Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Atocha


Atocha
senior tag

Lemaradt az utolsó mondat!

"...és megfizethetetlen!"

Minden vágyam lenne egy 22"-os AIO gép, egy ryzen/vega apu-al, de az amd-t ismerve ez még legalább másfél év.
Lehetne mondjuk egy középkategóriás i5 is mondjuk egy 1050ti-el, 8gb rammal, dvd olvasó nélkül, 256 ssd-el, de ez is megfizethetetlen kategória. Pedig kb ez az alja annak a teljesítménynek amivel én játszok.

...és csodálkoznak hogy haldoklik a pc piac. Szakadna már össze azt várom. :((( :((( :((( :W

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#2) Graphics válasza Atocha (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezek nem játékra vannak amúgy.

Nem a megfelelő topicban töltöd ki a haragod :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) kakuk.tamas válasza Atocha (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ne felejtsd el, hogy ebben notebook belső van.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) Graphics válasza kakuk.tamas (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Negatív, cikkben is írják, LGA1151-es, ez pedig nem notiknál alkalmazott tokozás.

Ez egy asztali platformot tartalmaz, viszont munkára, nem játékra.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) rudi válasza Graphics (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Fétúton az igazság. Tény, hogy LGA1151-es a foglalat, de a hűtést 35 wattos, T utótagos procikhoz méretezik, ami inkább a notebook régióhoz van közel.

Abban viszont igazad van, hogy ez a gép egy 4/8-as procival, elég memóriával és gyors SSD-vel a legtöbb PC-s munkához kényelmesen elegendő. Nekem konkrétan életemben nem volt olyan erős gépem, mint amilyenre ez az AIO konfigurálható.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) Atocha válasza Graphics (#2) üzenetére


Atocha
senior tag

:) Egyrészt úgy gondolom, hogy a kismillió prohardver topicban elfér ez az egy poszt ami csak félig idevaló. Nagy valószínűséggel lesz ehhez a cikkhez kb. 100 (se) hozzászólás, aztán elfelejtődik és az adatbázis legaljára kerül tömörítve. Szóval nézd el nekem ezt kérlek. Ha mégsem megy, mond hová menjek és lőj le mint egy kutyát, mert hibáztam...

Tudom hogy nem játékra való konkrétan ez a gép. Ettől függetlenül kifejtettem a véleményem egy olyan ország olyan webes lapján, ami elvileg(!!) egy szabad ország és egy fiatalosan gondolkodó lap. :)
Másrészt a páromnak is jó lenne egy aio gép, de a "megfizethető kategória" az még a párom szemével sem elégséges, ill. annyi plusz pénzt kell beleölni a fejlesztésbe, hogy újfent értelmetlenné teszi a vásárlást.

A probléma az hogy ezek a gépek írd és mond túlárazottak! A cégek nem figyelnek az emberek igényeire! Van egy csoport a cégeken belül aki eldönti, mi lesz jó a népnek. Arra nem veszik a fáradságot, hogy 2 napig a saját fórumaikat böngésszék és összegyűjtsék az igényeket.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#7) Graphics válasza Atocha (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oké, ne reagald túl. :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) kromatika


kromatika
veterán

A 37 tpd igen jó érték.

(#9) Piftuka


Piftuka
veterán

Tetszetős masina, az biztos! Szívesen elfogadnám irodai gépnek a munkahelyemre! :K

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.