Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zdanee


zdanee
őstag

"[...] új Ovi Maps alkalmazást is kapott, mely a GSM és WLAN hálózatok jeleit felhasználva gyorsabb és pontosabb helymeghatározást tesz lehetővé [...]"

Na ezt hivjak mokusvakitasnak. Az 5230-ban nincs WLAN.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#2) negyven2 válasza zdanee (#1) üzenetére


negyven2
veterán

Az OVI Maps kapott WLAN támogatást. Attól függetlenül, hogy a 5230 nincs WLAN, más készülékben viszont van. Rosszul lett megfogalmazva.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3) gerilee válasza zdanee (#1) üzenetére


gerilee
aktív tag

Valóban félreérthető, de szerintem itt az OVI Maps új verziójára gondoltak, amit ugye WLAN-os telefonokra is lehet telepíteni.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#4) speed3456


speed3456
aktív tag

Nekem ilyen telóm van de a Nokia Software Updater aszongya hoy a legújabb van a telón.
A progi szerint 11.0.079-es firmware van fent. Na most ez akkor hogy van? :F

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#5) mukibuci válasza speed3456 (#4) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Úgy, hogy a tied akkor nem független. A vodásokon pl 12.akárhanyas szoft van.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6) speed3456 válasza mukibuci (#5) üzenetére


speed3456
aktív tag

és a nem függetlent nem lehet frissíteni? :F

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#7) Inarus válasza speed3456 (#6) üzenetére


Inarus
addikt

De, csak az adott szoftververziókból kell lennie egy szolgáltatói változatnak is. A frissítést a termék-kódhoz kötik, ami megmondja, hogy a kezedben vodás, pannonos, t-mobile-os, stb... készülék van, és hogy van-e rá a legújabb verzióból szolgáltatói változat. Ha a product kódot átír(at)od tudod frissíteni a független szoftver legújabb verziójára a mostanit. A függetlenítés teljesen külön dolog.

(#8) pampika válasza Inarus (#7) üzenetére


pampika
őstag

és ha megteszi, akkor búcsúzzon el a garitól is, mivel a nokia egy ideje már figyeli a PC átírást és ha netán szervizbe kerül a telefon, azonnal szól a gép, ha eltérés van az aktuális és a gyárilag beleírt PC között.
csak a teljesség kedvéért ;)

(#9) speed3456 válasza pampika (#8) üzenetére


speed3456
aktív tag

jaja azt tudom nem is akarom átírni. de nem jön ki idővel t-mobil os verzió? nem tudom hogy megy ez a frissítés rendszer.

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#10) pampika válasza speed3456 (#9) üzenetére


pampika
őstag

de, idővel jön. vagy nem. de ez biztos ;]
a szolgáltatók előszeretettel ülnek az új szoftokon. akár hónapokat is. vagy épp nem adják ki. vagy kiadják és aztán visszavonják. szóval elég sok verzió van és semmi következetesség nincs benne sajnos. ezért érdemesebb függetlenül venni (főleg okos telefonokat), mert akkor nem kell várni, hogy a kedves szolgáltató is rábólintson a frissítésre.

(#11) Inarus válasza pampika (#10) üzenetére


Inarus
addikt

Hogy görnyednének háromrét! :(((

(#12) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
telefon csere előtt állok (egy ideje...), mivel nem pár hónapra szoktam venni, alaposan körbejárom a dolgokat, kérdeznék Tőletek is.
USB-n töltés nincs. Wlan nincs... OK, feldolgozom vhogy.
PC-vel összekötve, vagy a mSD-re lehet offline mapot tölteni? Milyen dokumentum formátumokat tud megnyitni (.pdf ?) Sajnos nem nagyon vannak infók, köszi a választ előre is!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13) vadkörte válasza ViZion (#12) üzenetére


vadkörte
addikt

"USB-n töltés nincs. Wlan nincs... OK, feldolgozom vhogy."
Ha nagy csórónetmókus vagy a WLAN hiányozhat (ha szeretsz ócón - gyk. ingyé - nezetni pl. plázákban gyors"éttermek"ben) ha nem el lehet lenni nélküle. Elvagyok én is.
Az USB-s töltés hiánya már bosszantóbb...

"PC-vel összekötve, vagy a mSD-re lehet offline mapot tölteni?"
Lehet. Mindkét módon.

" Milyen dokumentum formátumokat tud megnyitni (.pdf ?) Sajnos nem nagyon vannak infók, köszi a választ előre is!"
Gyárilag semmi irodai alkalamzás - office/pdf reader - sincs rajt. Legalábbis az enyémen nem volt. Hisz ez NEM buisness class mobil. De pár perces - nekem kb. 5 percembe tellt megtalálni és feltelepíteni - netes kukázás után lehet találni rá bármelyiket.

A cikk ezen részét segítse valaki értelmezni:
"...új Ovi Maps alkalmazást is kapott, mely a GSM hálózatok jeleit felhasználva gyorsabb és pontosabb helymeghatározást tesz lehetővé..."
Szvsz. ez annyit tesz, hogy felhasználja a GSM cellainformációkat. De generál ez valamiféle adatforgalmat? Ha nem beikszelem, mert fele idő alatt talál föld körül keringő kicsi szőrös állatkákat. (műhód)

"...a készülék és a memóriakártya jelszavas védelmét is megszüntetni."
Készülék jelszavas védelme???? Az meg hol van? Vagy külső jelszavas progira gondoltak?

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#14) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Valaki tudna nekem priviben segíteni GPS témában? Eddig kb életemben 6x használtam GPS-t, azt se tudjam hol kezdjek utánaolvasni vagy mit töltsek le meg mekkora szabad hely kell hozzá. Nem szeretném ha minden egyes útvonaltervezésnél megákat töltene le a telóm:(

Köszi!

(#16) B1T3


B1T3
addikt

„sztereó hangszórót”

Úgy "imádom" az ilyen első beharangozásokat. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.