Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fdisk


fdisk
őstag

Core i7 Extreme....3-way SLI...
Bele sem merek gondolni az árába! :D
No és ez a felfelé nyíló előlap v micsoda...hááát... :U

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#2) Metalfan


Metalfan
senior tag

Ez a gépház szerintem kifejezetten ronda :U

(#3) Ayg0 válasza Metalfan (#2) üzenetére


Ayg0
senior tag

nekem meg pont az tetszik. ha meg lehetne venni, kihajigálnék belőle mindent és tetszés szerint berendezném. :)

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#4) venember83


venember83
nagyúr

Nem is hidraulikus meghajtású az előlap... :(

(#5) mephi666 válasza fdisk (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, meg a kékfényű optikai meghajtó is dob rajta egy "minimálisat" :) versenyképes a többi hasonló előre összerakott gémer konfiggal... gondolom árban is :S
a transformers-es ház nekem sem jön be :( nyitogatni az előlapját? akkor hogy tudom rátenni a ház tetejére a kávémat? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) #72042496 válasza fdisk (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Attól ez még Acer marad. :D

"A játékélmény teljessé tételéhez egy opcionális Creative Sound Blaster X-Fi hangkártya választható..."

Gamer konfig ide vagy oda, tehettek volna bele normális hangkártyát is. Bár ha Radeon-nal kéri az ember, akkor erre sincs szükség, feltéve, hogy van otthon egy megfelelő, HDMI bemenetes házimozi erősítő. :)

(#7) tome.jr


tome.jr
addikt

Hát nekem nagyon bejön. :C Kíváncsi lennék ez a hűtés egész pontosan hogyan működik és mit is hűt valójában. :F 3 way SLI-nél van hőtermelés rendesen főleg ha még meg is vannak rántva. :K

[ Szerkesztve ]

(#8) Mr.Csizmás válasza tome.jr (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Gondolom nem vízalapú folyadékhűtés :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) Raysen623


Raysen623
addikt

Nekem nagyon teccik a ház! A kávét pedig nem a gépre kell tenni hanem az asztalra.
Sokkal inkább az érdekelne hol lehet ilyen házat kapni?? HA lehet egyáltalán csak úgy külön venni ilyen cuccot. Ha valakinek vannak infoi az ne folytsa magába legyen oly kedves......

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) fdisk válasza venember83 (#4) üzenetére


fdisk
őstag

Ez nekem is nagy csalódás. :DDD

mephi666: na,az dob csak igazán rajta. :D Gondolom a név + dizájn min.150e HUF.
ja,és majdnem kifelejtettem,h GÉMER... :D

Balika911. acer,nem acer engem nem nagyon érdekel. :)
Mondjuk én amúgy is jobb szeretem magam összeválogatni a dolgokat.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#11) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Azéé egynek csinálnék helyet a szobába, ha ingyen volna :D

...

(#12) Jim Tonic válasza #72042496 (#6) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az Acer Európa elsőszámú laptop gyártója. Még évekkel ezelőtt én is ezt mondtam volna, de mára az Acer nem a leírható minőség kategóriája. Persze ettől még nem is a csúcs.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) bartucc válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


bartucc
addikt

Hát igen ez van manapság.
De a ház tényleg nem annyira szép:)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#14) #72042496 válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Félig-meddig viccből írtam, de ettől függetlenül az eladási adatok nem győznek meg a minőséget illetően. Főleg, hogy sok negatív tapasztalatom van velük, a legfrissebb tavalyról. (Lakótárs egy éves, drága laptopján kerregő ventilátor, repedő műanyag a kijelző pántjánál és a hátlapon, pixelhibák...) :(
szerk.: Belegondolva valamivel több lehetett az, mint egy éves, mert akkor visszavitte volna garanciába. De ha két éves (annyi biztos nem volt), akkor is...

Viszont ahogy elnézem, ez a szerkezet fémből lenne? Ha igen, akkor legalább itt elkezdődött valami. Az meg egy dolog, hogy nem tetszik a ház, valaki másnak biztos bejön.

