Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tudi13


tudi13
aktív tag

A Warcraft 3 Reforged nincs megemlítve az AMD oldalán. Szerintem az téves információ.

(#2) AxBattler válasza tudi13 (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

RE3 azért odab@x. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#3) Geller72 válasza AxBattler (#2) üzenetére


Geller72
veterán

Ez most milyen RE3, Valami HD pakkos csak, vagy mi benne az új? :U

(#4) Lacccca87 válasza tudi13 (#1) üzenetére


Lacccca87
őstag

Emailes hirleveles ertesito viszont tartalmazta.

(#5) AxBattler válasza Geller72 (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem ez a tavasszal érkező RE3 Remake.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#6) Piftuka válasza AxBattler (#5) üzenetére


Piftuka
veterán

A játékipar is átment "Hollywood"-ba... Önálló ötlet nincsen; csupa feldolgozásból élnek meg.

"Aquila non captat muscas."

(#7) Piftuka


Piftuka
veterán

Egyébként jó dolog, ha ilyennel is kedveskednek a vásárlóknak. :R

Anno az első Steam-es játékom, ami tulajdonképpen "triggerelte" a Steam-es regisztrációmat, az a "Sapphire 5770 Vapor-X" videokártyámhoz adott "S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat" Steam kód volt. :)

Most az új "Sapphire RX570 Pulse" videokártyámhoz, és a "Ryzen 2700" processzoromhoz adtak játékot.

Bár pusztán emiatt nem fogok az EPIC Store-ra regisztrálni, XBox játékkonzolom nincsen, így az XBox előfizetéssel sem tudok semmit kezdeni.

A játékkódot eladni nem szabad...

Így aztán olyan, mintha nem is kaptam volna ajándékot.

"Aquila non captat muscas."

(#8) Geller72 válasza AxBattler (#5) üzenetére


Geller72
veterán

:R Sejtettem..

(#9) L4mie válasza Piftuka (#7) üzenetére


L4mie
veterán

"3 hónapos Xbox Game Pass for PC előfizetés" az PC-s cucc.
Amúgy 300 forintért kapod az MS oldalán ;]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#10) #65537792 válasza Piftuka (#6) üzenetére


#65537792
törölt tag

Azért elég jóra sikeredett "remake"
A 2 milyen szar lett, nem?

(#11) Televan74


Televan74
nagyúr

Monster Hunter World: Iceborn Master Edition erre vevő lennék ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) Piftuka válasza L4mie (#9) üzenetére


Piftuka
veterán

Ezt jó tudni. Akkor talán ezt még tudom használni is. Ha van FIFA a listában...

Az "EPIC Store" féle "Borderlands 3" és "The Outer World" viszont ugrik.

"Aquila non captat muscas."

(#13) Piftuka válasza #65537792 (#10) üzenetére


Piftuka
veterán

Nem tudom. Az lett? :)

A "Heroes of Might & Magic III" HD remake például szégyenletesen rossz lett.

"Aquila non captat muscas."

(#14) L4mie válasza Piftuka (#12) üzenetére


L4mie
veterán

én azért beaktiváltam azt a 2-t még ha nem is fogom tolni, jobb ha megvan hátha egyszer, a x-boxos gamepass-t még ingyen se kérte senki :D nekem meg időm nincs mostanában gamelni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#15) gejala válasza Piftuka (#13) üzenetére


gejala
őstag

"Nem tudom. Az lett? "

A RE2 az elmúlt évtized legjobb survival horrorja és a tavalyi év legjobb játéka.
Grafika, játékmenet, hangulat mind abszolút csúcs a műfajban.

[ Szerkesztve ]

(#16) Tomassy00 válasza Piftuka (#7) üzenetére


Tomassy00
senior tag

" Bár pusztán emiatt nem fogok az EPIC Store-ra regisztrálni "

Mert meddig tartana regisztrálni ? Lustaságból hagysz veszni egy 60 euros játékot. Hát te tudod :))

(#17) Piftuka válasza gejala (#15) üzenetére


Piftuka
veterán

Ezt örömmel hallom.

