Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Akkor nem Intel proci volt a tesztben... :DDD :P

Leleményesek ám a csúnya hekkerek - megtalálják majd a módját, hogy hogyan kerüljék meg a védelmet... Csak idő kérdése.

(#2) Dark Archon


Dark Archon
addikt

S a CAN-t miért kell fizikailag összekötni a multimédiás egységgel? Nem értem. Táp kell neki, aztán kész. Vagy az úgy túl egyszerű védelem lenne?

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#3) #06658560 válasza Dark Archon (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mert oda megy a navi, oda mennek a diagnosztikai adatok, onnan veszi a GPS infókat stb.

(#4) TK36


TK36
aktív tag

Üdvözlendő kezdeményezés.
És mi lesz majd a repülő autókkal? ;]
De sajnos egyre okosodnak a készülékeink és így egyre több támadási felület keletkezhet.

(#5) Dark Archon válasza #06658560 (#3) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ja, az kimaradt, hogy ezek önvezető autók :B

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6) #06658560 válasza Dark Archon (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Amiket írtam, azok közül egyik sem önvezető funkció. Hanem ma használt.

(#7) #16939776


#16939776
törölt tag

Pénz szag.

Az önvezető autóra már kötelező lesz megvenni legjobb a tűzfal/vírusirtó licenszt-a usernek.

;)

Majd jönnek a hírek a TV2-őn, hogy: a csórók belehajtottak a folyóba, mert nem volt pénzük tűzfalra, se a hackert nem tudták kielégíteni anyagilag. Vagy ismeretlenek eltérítek egy élőállat szállítmányt, ezzel milliós károkat okozva a speditőrnek.

[ Szerkesztve ]

(#8) Throme válasza #16939776 (#7) üzenetére


Throme
veterán

Engem csak az zavar, hogy előbb - utóbb nem lesz "buta" autó, csak ilyen "okos", ami sokkal több zűrt hoz magával, mint előnyt...
Eltűnnek az idióta sofőrök, átveszi a helyüket a hekker....

Akinek önvezető autó kell járjon taxival, bkv-val, ....stb, azok már most kvázi önvezetők a "felhasználók" szempontjából. ;]

(#9) GodGamer5 válasza Throme (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Már minden okos lesz, csak a felhasználó hülyülnek el. :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) #16939776 válasza Throme (#8) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szerintem is csak egyre kiszolgáltatottabb lesz a user, bármi rendellenes történik, olyan összeget mondanak neki amit nem szégyell, simán kirabolja a diszpécser/szervíz/hackker...

A BKV-s hasonlat szerintem teljesen jó, mert nem akarnám fenntartani a járművet, csak A-B be eljutni egy előre kalkulálható összegért, általam megadott, átlag forgalomra kiszámolt időre +/-10 perc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.