Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Jézus-március...EZ nagyon faszentos!!! :Y

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) v.tom


v.tom
őstag

Szerintem még az ára sem olyan nagyon vészes. Ráadásul elég erős hardver van alátolva. Mondjuk azért a bluetooth-egér annyira nem speciális kiegészítő :U

(#3) mephi666 válasza v.tom (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, én kb 1.5szer ennyire gondoltam elsőre... nem olyan drága ez ahhoz képest... és az acer laptopok nem is olyan rosszak amúgy sem :) van ebben minden, mint a jó boltban :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) cizoe


cizoe
őstag

Ennyi pénzért lehetne benne erős VGA. Legalább egy 3650. :U

(#5) CocooN-z válasza cizoe (#4) üzenetére


CocooN-z
őstag

Proci sem ász szvsz.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#6) sowi


sowi
őstag

igazi fostaliga, most is itt figyel egy elhalt firewire portos elodje, anyagminoseg annyira nem rossz, de rohej, hogy egy premium kategorias notit egy ev garral arulnak, ehhez mondjuk a 3 ev is keves

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7) tuskooo válasza cizoe (#4) üzenetére


tuskooo
addikt

12-es gépbe? Basszus, még mindig van, aki nem tudja felfogni, hogy mire valók az ekkora laptopok...

(#8) v.tom


v.tom
őstag

Szerintem is elég a 12" -os kijelzőre az integrált 3200. Nekem a lapomon 3300 van integrálva (790gx), de az us elég szép teljesítményt hoz, videonézéshez pedig tökéletes (hardveres gyorsítás).

(#9) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez továbbra is tetszik! :K
Ha egyszer sok pénzem lesz....(akkor gazdag leszek) :DDD

...

(#10) hackeeeee válasza Devid_81 (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csatlakozom :DDD

Véleményem szubjektív...

(#11) cizoe válasza tuskooo (#7) üzenetére


cizoe
őstag

Arra gondoltam, hogy ha már premium, meg Ferrari, meg csúcsdesign, meg főleg a megszállottak a célközönség, nem lenne nagy dolog egy játékra is alkalmas vgat beletenni. Illene a képbe.

[ Szerkesztve ]

(#12) tuskooo válasza cizoe (#11) üzenetére


tuskooo
addikt

Szvsz a sebesség nem csak játéknál fontos, viszont egy durvább vga többet fogyaszt, jobban melegszik, hangosabb...jó ez így. Még a nagyobb notebookok se játékra valók, de ez már más kérdés.

(#13) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már én is majdnem írtam egy szépet, mert a 12 col fölött elsiklottam. :D
Nincs olyan szörnyűséges ára ennek, ahhoz képest mit zsúfoltak bele, de azért én is szívesebben látnék benne egy jobb Penrynt. :B

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) hackeeeee válasza lezso6 (#13) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A sok kisebb alkatrészt fizettetik meg velünk. Azt fizetjük meg ezeknél. Legalábbis szerintem...

@cellpeti: pont 1 időben írtunk kommentet :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15) cellpeti


cellpeti
veterán

hát nem tom,nekem az az 1 év nagyon b***a a csőrőm,mindenre annyit ad az Acer.
Csak nem fél saját magától? Nekem is Acer notim van,de az mondjuk ennek a 1/3-ba se került,de nagyon jó kis masina! :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#16) Jadro


Jadro
veterán

Ejj de szép ez! Mondjuk ebben a kategóriában jóval több támogatást várnék el én is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17) DesertDog


DesertDog
tag

Kapufa. Nem ide szántam a hozzászólást. :W

[ Szerkesztve ]

(#18) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de ez a noti azoknak az embereknek szól, akik:
1. nem látnak tovább a Ferrarinál
2. nem látnak tovább az árcédulánál

(#19) dbius


dbius
veterán

Nekem tetszik. Megmondom őszintén, hogy az előttem szólókhoz hasonlóan először azt hittem, hogy az árcédula többet fog mutatni, bár azért várjuk meg, hogy itthon ténylegesen mi fog arra a cédulára kerülni...

Az egy év jótállás szerintem is kevés ehhez a géphez, illett volna hozzá a 3 év.

Nem vagyok szervizes, így a műszaki hátteret nem nagyon ismerem, de személy szerint nekem tetszenek az Acer notik, és árukhoz képest kifejezetten jól felszereltek szoktak lenni és a design sem túl fapados.

(#20) hackeeeee válasza ^Clown (#18) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen az ár az sok. De ha, nem kerülne ennyibe, lehet azt mondanám, hogy jöjjön. Mert tetszik a dizájn :)

Véleményem szubjektív...

