Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djhalasz


djhalasz
tag

Az azt jelenti, hogy sokat fog fejlődni az új RDNA is?

(#2) satz18 válasza djhalasz (#1) üzenetére


satz18
őstag

Reméljük nem. Azóta szenved az AMD mióta van HBM. Csak olyan sikeres kártyájuk volt ahol nem vetették be. Baromi drága és annyit nem lök a teljesítményen. Cserébe nem tudják kompetitív áron adni a GPU-jukat. Az Nvidia ezt már az elején látta, ezért csak 3-5K dollár+ os GPU-kban vetik be, az AMD-nek viszont az 5700-as szériáig szenvednie kellett hogy belássa.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ez mind szép és jó csak consumer vonalon miben lesz ez benne, ha csak baromi drágán gyártható?

(#4) Steven válasza satz18 (#2) üzenetére


Steven
addikt

Furi X és 290x/390x full ua ez a szitu...
Tiszta gáz 2 szer játszották már el...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5) djhalasz válasza satz18 (#2) üzenetére


djhalasz
tag

En nagyon szeretem a vega56(@64)om. Újonnan nem vettem volna de pár hónap után használtan teljesen megérte.

(#6) Duck663 válasza satz18 (#2) üzenetére


Duck663
őstag

Az nem a HBM technológiai hibája, hanem az árazásé. Egyszerűen drága, önmagában a memória több, mint a duplája volt GDDR5-nek /GB, és akkor még a beépítése is költségesebb, ok, hogy maga a PCB olcsóbb lehetett, de nem annyival, hogy versenyképes lehessen. Szerintem ettől függetlenül (valódi) csúcs VGA-n vissza fog térni, ahol az ára beépíthető az árba. Sőt chipletes VGA dizájn mellett is igen valószínű, hogy alkalmazni fogják.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.