Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erahurka


erahurka
félisten

Már megint ez a HD felbontás. Akik kitalálják ezeket nincs szemük? Autóba GPS-nek esetleg, de nem tartalomfogyasztásra!

(#2) mad823 válasza erahurka (#1) üzenetére


mad823
őstag

GPS-nek kevésbé optimális GPS antenna híján. :)
De egyetértek. Ellenben a 10 HD eléggé best buy abban az árban, igaz, hogy egy újabb SoC ott is elférne már...

(#3) erahurka válasza mad823 (#2) üzenetére


erahurka
félisten

Nem kifejezetten erre a tabletre gondoltam GPS kapcsán. Úgy értettem oda elég a felbontás mert messziről nézzük, nagy ikonok és feliratok lesznek rajta, stb.

(#4) Timer


Timer
veterán

A Kids verzióra is lehet heggeszteni Play Store-t? Vagy, van ezeken YT alapból? Sok ilyen kis tanító jellegű app van, amit jól lehetne ezen futtatni, bírja is a strapát ránézésre, de ha nem lehet mesét nézni rajta YT-ról, vagy tetszőleges appot rakni rá, akkor kicsit lábon van lőve a projekt nekem. Van ezekkel valakinek tapasztalata?

(#5) mad823 válasza Timer (#4) üzenetére


mad823
őstag

fire toolbox

(#6) Timer válasza mad823 (#5) üzenetére


Timer
veterán

Köszi! :R

(#7) Solten válasza Timer (#6) üzenetére


Solten
addikt

Fire toolbox-al egyszeru, amugy meg csak le kell toltened kb 3 apk-t a tabletra meg engedelyezni a 3-ik feltol letoltott dolgok telepiteset.

Saor Alba

(#8) festina válasza erahurka (#1) üzenetére


festina
csendes tag

189 ppi, szerintem semmi gond ezzel. Főleg viszonylag gyenge hardver esetén. GPS-hez még ennyi sem kellene.

[ Szerkesztve ]

(#9) erahurka válasza festina (#8) üzenetére


erahurka
félisten

Papíron nem tűnik rossznak de aztán ránéz az ember és nem, egyszerűen kevés.

Nem tudom egy laptop kijelzője miben más mert ugyanolyan távolságról 141 ppi-vel is jól néz ki, a tabletek meg 250 alatt pixelesek. Én lennék a legboldogabb ha egy ilyen budget tabbal el tudnék lenni de nem.

Direkt ráhajoltam a laptopra most, 20 centiről azért nem tökéletes de 30-ról bőven jó. Nem értem ha lehet ilyet akkor a taboknál miért nem működik. Lehet annyival magasabb fényerőn működnek? Vagy az érintő technológiával jön egy ilyen hatás?

[ Szerkesztve ]

(#10) Uzi74 válasza festina (#8) üzenetére


Uzi74
senior tag

Azt nem értem, ha az öreg Fire HDX-be bele tudták tenni a jobb kijelzőt ( itt van még a polcon az újabbak mellett), azóta miért nem sikerül? 2014-ben 140 EUR-ért vettem a hdx-et annó ....

(#11) festina válasza Uzi74 (#10) üzenetére


festina
csendes tag

A nagyobb felbontású kijelző azonos teljesítményhez erősebb hardvert és akkumulátort igényel, gondolom erről van szó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.