Én az eredeti változattal játszottam anno. Az jó volt. (Az első, és a második rész is.)

Ha rajtam múlna, nem is készülne "remake", mert "éljen a retro"... :) De hát a jelek szerint igény van rá... :K

"Aquila non captat muscas."

(#18) Piftuka válasza Tomassy00 (#16) üzenetére


Piftuka
veterán

Az min változtat, ha regisztrálok, és az életben nem játszom vele? Akkor nem "hagytam veszni"?

Bőven elég nekem a Steam és a GOG.com. Az Origin-ra és a UPlay-re is van Account-om több játékkal, de még az életben nem jutottam oda, hogy bármelyiket futtassam.

(Az ideális az volna, ha ezek a "mogulok" megegyeznének, aztán lenne egyetlen közös felület, ahol mindegyikük játéka elérhető, egy helyen.)

"Aquila non captat muscas."

(#19) bozont válasza Piftuka (#18) üzenetére


bozont
veterán

Mintha a GOG Galaxy tudna valami olyasmit, hogy hozzá linkelve a többi accountot, onnan is lehet játszani.

(#20) D4v3 válasza bozont (#19) üzenetére


D4v3
őstag

Igen, nem is olyan rég jelent meg hivatalosan is a kliens. A létező összes klinest be tudod egy alá tenni és majd ő elindítja/bezárja a steamet, ha onnan játszanál valamit.
De az új Radeon driver is megcsinálja kb. ugyanezt már.

(#21) keIdor válasza Piftuka (#17) üzenetére


keIdor
titán

Jobb a Remake, mint a régiek, nyílván mai szemmel, pedig én is játszottam a régiekkel.
Szerencsére nem rajtad múlik...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) Create. válasza Piftuka (#13) üzenetére


Create.
addikt

Az a baj, hogy alapvető fogalmad sincs róla, hogy mi a különbség pl a heroes 3 REMASTER és a resident evil 2 REMAKE között.

(#23) keIdor válasza Create. (#22) üzenetére


keIdor
titán

A mai napig a létezéséről sem tudott úgy látom, de negatívan "kell" hozzáállnia. Nem értem az ilyet...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) Create. válasza keIdor (#23) üzenetére


Create.
addikt

Hát ja, csak sokan nem értik, hogy a remaster ami kb hd packnak felel meg nem egyenlő a remake-el amit 0-ról csinálnak újra csak a story marad.

(#25) antikomcsi válasza gejala (#15) üzenetére


antikomcsi
veterán

Az évtizednek december 31.-n lesz vége.

(#26) MeszesKPT válasza gejala (#15) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Azért ez elég szubjektív, bátor dolog ilyet kategorikusan kijelenteni.

(#27) Create. válasza MeszesKPT (#26) üzenetére


Create.
addikt

[ps4] [pc] [xbox] nem mindig tükrözi a valóságot a metacritic, de jelen esetben igen. Abszolút nem túlzás amit írt. Persze aki nem szereti a műfajt az más, de olyan meg ne alkosson véleményt. 2019es év egyik legjobb játéka (nekem a dmc5 mellett ez a 2. év legjobb játéka volt).

(#28) Piftuka válasza keIdor (#23) üzenetére


Piftuka
veterán

A létezéséről tudtam, de nem vettem meg, mert még az első rész "remake" változatával sem volt módom játszani, pedig jó ideje megvan. (A sorozat több részével egyetemben.)

Nem a konkrét játékhoz állok hozzá "negatívan", hanem az egész "remake" témához.

Ez a véleményem pedig független attól, hogy ha még akár 1-2 alkotás jól is sikerült. Egészen szomorúnak tartom, hogy egyrészt manapság a saját, innovatív ötletek megvalósítása helyett a játékipar a dolgok "könnyebb" végét fogja meg.

