Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Max. 40000 IOPS ez belsőleg limitált, vagy a 2db GB lan enyit enged át? (~180MB/sec)

Ezt a terhelést 12SSD-re szétosztva elég nevetséges igénybevételt kapnak ~15MB/sec/diszk+overhead :DD Erős pazarlásnak érezném még a legolcsóbb 2,5 sata 512/1TB SSD-vel telerakni.

[ Szerkesztve ]

(#2) Wombath válasza #16939776 (#1) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

A leírás alapján az x8-as sloton át várhatod ezt a tempót, gondolom a megfelelő adapterrel párosítás után. Felteszem, ha a négy GbE-re rákötsz négy külön hálózatot userekkel, meg pörögnek a virtuális gépek, akkor elmegy ez feljebb is :), elég szegényes lenne, ha belül ne tudna többet.

(#3) #16939776 válasza Wombath (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Azért csodálkoztam, mert Belül 2-3-4 db normálisabb ssd-vel megugorható írásban ez a tempó stabilan.
Persze lehet ez pre-koncepció is a terméknél, hogy limitálva van a terhelhetőség, hogy az olcsó SSD-k se dobják fel a pacskert túl hamar, vagy rontsa drasztikussan a gép teljesítményét. Ha 100MB/s+ helyett csak 10-et enged át 2-3 perc folyamatos írás után a consumer SSD-n lévő vezérlő.

Amúgy 4db SSD untig elég lenne, többnek nem látom értelmét, hacsak nem tükrözni szeretnénk, mindent. Mert mondjuk fontosak a hirtelen keletkező adatok is, de ekkor meg nem biztos hogy olcsó ssd-ből építkeznék.
Nem értem teljesen, hova pozicionálják ezt a terméket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Taranti


Taranti
senior tag

Azért nem kicsit becsapós a cím, egy pillanatra elgondolkodtam, mi vette rá a Synology-t az Adobe flash használatára. :DD

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#5) atike


atike
nagyúr

A 218 jöhet is a 216J utódának jövőre hozzám... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.