szóval ezzel nagyon nem tudok egyetérteni. Van rajta hdmi, ethernet kábel, sok usb szóval munkára tökéletes és az ára is szerintem korrekt egy pro 3hoz képest. A súly téren ez van, teljesítmény vagy súly számít azt elődönti az ember szerintem, ha mindkettő, akkor meg nyúljon nagyon a zsebébe...

(#33) Sir Ny válasza Dr. Akula (#31) üzenetére


Sir Ny
senior tag

Hunnét tudjam?? ..mondom: én még nem próbáltam. Ennek megfelelöen soha eszembe se jutott ezt szempontnak tekinteni laptop vásárlásakor.
(egyszer csak kipróbálom, no.)

-

(#34) Dr. Akula válasza Sir Ny (#33) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azt hittem csak viccelsz, mert nyilván jó dolog. Feltéve ha jól van megcsinálva, nem lötyög vagy nyílik nehezen. Thinkpadeknél jól van megcsinálva, nem emelkedik fel az asztalról a gép dokkolóval együtt, de ha az ágyra dobom se ugrik fel a teteje. Az meg mindig jó ha minél könnyebb használni - így nyitni-csukni is.

(#35) VS461


VS461
tag

Jó is az az ODD. Anno azért döntöttem a Vostro 3350 mellett a V131 ellenében (kb. ugyanazt tudta a hardver mindkettőben, meg árban sem volt különbség), mert az optikai helyére terveztem az 500-as vinyót, az eredeti HDD-helyre meg az SSD-t. Azóta is így üzemel; évente van pár alkalom, hogy kell az optikai meghajtó, olyankor visszacsusszan, majd dolga végeztével újra elmegy a fiókba aludni. Anyám ősi Toshiba Satellite notijába is egy ilyen felállás lehelt új életet, neki pluszban van egy külső ODD, de alig használja. A következő laposomnál is szempont lesz, ha esetleg az M.2 SSD valamiért nem opció.

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#36) Gus-T. válasza EyElEs?! (#32) üzenetére


Gus-T.
tag

esküdj... 500 -14 világít a billentyűzete?? hol vetted?

[ Szerkesztve ]

(#37) dstern


dstern
tag

A proci nagyot dob rajta, de a minőséggel vannak fenntartások

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.