Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Tetszenek ezek a FuSi gépek. Nálunk is van jó pár régi Esprimo, Scenic gép és szépen össze vannak rakva.

Romani ite domum.

(#2) Zanik


Zanik
addikt

Ez a PC-k és grafikai munkaállomások közötti szakadékot áthidaló Celsius W280 kicsit összezavart engem. Ha kb. ugyanolyan komponensekből áll össze, mint az E/P9900, akkor mitől lesz munkaállomás szintű a teljesítménye? Az i3-ban és az i5-ben ugye a prociba integrált gpu van, viszont az i7-860-nal szerelt W280-ban milyen gpu dolgozik? És milyen grafikai munkához elég a Clarkdale-be integrált GMCH teljesítménye? Egyedül a vPro képességét érzem előnynek egy simán összerakott PC-hez képest.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#3) Duree


Duree
veterán

Reméljük az asztali megoldások nem öröklik a notebookok hibáit és minöségét

duree54

(#4) ddekany válasza Zanik (#2) üzenetére


ddekany
veterán

"Egyedül a vPro képességét érzem előnynek egy simán összerakott PC-hez képest."

Az előny valószínűleg nem a technikai paraméterekben, hanem a kapcsolódó szolgáltatásokban (szervizelés) keresendő, de nem tudom, magánemberek azokból mennyire profitálnak... Ugye ha meg lehetne tenni, hogy ha bekrepál a kicsike, akkor ne szopjon illető napokig-hetekig gép nélkül (ha munkaeszköz, akkor mit csinál?), hanem mondjuk átdobják egy ugyanolyanba a HDD-t és csókolom, aztán majd vacakolnak a leadottal amennyit akarnak... de ilyen tudtommal csak céges klienseknél lehet. (Ott is talán csak mert raktáron tartanak +N darabot, nem tudom...)

[ Szerkesztve ]

(#5) szuper-t


szuper-t
senior tag

ezek a házak oylan IBM koppintásnak tűnek remélem a minőséget is ellesték

(#6) Metalfan


Metalfan
senior tag

AMD alapú gépei is vannak a Fujitsunak?

(#7) Krix


Krix
őstag

...maximum 89%-os...

ez gondolom minimum akart lenni.

Egész jól néznek ki. A régebbi sorozatok rendben voltak, szerintem ezekkel sem lesz gond. Dícséretes a 0 wattos kikapcsolt állapot, követendő példa a többi nagy gyártónak is. :R

If it is not broken then don't fix it!

(#8) Metalfan válasza Krix (#7) üzenetére


Metalfan
senior tag

Egy jófajta tápnak is becsületére válik a max 88%-os hatásfok, nemhogy a minimum... 20% alatti terhelésnél vérzik el a tápok nagy része, még a 80Plus Gold-osok is (pl Enermax Pro87+), mivel a 80Plus csak 3 terhelési értéken vizsgálja a hatásfokot, nem pedig az egész teljesítmény-hatásfok görbét nézi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.