Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hm, codemasters-ék tudnak azért valamit... nekem tetszik... "ha ea-ék hanyagolják a hangulatos környezeteket, majd más megcsinálja" :D feljegyeztem a nevet... nem fogom elfelejteni... metallica miatt meg főleg :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Gomez86


Gomez86
őstag

hmm finomnak tűnik! Várjuk a továbbiakat :) pl demót :D

Az arcade-ról meg annyit hogy lehet hogy nem is gond ha kontrollerrel nem akarunk egy teljesen lemodellezett autót irányítani. Szóval ha szim akkor marad a LFS.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) Jander válasza Gomez86 (#2) üzenetére


Jander
senior tag

LFS: jogos! Örülök hogy ha tetszik a játék/cikk, odafigyelek majd rá, s írok ha történik valami érdemleges!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#4) Gyusz


Gyusz
őstag

Azt hiszem a tavalyi E3 alatt jelentették be a játékot, azóta várok valami hasonló videóra. Ez eddig egész korrekt, a fejlesztők előző játékai viszont némi aggodalomra adnak okot, egyik sem volt igazi sikerdarab.

(#5) nrgia


nrgia
őstag

Jó game-nak néz ki. :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) Gergo88 válasza mephi666 (#1) üzenetére


Gergo88
tag

nem érdekes

[ Szerkesztve ]

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#7) pete_21


pete_21
addikt

Tényleg jól néz ki. :K
Bár nem tudom, mennyire lesz pörgős a játék, de örülnék, ha kicsit Flatout-szerű lenne. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.