[ Szerkesztve ]

(#15) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Pedig lehetne hidraulikus az előlapja, kis füsttel együtt kinyílhatna. Egy gamer pc-nek ezt is tudnia kellene már. :U

(#16) aginor


aginor
addikt

Mi ez a intel Extreme Tuning Utility? Ez valami letölthető program?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#17) Devid_81 válasza juliabrilke (#15) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Füst...és kinyílik...hmmm....de ezek is mint minden másik PC füsttel mennek, amíg benn marad a füst működik, mihelyt kijön valahol, rögtön leáll :DDD

...

(#18) MegalodonS válasza Metalfan (#2) üzenetére


MegalodonS
őstag

Teljesen igazad van!

[ Szerkesztve ]

(#19) simonzé


simonzé
addikt

Csak nekem van az az érzésem, hogy ez egy kukásautó a Judge Dredd c. filmből?

I don't fit in. I fit out.

(#20) Dassler válasza simonzé (#19) üzenetére


Dassler
őstag

:DDD - főleg ebben a KPM-es színösszeállításban

Amúgy ennyi pénzért blu-ray író nélkül nem is kéne....

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#21) littlelion21 válasza aginor (#16) üzenetére


littlelion21
addikt

(#23) BRinyo


BRinyo
aktív tag

"folyamatos üzem mellett több mint 5 évig működőképes marad"
Ez azt is jelenti, hogy 5év garanciát adnak rájuk?

(#24) Móci


Móci
addikt

Karbantartást nem igénylő folyadékhűtő? Hmm... érdekes.
Egy blúréj olvasó azért lol egy ilyen drága gépben.
A ház sem tetszik, valóban olyan kukásautós... vagy lehet az is? Ki kellene próbálni, hátha ez is összepréseli a szemetet.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#25) M@trixfan válasza #72042496 (#6) üzenetére


M@trixfan
addikt

Szerintem a valósidejű EAX 5.0 5.1-hez akkor is kell mert a Radeon kártyán csak egy Realtek kodek van. Az vajon megoldható, hogy az X-Fi hangját átirányítani a Radeon HDMI kimenetére? Mert ha igen akkor elgondolkodom egy HDMI-s erősítő vételén.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#26) E-Maxx válasza BRinyo (#23) üzenetére


E-Maxx
tag

Az Acer két év szervizgaranciával kínálja csúcsszámítógépét, ami igény esetén meg is hosszabbítható.

:U

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#27) Metalfan válasza E-Maxx (#26) üzenetére


Metalfan
senior tag

Ennek analógiájára: a folyadékhűtés 2 évig képes üzemelni 24/7-ben, igény (és pénz) esetén 5 évre hosszabbítható :D

(#28) cizoe


cizoe
őstag

Úgy néz ki mint valami kukásautó.

mod: Visszaolvasva látom, erre már mások is asszociáltak. :DDD Akkor csak nem tévedhetünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Ste


Ste
addikt

a kuckó nekem tetszik
nem kellene, de attól még tetszik

(#30) szab.tam


szab.tam
nagyúr

"Creative Sound Blaster X-Fi hangkártya választható, ami – Dolby Home Theater támogatással felvértezve "

most akkor ez azt is jelenti, hogy van végre egy tetves creative kártya, ami bármely forrásból csinál dolby headphone-t? vagy ennyiere azért még nem? :F

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#31) #72042496 válasza M@trixfan (#25) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Szerintem a valósidejű EAX 5.0 5.1-hez akkor is kell..."

Igazad van, viszont én azt mondom, hogy semmit nem veszít az ember, ha hanyagolja az EAX-ot. A Creative hozzáállásának hála már most haldoklik - adok neki még három évet, többet nem, s már csak emlék lesz... hacsak nem változik gyökeresen a cég szemlélete.

A napokban kezdtem nézegetni a témát, ezért ne vedd készpénznek amit írok, de úgy tudom, nincs erre megoldás. Valamiféle átjátszókábel kellene hozzá, ilyet viszont nem lehet csatlakoztatni a HD4xxx-ekhez.
Ha már van egy erősítőd, nem hinném, hogy érdemes lecserélned, a kevesebb kábel miatt legalábbis semmiképpen sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.