Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ez a LED-mánia már tényleg nevetséges.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) eventus válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


eventus
veterán

HDD/ SSD meg nem vilagit :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3) Daywalker válasza eventus (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Az SSD már elbukott. Egy példa: [link]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

Szerintem ezen egész kulturáltan néz ki.

(#5) Robert07 válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Robert07
aktív tag

Egyetertek, az a jo, hogy ki lehet kapcsolni. :D
Viszont ettol fuggetlenul ott van a termek araban, ugyhogy fizetnunk ugyanugy kell erte sajnos.

(#6) Scholes9 válasza Robert07 (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jah, legalább ki lehet kapcsolni, ha valakit zavar :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) #16729600


#16729600
törölt tag

Én célközönség vagyok. Tetszik. Több ledet mindenre ! :Y :)

(#8) Scholes9 válasza #16729600 (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem sincs vele bajom :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) eventus válasza Daywalker (#3) üzenetére


eventus
veterán

Helyes, haladni kell :C

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10) trufa12 válasza #16729600 (#7) üzenetére


trufa12
addikt

Én is így vagyok vele, lehet azt ki kapcsolni, be kapcsolni (még annak is aki utálja a ledet , karácsonykor legalább díszbe tudja vágni a pc-t is )
nem értem miért baj az ha van (főleg ha kikapcsolható ) ...

Jobb mintha nem lenne, aztán csak egy nagy kupac müanyag, fém doboz lenne az asztalon v mellette... 0 látvánnyal .
Volt olyan gépem is, emilyen gépem van most . (és még ki akarom díszíteni mint a karácsonyfát ) szóval felőlem jöhet, meg majd beszerzek pár rgb-ventit is .. (csak ugye rámenve erre az őrületre ki is használják a gyártók aztán jó drágán adják az egyébként filléres témát ) ...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#11) #16729600 válasza trufa12 (#10) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én épp pár perce kapcsoltam egyet a Thermaltake rgb ventik vezérlőjén egyet, hogy villogjanak mindenféle színben ( szar esős idő van felénk, most ilyen kedvem van ) :D Tudom ízlésficamnak számít a mainstream vélemények szerint, de szerintem nagyságrenddel többen vannak akiknek nagyon is tetszik a szivűk mélyén, csak éppen cikinek tartják bevallani. :K

(#12) Shovalije


Shovalije
csendes tag

Én csak azt nem értem, miért zavar egyeseket, hogy rgb-s. Nem ez az egyetlen hűtő van nem rgb-s is akkor azt kell venni. Az rgb-s cuccok egy bizonyos célközönséget fednek le és kár itt jönni, hogy ovisoknak tetszik csak, épp ez az ovis viselkedés...

(#13) Chibass


Chibass
tag

És ez mennyivel jobb vagy rosszabb a társaihoz képest (pl a most tesztelt Fractal Design Kelvin S24). Jó lenne egy teszt róla, akár az elődjéről.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#14) Picco válasza #16729600 (#11) üzenetére


Picco
addikt

"akiknek nagyon is tetszik a szivűk mélyén, csak éppen cikinek tartják bevallani."

mint allitolag a homoszexualitas...nem mondom hogy buzi vagy, de na! ;] :DDD

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#15) #16729600 válasza Picco (#14) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ami gyanús az gyanús, nincs mese, ezzel a stigmával már ezek szerint együtt kell élnem. :Y :D

(#16) #16939776


#16939776
törölt tag

A venti "Aer P" csapágyának minőségéről van tapasztalat? :F

(#17) -Skylake- válasza #16729600 (#11) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nincs is a vilagon semmi cikisebb, mint egy netes forumon full anonimba leirni, hogy tecccik a ledes venti...

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#18) Exelsior válasza #16729600 (#7) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szerintem is. Épp most vizeztem le a gépet pedig ha ez hamarabb tudom akkor ilyet veszek. :)

NA majd legközelebb. :) Amúgy így szép ezekkel a ledekkel. :C

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#19) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Tökre ugyanaz mint az előző 200 ugyanilyen...

(#20) tailor74


tailor74
őstag

Nincs ezzel semmi baj, legalább megy az rgb-s alaplaphoz - házhoz - vga-hoz - táphoz - memóriához. :K

Csodálkozom rajta, hogy a léghűtések bordái még nem rgb-sek.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#21) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Ez a örökös LED vita :D lassan olyan lesz mit az Intel vs AMD :D

