Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Az op-val csak egy baj van hogy a biztonsági patcheket legendásan leszarják és ez régen is jellemző volt rájuk.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

És a régebbi telók frissítése se gördülékeny..... :(((

B.Cs.

(#3) GreenGoblin válasza Linkin1994 (#1) üzenetére


GreenGoblin
tag

+1

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#4) Plumpy válasza Linkin1994 (#1) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Hát, nem tudom, nekem egy OP 8 Pro van a zsebemben tavasz óta, ez elég gyakran kapott frissítéseket, és mindig jött aktuális havi, vagy előző havi biztonsági frissítés. Jelenleg 2020. novemberi. Most meg december van. Gondolom hamarosan érkezik a decemberi is.

Plumpy - A kultúrbölény

(#5) holozis_HUN válasza Linkin1994 (#1) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Úgy vettem észre 2 havonta frissítik a biztonsági frissítéseket, Nordnál legalábbis így van. Töltöm is majd le, kíváncsi vagyok :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#6) Linkin1994 válasza holozis_HUN (#5) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Igen kéthavonta van update amit mondjuk nem ártana legalább a csúcsmodellek esetében havira változatni a nordok-nál pedig maradhatna a kéthavi.Van egy olyan érzésem hogy a 9-es szériánál ebben is lesz változás.
Sokan mondták hogy az op jól frissíti a telefonjait visszanézve a régebbi romokat gyakran volt akár két havi security patch csúszás is csak a többi gyártó mellet jobbnak tűnt még ez is de mivel a Samsung előrelépett így nekik is kell majd ebben fejlődniük leginkább úgy ahogy fentebb írtam.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#7) kutyek válasza Linkin1994 (#6) üzenetére


kutyek
senior tag

+1
Az S9 lassan három éves lesz, 5-én már a decemberi patch volt a telefonon.
Persze van néha olyan is, hogy egy konkrét készülék esetében az adott havi patch nem tartalmaz (az adott készülék szempontjából) releváns javítást, ilyenkor az bizony kimaradhat, és ez nem baj.

(#8) Linkin1994 válasza kutyek (#7) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Az op-nál csak ez a kéthavonta update cucc ami zavaró lehet valakinek.Nyílván a használatot nem befolyásolja de azért ebben kéne előrelépniük amivel csak az a baj hogy régen se foglalkoztak vele nagyon

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#9) #40047616 válasza kutyek (#7) üzenetére


#40047616
törölt tag

Az hogy a samsung decemberinek írja attól még az a novemberi. Érdekes lenne ha 5.-én már az volt rajta mivel 7.-én adták ki. De ezt már más fórumokban is írták. link

(#10) kutyek válasza #40047616 (#9) üzenetére


kutyek
senior tag

Igaz. Most megnéztem, nálam 3-án települt a frissítés. Sec. patch level december 1.-i állapot szerinti (akkori a build), ami valóban a Google novemberben kiadott javításait tartalmazza (a build pillanatában a legfrissebbet). A lényeg az, hogy szinte pontosan havonta jönnek a frissítések, és azok mindig a legfrissebb állapotnak felelnek meg, vagyis uptodate-ek.

(#11) #40047616 válasza kutyek (#10) üzenetére


#40047616
törölt tag

Mondjuk ez miatt le a kalappal a samsung előtt mert mostanában tényleg ráfeküdtek a frissítésekre.

(#12) GreenGoblin válasza #40047616 (#11) üzenetére


GreenGoblin
tag

Attól még a verzió frissítésekben ugyanúgy le vannak maradva.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#13) gliskard


gliskard
senior tag

az OP korábban is átlag 2 havonta adta ki a biztonsági frissítéseket és 2-3 android főverziót támogatott készülékenként.
Az én véleményem szerint még (bőven) az elfogadható kategóriában van a telefongyártók között.

Ami mostanában látszik (kb 2019Q1-től) az a támogatott készülékek számának megugrása miatt kisebb csúszások tapasztalhatóak, mivel ők is gyorsan hozzák ki az új modelleket.
Ennek kompenzálásához viszont kell(ene) egy nagyobb és/vagy hatékonyabb SW support csapat. (kb. a 6T óta látható egy kisebb csúszás a frissítések kiadásában)
Ha tudják tartani az átlag 2 havi biztonsági frissítés kiadást az igért 3 évig és ezalatt a google által kiadott főverziókból legalább kettőt portolnak, akkor korrekt támogatásról beszélünk - szerintem.

Samsung a flagship modelleket aránylag korrekten támogatja, de az alsóbb kategória esetében már nem olyan lelkes...

[ Szerkesztve ]

(#14) rigoberto


rigoberto
őstag

Kamera szofter téren kéne ennek a gyártónak fejlődnie még.

(#15) Timer válasza rigoberto (#14) üzenetére


Timer
veterán

Vagy felgyújtani a teljes részleget, mert évek óta nem képesek normális kamera szoftvert kiadni. Bár, mintha alakulna most valami a Leica-val. Részemről mindegy is, mert magasról teszek rá, de sokaknak csak azért nem tudom nyugodt szívvel ajánlani a brandet, mert kamerában messze le vannak maradva még egy középkategóriás Samsungtól is, szvsz.

Remélem, az állítható billentyűzet, és leginkább az alsó státusz sor eltűntetésének lehetősége a régebbi modelleken is feltűnik majd idővel, 7 Prón is baromi idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#16) gliskard


gliskard
senior tag

elvileg a jövőhéten kijön az open beta a Nord-ra:

https://forums.oneplus.com/threads/a-notice-about-oxygenos-11-for-our-previous-devices.1351579/

[ Szerkesztve ]

(#17) GreenGoblin válasza gliskard (#16) üzenetére


GreenGoblin
tag

Beta... :C
Akkor a hivatalos kitudja mikor.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#18) gliskard


gliskard
senior tag

(#19) gliskard


gliskard
senior tag

(#20) Lagabor11


Lagabor11
csendes tag

Sziasztok, hívásvárakoztatás (2 SIM) esetén ledobja a BT-t, ez elég idegesítő a kocsiban, van tippetek, mit lehet beállítani, tenni? Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.