(#21) oettinger01 válasza sowi (#6) üzenetére


oettinger01
őstag

számomra az, hogy erre a garancia ugyan annyi, mint az olcsóbb tipusokra egyáltalán nem meglepő. ahol én dolgozom ott a 3 millás breitling órára is ugyan úgy 2 év a gari, mint ahogy a 100k-s tissotra pl.
és ez nem magyar specialitás...

[ Szerkesztve ]

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#22) littlelion21 válasza sowi (#6) üzenetére


littlelion21
addikt

Pont ezt akartam írni....premium kat. és 350k = 1év gari? Ez vicc...

(#23) oettinger01 válasza cizoe (#11) üzenetére


oettinger01
őstag

nem feltétlen biztos, hogy azért, mert csúcsdizájn csak gamereket céloznak meg ezzel a modellel, legalábbis én azt gondolom nem ez a célközönség. mellesleg a stock vga-t is el lehet futtatni még sokáig ha valakinek ilyen célra kell.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#24) Lewzke


Lewzke
őstag

Ha már Ferrari akkor vga-ból HD4*** széria illene bele :D

(#25) littlelion21 válasza Lewzke (#24) üzenetére


littlelion21
addikt

Jah. Ha már ilyen specó "Ferrari-edisön", illett volna egy durván gyors gépet összerakni...

(#26) tuskooo válasza littlelion21 (#25) üzenetére


tuskooo
addikt

Azt ugye vágjátok, hogy 12 coll? Bele se fér kb. basszus...

(#27) venember83 válasza ^Clown (#18) üzenetére


venember83
nagyúr

Az első Acer ami tetszik. Ha lenne ennyi pénzem, tuti megvenném, nem gond, ha csak egy évig használom, annyi idő alatt úgyis megjelenik az utódja s le lehet cserélni.

Különben teljes mértékben igazat adok, de én szívesen birtokolnék egy ilyet. A felsorolásból kifelejtetted az AMD-ATi fetisisztákat. :P

(#28) caprine


caprine
aktív tag

Nekem a cikkben emlitett szénszálas házzal van gondom, mert szerintem nem az. A tetején látható szénszálas minta a véleményem szerint csak dekor csík. Baromi sokkba kerülne egy igazi szénszálas ház, nagyon nehéz / időigényes kézimunka, és inkább csak egyen felületeket gyártanak belőle. Szerintem ha tényleg carbon lenne akkor csak a házért elkérnének vagy 200-at.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#29) Diezel


Diezel
csendes tag

bakker király kis noti ilyen kéne faternak netezni úgyis mindíg arra panaszkodik hogy lassú az Acer notija :DDD

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#30) bejmuller válasza lezso6 (#13) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Acer Ferrariban nem igazan fogsz latni Penryn-t, mivel a Ferrari F1-es csapatat(emlitettem hogy a Hamilton nyert 2008ban? :DDD na jo semmi koze ehhez) az Acer es az AMD tamogatja, eppen ezert csakis AMD platformmal fogsz latni ilyen gepeket. Legalabbis a proci biztos hogy AMD lesz :)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#31) rootkiller


rootkiller
őstag

Nemis olyan rossz, de én 13,3" 1440x900at szívesebben nézegetnék. meg egy SSD is belemehetne. Mondjuk én inkább Inteles vagyok, csak ott IGP gázos, viszont a MacBook féle C2D/Gf9400M/DDR3 lenne szerintem a legjobb, csak akkor 100al többe kerülne.

Artengo TR 990 Pro

(#32) Khan13 válasza bejmuller (#30) üzenetére


Khan13
senior tag

Így van, F1 Ferrari főszponzorai az Acer és az AMD többek közt, így ezekben a gépekben AMD lesz csak (bár lehetne kicsit nagyobb és jobb teljesítményű, hamár Ferrari). Az AMD viszont már ha jól tudom akkor csak múlt időben szponzor, mert innentől már kiszállnak, talán a befektető arabok nevével maradnak. Lehet hogy rosszul emlékszem arra amit olvastam, de ez rémlik. (Említettük hogy melyik csapat nyerte a konstruktőri bajnokságot? ;) )

(#33) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Állatul néz ki. Az árcédulája is. :( Persze még mindig jobban megéri, mint egy MacBook.

[ Szerkesztve ]

(#34) sanzi89


sanzi89
addikt

Biztos velem van a baj, de az Acert és a Ferrarit sose tudtam összegyeztetni.

