Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Mindkét SE egész jó árban van. Ezt nem vártam volna a vodafone-tól. :Y

[ Szerkesztve ]

(#2) szupermacs


szupermacs
veterán

Hirtelen megijedtem, hogy a szoftverfrissítésre utal a cím, de megnyugodtam.

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

A Galaxy J5 tök jó árban van.

(#4) -Faceless- válasza janeszgol (#3) üzenetére


-Faceless-
őstag

Az E5 talán picit túlzás függőben, de egyébként most tényleg minden rendben van.

(#5) janeszgol válasza -Faceless- (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem rossz az sem igen. De inkább a J5, ha innen kell választani. :) Vagy egy SE, de az más liga. Azok is jó árban vannak.

(#6) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nem értek egyet teljesen a cikkíróval, azért az SE elég fontos dolgokban változott az 5s-hez képest, igaz, külsőleg valóban szinte észrevehetetlen a különbség. Leginkább a hardverben érhető tetten a fejlesztés: a proci, a RAM és a kamera sokat lépett előre.

Viszont - bár nekem még mindig nagyon tetszik a mostani dizájn - nagyon kéne már idén a vérfrissítés mindhárom szériában az Apple-től.

[ Szerkesztve ]

(#7) Rusi válasza Mr.Silkó (#6) üzenetére


Rusi
senior tag

Valamit félreérthettél, nem az SE modell maga az újdonság, hanem az eddigi 16/64 gigás verziókat a 32/128 gigások váltják fel. Ezeknél viszont tényleg csak a memória változott, mert egységesítették az iPhone 7 mintájára (ezért lett a 6s-ből is 32-es változat).

Mobilaréna (2010-2017)

(#8) Mr.Silkó válasza Rusi (#7) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az 5s utódjának szánt iPhone SE is őrzi helyét a polcokon (...). A változatlan külső szinte változatlan belsőt rejt (...).

Erre reagáltam a fenti kommentemben, úgy értelmeztem, hogy az 5s-t és az SE-t egymással összehasonlítva jutottál arra a véleményre, hogy szinte változatlan maradt a belső a (valóban) változatlan külső mellett. Ez így nem lenne helytálló. De lehet, te csak a kisebb tárhelyű SE-ket hasonlítottad össze a frissített 32 és 128 GB-os verziókkal; akkor valóban félreértettelek.

[ Szerkesztve ]

(#9) Rusi válasza Mr.Silkó (#8) üzenetére


Rusi
senior tag

Pont az a fél mondat a lényeg, amit kihagytál az idézetből (...de egy kis frissítés sosem árt), mert ugye azt írtam, hogy az SE őrzi a helyét a polcokon (tehát kvázi már nem új ugye), és most kapott egy frissítést, ami a tárhelyet érintette. :)

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#10) Mr.Silkó válasza Rusi (#9) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Közös nevezőre jutottunk. :R

[ Szerkesztve ]

(#11) kromatika


kromatika
veterán

Nem rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.