Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nghost


nghost
tag

ebben az az igazán felháborító, hogy amíg a patch nem jön és nincs kedv szórakozni a DRM-mel, addig van egy játékod, amivel nem tudsz/akarsz játszani. és mi van, ha a javítás után meg szépen elkezd csökkenni az ára? tudom, az én anyámat. :W

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#2) PowerBuldog válasza nghost (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ja, mert ez alatt a 2 hét alatt amíg kiadják biztos a felére fog esni az ára. :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

"Vadász, vadász, Te sz*pni jársz ide?"

https://www.coreinfinity.tech

(#4) ollie válasza nghost (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annyira nem durva az a DRM, hogy a miatt ne játssz vele.

***

(#5) Neks válasza ollie (#4) üzenetére


Neks
tag

@ollie: +1 :K

Én nem értem a játékosokat. Nekem eddig egyetlen Ubisoftos DRM-et használó játékkal semmi féle problémám nem volt. Akárhányszor játszottam zökkenőmentesen ment minden. Ami meg nekem külön jó pont, hogy online tárolja a mentéseket, így akárhol belépek az accountommal ugyan ott folytathatom mint a saját PC-men.

[ Szerkesztve ]

(#6) hommeros válasza nghost (#1) üzenetére


hommeros
őstag

Milyen DRM? Nincs abban semmilyen DRM. Megmondta a kiadó! :D Amúgy ez a játék inkább hírhedt most már, gyorsan fog esni az ára, ha a steamen kívül kapható.

Neks Az a pár ezer játékos, aki pedig a hivatalos fórumon panaszkodik, téged nem értene.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7) ollie válasza hommeros (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én mindkét oldalt megértem. Mivel eleve Steam-en vettem, ezért nem zavar, hogy állandóan online kell lennie, de megértem azt is, akit viszont igen. Mindenképpen jó lépés volt az Ubi részéről, hogy kiszedik a DRM-et.

***

(#8) Neks válasza ollie (#7) üzenetére


Neks
tag

Az biztos... De szerény személyem szerint, igen én is fel voltam háborodva ez az egész dolog miatt, de aztán semmi gondom nem volt vele.

szerk.: Bocsi, hommerosnak akartam írni.

[ Szerkesztve ]

(#9) agressiv válasza Neks (#5) üzenetére


agressiv
addikt

Akkor nálad biztos nem olyan tesco net van ami állandóan szakadozik és 24 órából 16ban működik. Amikor nincs net akkor, elkezdenél játszani és még azt sem tudsz.... Elmennek ezek a jó pics@ba.

Hát még a borz.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.