Van 1000 gyártó akik gyártanak hasonló cuccot, akinek nem tetszik a led az vesz olyat amibe nincs... Igazából még most is alig van termék amibe van led, nem hogy RGB, pl ramokból nincs még rgb, csak sima ledes, abból is 1 kezemen meg tudom számolni hogy mennyi... :( SSD-ből is csak 1 van, és szerintem az se valami szép kivételezés... 100x jobban is meg lehetne ezt csinálni. Aztán HDD -ből egyáltalán nincs, pedig valami olyasmit nagyon el tudnék képzelni mint a régi WD Raptor X ami félig plexi tetős és látni benne a tárcsát, nagyobb plexi felület kéne és RGB, szerintem vinnék mint a cukrot... :) Tápokból is van 1-2 ami világít de RGB csak 1 van az új Thermaltake, mondjuk az meg a csatlakozóknál nem világít :S Aztán ott vannak a kábelek, igen simán lehetnének világítós táp kábelek :) én telefonhoz vetem ilyen világítós usb töltő kábelt, csak az enyém ennél sokkal vékonyabb, de nagyon jól néz ki ahogy áramlik benne a fény, mintha látható lenne ahogy megy a töltés a telóba, na ezt simán megcsinálhatnák moduláris külön vásárolható tápkábelekbe is! Rohadt látványos lenne ahogy a világítós tápból a fény végigmegy a kábelen bele a szintén világítós vga-ba :)) alaplapokból is RGB csak 1-2 Asus van, a többi csak sima ledes és mind csunya "gamer" piros, én meg rühelem a piros szint... Viszont amin én is meglepődtem, hogy létezik az a RGB merev csöves vízhűtés gyorscsatlakozók :D pár napja botlottam bele, hát itt csorgattam a nyálam a billentyűzetre :D De 80$-árt sokallok 6db csatlakozóért... Én így 30 évesen is LED párti vagyok, bár nekem nem feltétel az RGB beérem a csak kék fénnyel is... de RGB az azért mégis csak jobb, igaz azt is kékre állítanám... jelenleg nincs rgb cuccom, de amiből csak lehetett ledest vettem... még a billentyűzet meg a fejhallgató és az egér alátét, meg persze az egér is kéken világít :D Hozzáteszem hogy pl a fejhallgatót 1,5 év alatt 2x használtam, de 1el több dolog van az asztalon ami világít, így már megérte díszlet gyanánt! :) Éljenek a világíts cuccok! :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#22) #16729600 válasza Nwis86 (#21) üzenetére


#16729600
törölt tag

Deszkák közül ki ne maradjon a MSI Z170A GAMING PRO Mystic Light RGB LED darab, tessék csak ízlelgetni a nevét...Mystic Light...már ez önmagában megér egy orgazmust. :D

(#23) tailor74


tailor74
őstag

"Én így 30 évesen is LED párti vagyok"...

Még 10 év, és rájössz, hogy a kevesebb néha több. :D

Nem, nincs ezzel baj, hogy ebben az évben ez a divat, csak ez már túlzás kissé. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#24) Nwis86 válasza tailor74 (#23) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Nem mondom hogy esélytelen, sőt lehet hogy 40 évesen már csak bedobom a gépet egy 5000ft-os házba, az asztal alá... de addig még van 10 év :D

szunya1
Ismerem de én ezt nem tartom rendes ledes lapnak, mert itt az alaplapon dizájn elemek nem igazán világítanak, kivéve a bal oldali vékony csík, de az csak pirosat tud... Azért 1 Asus Formulán több a világítós részlet, MSI Z170A gaming pron csak hátrafelé van 1 alaplapra épített rgb led csík, ezt pedig külön is meg lehet venni kb 1000ft, (nem rgb nekem is van 2db) kicsit drágábban már távirányítós rgb led csík is van, de pár ezerért wifis is létezik, aminek a színeit telos apról lehet állítani, és bárhová oda lehet ragasztani a házba akár alaplap alá is, és a végeredmény még talán jobb is...
Nekem ami tökéletes lenne az 1 Asrock z170 extreme 6 ledes verzió ha létezne... minden réz színű cucc világítós lenne... Amúgy 1 ideje gondolkozok is rajta hogy nekiállok 1 modingnak, elméletbe nem is lenne nehéz, a matricákat legyártatnám ezüstbe, így azok mindig az aktuális környező színű fényt vernék vissza, mintha úgy világítanának... a bordákat leszedném a réz színű toldásokat kiütném, kapna helyette plexit amibe meg raknék rgb ledet az egész meg csatlakozna 1 wifis rgb vezérlőbe, villanyszerelő vagyok így ez a része nem is lenne gond, csak hát nincs meg a lap, ha meg már megvenném nem szívesen nulláznám le egy 50 ezres lap garanciáját :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Lacok válasza Daywalker (#3) üzenetére


Lacok
őstag

A HDD is. :D

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#26) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Siettem, itt vagyok én is :D Remélem nem maradtam le a szokásos témáról :D hozom is a saját képek egyikét, amit linkelni szoktam "lehet ezt igényesen is" címszóval:

Amúgy a hónap 80%-ban nincs bekapcsolva se a home made ambilight, se a gép világítása, csak az alaplap Asus Rog fényváltós/pulzálós szeme megy folyamatosan.
Ellenben van amikor olyan kedvem van, akkor ambilighttal filmezünk, vagy a gép led világítását változóra rakva hangulat fényt csinálok.

Ha nem veszítenék a hűtési teljesítményből, a disznó phantekset már biztos egy ilyen igényes ledes témára cseréltem volna.

[ Szerkesztve ]

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#27) trufa12 válasza Zsmester89 (#26) üzenetére


trufa12
addikt

Hát szerintem így k.jó :K

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#28) #29810176


#29810176
törölt tag

Ez szörnyen jól néz ki. A marketing anyag is baromi jóra sikeredett.

(#29) Scholes9 válasza Zsmester89 (#26) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon baba :K :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30) Misy válasza Zsmester89 (#26) üzenetére


Misy
tag

az ott csak nem egy EVOLV ATX TG :Y

140 mm Slim ventit keresek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.