Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smc


smc
addikt

A Canvas használatához egyébként ideális esetben a Windows 10 Creators Update-re és a támogatott, több, mint 90 szoftverre is szükség van – az utóbbiak listájában persze ott vannak a legfontosabbak az Adobe, Autodesk, SolidWorks műhelyekből.

Ez így azért fura. Az ideális eset tehát az, hogy az összes funkciót ki tudjuk használni ami tollban és a totemben rejlik. Csak, hogy értelmet adjunk a mondatnak. :U

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Vigyázz, pdf! Elkezdett porcosodni.

[ Szerkesztve ]

(#3) pengwin


pengwin
addikt

"4K felbontású érintésérzékeny kijelzőt kapunk, egy 11,1 mm vastag és 1,78 kg tömegű csomagban"

És ezt hogyan van pofájuk Precision-nek hívni?!
Miért nem lehet ez az XPS széria? Legaláb a Precision megmaradhatott volna szolid munkagépnek...

Üdv, pengwin

(#4) PandaMonium válasza pengwin (#3) üzenetére


PandaMonium
őstag

Egyetértek. Első XPS-emet nyúzom, azt is inkább lepasszoltam barátnőmnek. Ultrabooknak, meg Excel-be pötyögni tökéletes, de munkagépnek távolról sem mondanám.

What I cannot create, I do not understand

(#5) deja vu válasza pengwin (#3) üzenetére


deja vu
addikt

Figyi, nekem van Latitude 6540-em, ami egyenlő a Precision M2800-al. Bármiből lehet Precision. :D

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#6) Balu77


Balu77
őstag

Az utolsó jó dell laptopok még úgy kb. 4-5 éve mentek. Azóta ez a nagyon szögletes forma, a kopogós felület és a botrányosan használhatatlan touch pad egy rémálom. Nagyon leadta a dell, már az ügyfeleimnek sem azt ajánlom, pedig anno szerettem.

izé

(#7) #96066816 válasza Balu77 (#6) üzenetére


#96066816
törölt tag

De mit vegyen az ember ha már a dell is ócskásodik? Annyira nem vagyok képben az aktuális felhozatallal, de senki sem tűnik jobbnak.

(#8) Balu77 válasza #96066816 (#7) üzenetére


Balu77
őstag

Igaz nem olcsó kategória, de én a Lenovo Thinkpad-al váltottam ki. Ügyfeleknek bejön és nekem is tetszik.Jó mondjuk nem a Carbon széria, mert az eszetlen drága, csak a sima. :)
Örültem amikor a lenovo touch pad-ját kezdtem használni a dell után.
Amúgy régen még a 2xxx szériás Core-i procik idején imádtam a Dell-t. Kellemes kialakítása, jó anyaghasználata és normális touch padja volt. Az meg már csak hab volt a tortán hogy voltak a különböző levehető színű fedlapok. Ahhoz a szériához képest vagy kettő szintet lejjebb mentek.
Esetleg még a Fujistsu-t ajánlanám, habár a touch padja annak sem valami combos.
Nálam tuti marad a Lenovo közép kategóriában.

izé

(#9) thotzoltan


thotzoltan
tag

Sziasztok!
Dell precisinon m6600,próbáltam a gyereknek a Minecraftot futatni,de sajnos a játék nagyon gyengén ment.. NVIDIA Quaro 3000 az egyik kártya,gondolom ez lenne a játékra szolgáló..ha meg akarom nyitni,hogy beállítsam a játékhoz,ezt a választ kapom..a
z elsődleges megjelenítő nem támogatja az Nvidia 3d vision funkciot
GPU...
tudna valaki ötletet adni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.