Az meg a másik, hogy az Acer az egyetlen gyártó aki nem tudott előállítani olyan betűkészletet, hogy mind a 4 szükséges karakter megtalálható legyen benne. :DDD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#35) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Nagyon gyonyoru, nagyon jo, nagyon draga...
roviden ennyi! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#36) littlelion21 válasza tuskooo (#26) üzenetére


littlelion21
addikt

Tudok olvasni... :)
De látom Te nem érted, átfogalmazom...ha már egyszer a VB-győztes Ferrari nevével fémjelzett notebook-ot terveznek az - stílszerűen - legyen a leggyorsabb /akár 17"-es is/.

Szerintem.

(#37) tuskooo válasza littlelion21 (#36) üzenetére


tuskooo
addikt

Sry, egy szóval se írtad, h nagyobbra gondolsz. Sztem jobb 12-esként, de ízlések és pofonok :)

(#38) tome.jr


tome.jr
addikt

Gyönyörű darab. Az ára húzós, bár ha erősebb VGA-val adnák talán emészthetőbb lenne. Nekem nincs semmi bajom az AMD procikkal, a saját laptopomban is az van és 2,5 éve vígan elvagyok vele.

(#39) brd válasza tuskooo (#12) üzenetére


brd
nagyúr

Ma már megfelelő hozzáértéssel (sőt, még ez sem kellene hozzá; az is elegendő lenne, hogy lelkiismeretes, és nem a marketing által szorongatott tökű mérnökök készítsék el a vezérlősoftware-t), megfelelő VGA birtokában, nem kell mindig a maximum sebességen futnia a VGA-nak, csak akkor, ha szükség van rá... :W (Órajelcsökkentés, magfeszültségcsökkentés, vagy ne-adj-Isten, a chip nem használt részeinek lekapcsolása a tápfeszültségről.) Én speciel pontosan ezért nem vettem még saját használatra notebookot. Bár nem okozna gondot egy normális VGA-t, normális vezérléssel notebookba építeni, senki nem lépte meg eddig. Az eddigi megoldások játékra többnyire röhejesek.

The only real valuable thing is intuition.

(#40) devast


devast
addikt

Nem néz ki rosszul, csak ne lenne Acer :DDD
1 év garin én is jót röhögtem. Ez nem prémium kat, ugyanaz a gagyi mint amit 120k-ért árulnak, csak színre van fújva a háza.

(#41) tuskooo válasza devast (#40) üzenetére


tuskooo
addikt

Ne hidd, h csak másra van festve, ég és föld a kbség az olcsó és a drága Acerek között. De ez szinte minden gyártóra igaz egyébként.

(#42) Mazsika


Mazsika
őstag

szép szép, bár nem vagyok egy ferrari fan így aztán... nem sok értelmét látom a logonak rajta... :B

Dáccsika

(#43)



aktív tag

nekem a fedele nem annyira jön be amugy belül tényleg gyönyörű szerintem is

Már 16 éve itt :)

(#44) sowi válasza tuskooo (#41) üzenetére


sowi
őstag

eg es fold? maximum az arcedulan haha :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#45) tuskooo válasza sowi (#44) üzenetére


tuskooo
addikt

Tapasztalat?

(#46) devast válasza tuskooo (#45) üzenetére


devast
addikt

Én tapiztam már 400k-s acert, ugyanolyan gumikacsa műanyagból volt és bill-jét át lehetett volna nyomni az alaplapon.

(#47) tuskooo válasza devast (#46) üzenetére


tuskooo
addikt

Gondolom Aspire volt, az tényleg olyan. De ez teljesen más széria.

(#48) sowi válasza tuskooo (#45) üzenetére


sowi
őstag

laptopszervizben dolgozom, tehat igen, tapasztalat...az van, acerrel is, es ugyanennek a notinak az elozo generacios verziojat eppen csutortokon javitotta a kollegam, hat csodas egy darab volt, egyik kollegam se elfogult egyik marka irant sem, de egyetertettek, hogy ez bizony ratyi

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#49) simonzé válasza brd (#39) üzenetére


simonzé
addikt

kisméretű, de játékra megkötések nélkül alkalmas gép építhető pl. Barebone gépekből. Egyedül a kábeldzsungel, meg a kijelző szól ez ellen, de a teljesítmény- és árelőny bőven kompenzál ezért.

I don't fit in. I fit out.

(#50) brd válasza simonzé (#49) üzenetére


brd
nagyúr

Úgy érted, hogy Barebone=notebook? :F

The only real valuable thing is intuition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.