Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) lexandro válasza rudi (#16) üzenetére


lexandro
tag

Kapsz egy 24/7-ben mukodo, letesztelt platformot, amit beallitasz, sarokba rugsz es nem kell hozzanyulni, raadasul az eszkozon futo OS-t, folyamatosan frissitik, javitjak es elerhetove teszik es hat bizonyos garancia azert van a minosegre es egysegessegre a reszukrol. E melle kapsz meg egy alkalmazasboltot, ahol az altalaok elfogadott appok elerhetoek es az altaluk levezetett review utan a frissitesek is egysegesen elernek teged, bar nyilvan sosem a legeslegujabb verzio lesz emiatt az elerheto, de valszleg meglehetosen stabil lesz.

Ennek ez az ara. Meg persze a brand.

Vagy fox sajat alkatreszeket, osszerakod, remenykedsz, hogy az is hasonloan stabil, upgradelgeted a rajta futo NAS megoldast es abban is remenykedsz, hogy az OS meg a NAS alkalmazas 100%-ban kompatibilis a gepeddel. Ezzel arelonyt ersz el, de nemi szabadido raforditast igenyel es elerheted azt a pontot, hogy ha felszorzod a szabadidod (raaldozott orak*hetvegi tulora rate) akkor siman olcsobb a NAS.

Honnan tudom? En a masodik megoldassal kezdtem, aztan egy ido utan elegem lett abbol, hogy ha epp kulfoldon vagyok es lefagy a szerver otthon (2-3 havonta 1x), akkor nem erem el a cuccaim es nincs senki aki restartoljon. Igy a fogamat szivva, ugy dontottem, hogy nekem ez tul maceras, amikor masra is elbhatom az idom, igy vettem egyet. Nem esett jol, de muxik, atomstabil, teszi a dolgat es kesz. Egy stresszfaktorral kevesebb.

Nem mondom, hogy mindenkinek igy kell gondolkodnia, ez szigoruan a szemelyes velemenyem es barki mas, homlokegyenest ellenkezo velemenyet is elfogadom :)

Robi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.