Másodszor pedig azt is, hogy egy mai fiatalnak, vagy "gamernek" már nem lehet eladni játékot, ha nem Full HD grafikája van, fotorealisztikus gyilkosságokkal, horrorral, vérrel megspékelve.

A filmek világa szintén ide jutott.

(Ha már a játékipar "remake"-et szeretne készíteni, akkor azt ne egy legendás, jól sikerült klasszikus újraírásával alkossa meg, hanem nyúljon olyanokhoz, amelyekben megvolt a potenciál, de óriási bukást jelentettek a bugos kivitelezésük miatt.

Mondjuk az 1994-es, DID féle "Inferno" című játék tipikusan lehetne ilyen. A témáját tekintve manapság még vevő is lenne rá...)

"Aquila non captat muscas."

(#29) Create. válasza Piftuka (#28) üzenetére


Create.
addikt

Még mindig nem érted. Az első rész az remaster.

(#30) MeszesKPT válasza Create. (#27) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Kijelenteni, hogy a tavalyi év legjobb játéka volt és az egyik legjobb között azért remélem érezni a különbséget.

Mindegy, jó játék valóban.

(#31) keIdor válasza Piftuka (#28) üzenetére


keIdor
titán

Ahogy alattad is írták, még mindig nem érted...
Az első rész “remaster” a második “remake”.
Nem egy fix nézetes játék, hanem TPS, azaz a vállad mögött van a kamera.
Eleve így lehet csinálni sötét szobákat, más a játékmenet, másabb az atmoszféra.
Más élmény futni Mr. X elől is. A hangok miatt is, mert van “fölötted, mögötted, alattad”.

Ilyen játékot nem tudtak csinálni 1998-ban, ma már megvan hozzá a technológia. Ez nem a Full HD-ről szól, ez egy másik játék gyakorlatilag csak a történet ugyanaz.

Tessék venni a fáradtságot és felnézni legalább YouTubera és nézni gameplayt, ne úgy mondj véleményt róla, hogy a létezéséről sem tudtál eddig. Mert nem tudtál, látni...

Retrozni meg úgy is tudsz, hogy ez létezik, a kettő nem zárja ki egymást...

A Full HD meg felbontás, nem grafika. Manapság nem is dobálóznak már vele, már legalább 8-10 éve.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) Create. válasza MeszesKPT (#30) üzenetére


Create.
addikt

Kinek mi a legjobb. Nekem nem fért be a dmcv miatt, de másnak simán beleférhetett. Nem hiába volt goty jelölt, attól, hogy nem az kapta a díjat nem azt jelenti, hogy a nyertes sekiro jobb játék lenne. Sőt...

[ Szerkesztve ]

(#33) Piftuka válasza keIdor (#31) üzenetére


Piftuka
veterán

"Mert nem tudtál, látni..."

Tudtam.

Ami pedig a "remaster & remake" témát illeti, elég világosan leírtam a véleményemet. Nem is kívánom ezt tovább ragozni.

"Aquila non captat muscas."

(#34) Create. válasza Piftuka (#33) üzenetére


Create.
addikt

Ez is egy vélemény, ami kb az emberek véleményének 99.9%-val ellentétes. Felesleges tovább ragozni, neked nem való, ennyi. A rajongók meg örültek, hogy ilyen igényesen meg lett csinálva és várják lelkesen a 3. részt, amiben nagy valószínűséggel megint nem fognak csalódni. És ezt a játékot egyébként se a grafika adta el 98-ban sem és most sem, az csak egy plusz.

(#35) bot1978


bot1978
senior tag

Hogy úúúútálom az ilyet. Engedjenek az árból és ne akarjanak rámsózni semmit.
Ha lehetne hűtő nélkül dedikált VGA-t venni úgy venném. Inkább azt találnák ki az ilyesmi helyett. Annak legalább van értelme, ha nem vagyok köteles kifizetni a számomra felesleges vackokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.