Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) X Factor válasza RozogA87 (#32) üzenetére


X Factor
addikt

Lehet mondani hogy proli vagyok

Én nem mondtam semmi ilyet, csak a baráti társaságban több orvos is van, és úgy ámblokk szánalmas, h. a felhalmozott szellemi tőkével mennyit keresnek jelenleg és milyen körülmények között kell dolgozniuk. És bár értem a társadalmi ellenszenvet a "para" jelenséggel, de ott is akad sok munkakör, ahol egy egyáltalán nincs jelen. Vagy épp erkölcsi okokból nem fogadják el.

Így annyira nem csipem, ha épp rájuk mutogatnak mások, a saját keserűségük kapcsán.

Édesapám gépészeket oktatott, ha hajlandó vagy tanulni, cnc-sként remek lehetőségek vannak előtted. Ráadásul már papirod is van róla, szóval nem tudom hova ez a szekpticizmus. Randstad-nal már holnap kezdhetnél és a fizu se rossz. Illetve Így rakeresve a neten ott van egy csomo állás ebben a munkakorben.

Én 2 egyetemre is jártam, egyiket se fejeztem be, hibáztathatnék sok mindent, de szimplán lusta voltam és nem volt meg a kitartásom h. befejezzem, munkához hálistennek mindig jó volt a hozzáállásom, klaszikus értelembe szeretek melózni, nem is panaszkodom.

A világon mindenütt jól jönnek a kapcsolatok, nem csak nálunk. No offense csak abszolut ugy erzem, h. hozod a kotelezo minimumot, és teljesen jogosan zavar h. az életben ez itthon sajnos kevés. Ellenben ha egy picit tobb energiat raknal a dolgokba, akkor elotted is ott allnak a lehetosegek, aztán évekkel késobb, egy hasonlo cikknél leirhatod, h. igenis tanulassal meg meloval lehet egyrol a kettore jutni.

[ Szerkesztve ]

Make things work

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.